Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Така екзотика вже в минулому, зараз мало хто блюде традиції.:(
     
    obuch59, Гоуст und ASKOT1 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Черный берет - 58 размер Панама DDPM - 57 размер Капишон от британского смока 68патерна Цена за в...
      100 грн.
    2. Шляпа охотника р. 58. Англия. Б.у в очень хорошем состоянии. Капелюх мисливця для полювання.
      550 грн.
    3. Шапка ушанка солдатская Национальной Гвардии Украины НГУ с кокардой Кокарда Шерсть 56 размер Новая
      750 грн.
    4. Капелюх для мисливця.Стан бв гарний.Розмір 56-57 Стиль: Федора з характерними вм&amp...
      239 грн.
    5. Розмір 57-56. Колір, як на фото. Матеріал - поліестер, імітує замш. Стан маловживаний, без явних...
      250 грн.
  3. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Знайшов чим похвалитись)))))
     
    obuch59 und Гоуст gefällt das.
  4. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    А дарма, оце справжній фен - шуй :beer:
     
  5. бо дехто поскуповував увесь посуд по завищеній, спекулятівній ціні і пересічним посполітам нема з чого випити та попоїсти. от і приходиться купляти вже совреймйоне. небудемо вказувати нік та тикати пальцем хоча це його ВЕЛИКОкуркульстов Аскабан посудний недобитий комуняка
     
  6. а от ложечка в мене якраз по кошерному фень-шую, гансюкова
     
  7. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Це файна річ :beer:
     
    obuch59 gefällt das.
  8. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Мало того... Оті новічки з АСьками навіть і на хвормі не розуміються, я вже мовчу за інший фень-шуй) Інколи можуть правда спитати, - де таку взяв...
    А ви кажете.....
     
    Гоуст gefällt das.
  9. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сурова піонерщина нині пішла :D
     
    obuch59 und Вольф gefällt das.
  10. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Я б з радістю,та шеф не зрозуміє.а невеличке я собі вже понаходив-то ргд,то кавєшку,бронебій,навіть ядро.шоб їм пусто було!не хочу невеличке!тре шось грандіозне,величезне типу Р-36М во!і відправить в всєм ізвєстном направлєніі ))))))))і зразу всім стане добре і всі будуть задоволені.
     
  11. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    А я вас прошу-комрад на копі ключі з пультом робочим від машини найшов.а саму машину ні.інтересно як власник додому з лісу добравсь)))))))))))
     
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    КонЦерваторе я нiмецькi котли не купую ))))) Так що не треба тут ля ля ))))
    Скажи що грошей зажав на нiмця в станi "склад" ))))))
    Жмотяра )))))))))
    Чи тебе теж РККА цiкавить ?
    Так я можу одного продати тобi ))))
    кАмуняка ти такий ))))))
     
    obuch59, Гоуст, Allex761 und 2 anderen gefällt das.
  13. ну то спочатку мій заказ знайдіть а потім шукайте щось грандіозне. і якщо на мацквабад то знаходтє побільше щоб і від мене теж туди полетіло
     
    Veter-59, obuch59 und vincenzo gefällt das.
  14. спекулянт!!!!!!!!!!! перекупка! околофорумний барига! брешеш що не купляєш німацький посуд, от брешиш же! а отой непотріб від рабо-кріпацької червонаї армії мені нетреба. то не кошерні речі.
    так що комуняка то ти!
    ГАД!:p:p:p
     
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Брехня,109 т-продали,гроші-пропили,1т-надпили разом з пожежниками.шо осталось<грам 200>-спалили<мусіли на чомусь сосиски мисливські на закусь загріти>))))))))))))))))))))))))
     
  16. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    напилися так що він проснувся в лісі, вийшов на дорогу і не знав в яку сторону йти)) Випадково заліз в кишеню а там ключі від жигулика))
     
  17. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    vincenzo und Гоуст gefällt das.
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Дак ми підпишем!від копарів з любовю))))))))хоча навряд чи хто встигне прочитати і порадіти
     
    obuch59 und консерватор gefällt das.
  19. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Хм!той постєвка на 97 років ше нічо так зберігся)))))))))) і чо вони пишуть-трибунал Україна.вони -ті нри то себе рахують окремо.хай так і пишуть-новососія!вони себе ж украми не вважають,чи не так?
     
  20. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    Комуняка КонЦерваторе от не винувать когось в тому,що за нормальний котел Вермахту тебе давить жаба викласти певну сумму грошей.I виключно по цiй причинi в тебе його i нема )))))) От на шару три взяв би ))))) Зразу три )))) Да ? ))))))
    Ще раз кражу - ЖМОТЯРА ))))))))
     
  21. мовки комуняка. ти поскупляв усе от і все.:p
     
  22. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    5.993
    окуні))
     
    vovc2301 gefällt das.
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Beiträge:
    10.505
    Ort:
    Украина
    ЖМОТЯРА )))))) В тебе нiколи не буде натурного нормального котла Вермахту.
     
    Гоуст gefällt das.
  24. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    rUxEL.jpg
     
  25. А замість фону що? Червоний гаолян?:)
     
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Слабенький сайт. :p
    Навіть Чорного Шведа, і того немає, хоча він свою приналежність до карателів ніколи не приховував.
    Але пару знайомих я таки відшукав. :)