Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    Така екзотика вже в минулому, зараз мало хто блюде традиції.:(
     
    obuch59, Гоуст and ASKOT1 like this.
  2. Интересные лоты

    1. Lowa zephyr GTX LO TF . Розмір 9UK. (273). 100% Оригінал. Без коробки. Є інші розміри і кольори
      6650 грн.
    2. Назва - HAIX Airpower X21 High Black Стан - вживане,стан чудовий Матеріал - Водонепроникна шкіра (2,...
      1350 грн.
    3. Ботінки, «Ranger Patrol Boot», від британського виробника військового одягу, взуття та спорядження «...
      1600 грн.
    4. Берцы уставные Вооруженных Сил Канада. Изгоотовлены по контракту для Вооруженных Сил. Состояние: абс...
      3300 грн.
    5. Рабочие ботинки со стальным носком. Производитель - американская компания LaCrosse® Footwear, Inc. с...
      700 грн.
  3. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Знайшов чим похвалитись)))))
     
    obuch59 and Гоуст like this.
  4. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    А дарма, оце справжній фен - шуй :beer:
     
  5. консерватор

    консерватор General-leutnant

    бо дехто поскуповував увесь посуд по завищеній, спекулятівній ціні і пересічним посполітам нема з чого випити та попоїсти. от і приходиться купляти вже совреймйоне. небудемо вказувати нік та тикати пальцем хоча це його ВЕЛИКОкуркульстов Аскабан посудний недобитий комуняка
     
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а от ложечка в мене якраз по кошерному фень-шую, гансюкова
     
  7. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Це файна річ :beer:
     
    obuch59 likes this.
  8. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    Мало того... Оті новічки з АСьками навіть і на хвормі не розуміються, я вже мовчу за інший фень-шуй) Інколи можуть правда спитати, - де таку взяв...
    А ви кажете.....
     
    Гоуст likes this.
  9. Гоуст

    Гоуст Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сурова піонерщина нині пішла :D
     
    obuch59 and Вольф like this.
  10. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Я б з радістю,та шеф не зрозуміє.а невеличке я собі вже понаходив-то ргд,то кавєшку,бронебій,навіть ядро.шоб їм пусто було!не хочу невеличке!тре шось грандіозне,величезне типу Р-36М во!і відправить в всєм ізвєстном направлєніі ))))))))і зразу всім стане добре і всі будуть задоволені.
     
  11. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    А я вас прошу-комрад на копі ключі з пультом робочим від машини найшов.а саму машину ні.інтересно як власник додому з лісу добравсь)))))))))))
     
  12. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    КонЦерваторе я нiмецькi котли не купую ))))) Так що не треба тут ля ля ))))
    Скажи що грошей зажав на нiмця в станi "склад" ))))))
    Жмотяра )))))))))
    Чи тебе теж РККА цiкавить ?
    Так я можу одного продати тобi ))))
    кАмуняка ти такий ))))))
     
    obuch59, Гоуст, Allex761 and 2 others like this.
  13. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то спочатку мій заказ знайдіть а потім шукайте щось грандіозне. і якщо на мацквабад то знаходтє побільше щоб і від мене теж туди полетіло
     
    Veter-59, obuch59 and vincenzo like this.
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    спекулянт!!!!!!!!!!! перекупка! околофорумний барига! брешеш що не купляєш німацький посуд, от брешиш же! а отой непотріб від рабо-кріпацької червонаї армії мені нетреба. то не кошерні речі.
    так що комуняка то ти!
    ГАД!:p:p:p
     
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Брехня,109 т-продали,гроші-пропили,1т-надпили разом з пожежниками.шо осталось<грам 200>-спалили<мусіли на чомусь сосиски мисливські на закусь загріти>))))))))))))))))))))))))
     
  16. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    напилися так що він проснувся в лісі, вийшов на дорогу і не знав в яку сторону йти)) Випадково заліз в кишеню а там ключі від жигулика))
     
  17. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    vincenzo and Гоуст like this.
  18. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Дак ми підпишем!від копарів з любовю))))))))хоча навряд чи хто встигне прочитати і порадіти
     
  19. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Хм!той постєвка на 97 років ше нічо так зберігся)))))))))) і чо вони пишуть-трибунал Україна.вони -ті нри то себе рахують окремо.хай так і пишуть-новососія!вони себе ж украми не вважають,чи не так?
     
  20. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    Комуняка КонЦерваторе от не винувать когось в тому,що за нормальний котел Вермахту тебе давить жаба викласти певну сумму грошей.I виключно по цiй причинi в тебе його i нема )))))) От на шару три взяв би ))))) Зразу три )))) Да ? ))))))
    Ще раз кражу - ЖМОТЯРА ))))))))
     
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    мовки комуняка. ти поскупляв усе от і все.:p
     
  22. Кіла2013

    Кіла2013 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    5,993
    окуні))
     
    vovc2301 likes this.
  23. ASKOT1

    ASKOT1 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    10,505
    Location:
    Украина
    ЖМОТЯРА )))))) В тебе нiколи не буде натурного нормального котла Вермахту.
     
    Гоуст likes this.
  24. Вольф

    Вольф СД

    Messages:
    3,972
    rUxEL.jpg
     
  25. Штюбинг

    Штюбинг Oberleutnant

    А замість фону що? Червоний гаолян?:)
     
  26. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Messages:
    15,067
    Location:
    Лісостеп
    Слабенький сайт. :p
    Навіть Чорного Шведа, і того немає, хоча він свою приналежність до карателів ніколи не приховував.
    Але пару знайомих я таки відшукав. :)