Шабля

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Paul_Gudvin, 20 лип 2015.

  1. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Вітаю панове!Подарували на день народження таку річ,почав реставрацію,зняв спинку рукоятки і гайку,трохи підрівняв.Тепер стало питання гарди..Може в когось є креслення?Також було б не погано якби підказали по моделі шаблі.Наперед дякую!Фото не айс,але шабля не парадна.
     

    Images:

    Фото0614.jpg
    Фото0615.jpg
    Фото0616.jpg
    Хреб, antykvar_2009, Стрипа та 9 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Немецкий подсумок для БК к Маузеру. Сохран хорош, кожа мягкая. Присутствуют клейма и штампы.
      3200 грн.
    2. Горн труба старовинна латунна виробництва Франціі 1812 р.
      1200 грн.
    3. Оригинальная кобура Манлихер М1905. Отличное коллекционное состояние. Кобуры для пистолета Манлихер...
      7200 грн.
    4. Бинокль старовинний військовий виробництва Франціі Робочий стан. Зображення чисте, але лінзи треба ч...
      680 грн.
    5. Ключ з села під Черкасами, функціональний, в непоганому стані, вага 1.6 кг. За словами власника прад...
      1000 грн.
  3. Vasia.

    Vasia. Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    4.155
    Адреса:
    Дрогобич
    ;):beer:
     

    Images:

    IMG_20150720_164758_721.jpg
    IMG_20150720_164854_543.jpg
    IMG_20150720_164908_320.jpg
    IMG_20150720_164942_030.jpg
    tankis, Alex Irvin, WroclawZiemniak та 6 іншим подобається це.
  4. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Моїй вдячності немає меж:beer:
     
    Хреб, WroclawZiemniak, 663 та 2 іншим подобається це.
  5. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    Как по мне - то неплохой, живой и, главное, вполне реанимируемый экземпляр. Поздравляю!
    Не забывайте в процессе восстановления производить поэтапную съемку и радовать всех нас, а то в последнее время темы по ХО что-то "заглохли".

    С Уважением!
     
    663 та Paul_Gudvin подобається це.
  6. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Дякую!Шабля дійсно бодра:beer:Шліфувати її від кавернів не збираюся,а от ручку зробити і довести кінчик до ладу треба!
     
    Хреб, Alex Irvin, WroclawZiemniak та 3 іншим подобається це.
  7. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    663 та Paul_Gudvin подобається це.
  8. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Робота просто супер!А ручка з двох половин тримається добре?Я просто завжди з суцільного куска робив пропалюючи наскрізний отвір по формі руків*я..Такий занудний процес:(
     
    Хреб, Кіла2013, Alex Irvin та 3 іншим подобається це.
  9. Rudolf Ritter

    Rudolf Ritter Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    847
    Адреса:
    Донецк
    Спасибі за високу оцінку! Але по Вашому девайсу: ручка тримається добре, без люфтів. Головне ретельніше підігнати торці один до одного, щоб не було ніяких щілин. Ще один момент полягає в тому, щоб як можна якісніше підібрати фактуру й відтінок обох половин майбутньої рукояті. Після склеювання необхідно здавити добре у лещатах й залишити у них сохнути. Пропалювати - то не є добре, по-перше це геморно, а по-друге абсолютно немає ніякої точності - буде бовтатись - і люди сміятимуться, й самі плюватись будете!
    І ще: необхідно продумати як саме будете доводити до ладу саме кінчик. Я б запропонував доварити й механічно обробити.

    З Повагою! :beer:
     
    Кіла2013, 663 та Paul_Gudvin подобається це.
  10. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Дякую за хороші роз*яснення!Так і буду робити!:beer:
     
    Хреб, Кіла2013, Alex Irvin та 3 іншим подобається це.
  11. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    141
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    283
    Повідомлення:
    3.752
    Адреса:
    Украина
    Кіла2013 та Paul_Gudvin подобається це.
  12. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
  13. dron7

    dron7 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    141
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    283
    Повідомлення:
    3.752
    Адреса:
    Украина
    Всегда пожайлуста главное чтоб помогло
     
    Paul_Gudvin подобається це.
  14. Paul_Gudvin

    Paul_Gudvin Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    27
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    51
    Повідомлення:
    2.838
    Адреса:
    Київ
    Поможе!Зараз правда не до реставрації,на роботі трохи завал:confused: