Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Така екзотика вже в минулому, зараз мало хто блюде традиції.:(
     
    obuch59, Гоуст und ASKOT1 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Знак ДПСУ,стан нового..
      300 грн.
    3. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отр...
      200 грн.
    4. Тяжёлый металл, винт, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочта или Новая Почта - оплат...
      450 грн.
    5. Медаль, борьба дзю до, Франция. Состояние на фото
      10 грн.
  3. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Знайшов чим похвалитись)))))
     
    obuch59 und Гоуст gefällt das.
  4. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    А дарма, оце справжній фен - шуй :beer:
     
  5. бо дехто поскуповував увесь посуд по завищеній, спекулятівній ціні і пересічним посполітам нема з чого випити та попоїсти. от і приходиться купляти вже совреймйоне. небудемо вказувати нік та тикати пальцем хоча це його ВЕЛИКОкуркульстов Аскабан посудний недобитий комуняка
     
  6. а от ложечка в мене якраз по кошерному фень-шую, гансюкова
     
  7. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Це файна річ :beer:
     
    obuch59 gefällt das.
  8. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Мало того... Оті новічки з АСьками навіть і на хвормі не розуміються, я вже мовчу за інший фень-шуй) Інколи можуть правда спитати, - де таку взяв...
    А ви кажете.....
     
    Гоуст gefällt das.
  9. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сурова піонерщина нині пішла :D
     
    obuch59 und Вольф gefällt das.
  10. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Я б з радістю,та шеф не зрозуміє.а невеличке я собі вже понаходив-то ргд,то кавєшку,бронебій,навіть ядро.шоб їм пусто було!не хочу невеличке!тре шось грандіозне,величезне типу Р-36М во!і відправить в всєм ізвєстном направлєніі ))))))))і зразу всім стане добре і всі будуть задоволені.
     
  11. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    А я вас прошу-комрад на копі ключі з пультом робочим від машини найшов.а саму машину ні.інтересно як власник додому з лісу добравсь)))))))))))
     
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    КонЦерваторе я нiмецькi котли не купую ))))) Так що не треба тут ля ля ))))
    Скажи що грошей зажав на нiмця в станi "склад" ))))))
    Жмотяра )))))))))
    Чи тебе теж РККА цiкавить ?
    Так я можу одного продати тобi ))))
    кАмуняка ти такий ))))))
     
    obuch59, Гоуст, Allex761 und 2 anderen gefällt das.
  13. ну то спочатку мій заказ знайдіть а потім шукайте щось грандіозне. і якщо на мацквабад то знаходтє побільше щоб і від мене теж туди полетіло
     
    Veter-59, obuch59 und vincenzo gefällt das.
  14. спекулянт!!!!!!!!!!! перекупка! околофорумний барига! брешеш що не купляєш німацький посуд, от брешиш же! а отой непотріб від рабо-кріпацької червонаї армії мені нетреба. то не кошерні речі.
    так що комуняка то ти!
    ГАД!:p:p:p
     
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Брехня,109 т-продали,гроші-пропили,1т-надпили разом з пожежниками.шо осталось<грам 200>-спалили<мусіли на чомусь сосиски мисливські на закусь загріти>))))))))))))))))))))))))
     
  16. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    напилися так що він проснувся в лісі, вийшов на дорогу і не знав в яку сторону йти)) Випадково заліз в кишеню а там ключі від жигулика))
     
  17. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    vincenzo und Гоуст gefällt das.
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Дак ми підпишем!від копарів з любовю))))))))хоча навряд чи хто встигне прочитати і порадіти
     
    obuch59 und консерватор gefällt das.
  19. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Хм!той постєвка на 97 років ше нічо так зберігся)))))))))) і чо вони пишуть-трибунал Україна.вони -ті нри то себе рахують окремо.хай так і пишуть-новососія!вони себе ж украми не вважають,чи не так?
     
  20. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Комуняка КонЦерваторе от не винувать когось в тому,що за нормальний котел Вермахту тебе давить жаба викласти певну сумму грошей.I виключно по цiй причинi в тебе його i нема )))))) От на шару три взяв би ))))) Зразу три )))) Да ? ))))))
    Ще раз кражу - ЖМОТЯРА ))))))))
     
  21. мовки комуняка. ти поскупляв усе от і все.:p
     
  22. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    окуні))
     
    vovc2301 gefällt das.
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    ЖМОТЯРА )))))) В тебе нiколи не буде натурного нормального котла Вермахту.
     
    Гоуст gefällt das.
  24. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    rUxEL.jpg
     
  25. А замість фону що? Червоний гаолян?:)
     
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Слабенький сайт. :p
    Навіть Чорного Шведа, і того немає, хоча він свою приналежність до карателів ніколи не приховував.
    Але пару знайомих я таки відшукав. :)