Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. так. я там був зареєстрованим але чогось паролі не підходять. усі що користуюсь перепробував але ж не воно(((
     
    obuch59, ASKOT1 und Allex761 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      250 грн.
    2. Кожаные перчатки, предположительно произведены в Голландии (привезены оттуда). Подойдут на узкую лад...
      230 грн.
    3. Мембранные PTFE (аналог Gore-Tex для британской армии) чехлы для рукавиц, не промокают и дышат не по...
      36 грн.
    4. Плетіння сітчасте та шкіра. Розмір 7й на невелику руку.
      150 грн.
    5. За допомогою затиску від Mechanix Wear можна кріпити рукавички до поясу або кишені. Це дозволяє завж...
      150 грн.
  3. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Буває таке.
    Я теж спати. Ти тут веди себе гарно, сірниками не бався. Пам"ятай, ми слідкуємо. Доброї ночі, одним словом. ;)

    [​IMG]
     
    obuch59, vincenzo, ASKOT1 und 4 anderen gefällt das.
  4. ліпше б ви працювали
     
    obuch59, ASKOT1 und Allex761 gefällt das.
  5. SOTNIC

    SOTNIC Oberst

    Beiträge:
    4.091
    Ort:
    Україна
    Доброго ранку ! +15 , небо сіре . Збираюсь на працю.
     
    obuch59, ASKOT1, casio und 4 anderen gefällt das.
  6. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Та не дуже він добрий,на вулиці +13 і крапотить:mad:Піду збиратися на працю,хай їй грець...
     
    obuch59, ASKOT1, casio und 4 anderen gefällt das.
  7. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Доброго ранку!+21,вітру ніц,сонячно!:smile_12:
    Буду сьогодні готуватись до весілля,а ввечері насолоджуватись останніми холостяцькими годинами(вирішив з кумом попити пивка)
     
    kontroler_88, vovc2301, obuch59 und 10 anderen gefällt das.
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Ясно,тепло хмар нема![​IMG]Добрий ранок!
     
    vovc2301, obuch59, ASKOT1 und 9 anderen gefällt das.
  9. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    275
      проданные:
    1.813
    Усім гарного ранку і настрою на цілий день!!! Сьогодні рибний четверг!!! 572943.jpg
     
    obuch59, vincenzo, ASKOT1 und 6 anderen gefällt das.
  10. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    Вітаю!:smile_6:
    На вулиці тепло та сонячно!:smile_6: Скоро їду на роботу.:smile_8:
    Та й взагалі з шуботи по середу мене тута не буде...:smile_5: Буду налагоджувати обладнання. Вчора контролював процес встановлюсання на постамЄнт.:smile_14:
     
    obuch59, ASKOT1, Unnamed Player und 5 anderen gefällt das.
  11. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Якщо не таємниця,що(або кого :)) ставили на постамЄнт?
     
    buldozer1974, obuch59, vincenzo und 2 anderen gefällt das.
  12. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    275
      проданные:
    1.813
    952957.jpg
     
    obuch59, ASKOT1, Unnamed Player und 6 anderen gefällt das.
  13. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    275
      проданные:
    1.813
  14. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Beiträge:
    5.601
    Ort:
    E40
    Доброго ранку, панове.
    Я тут трохи посміявся , а потім подумав —може я людину образив…
     
  15. Alex Faa

    Alex Faa Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    8
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Доброго ранку! сонячно,+18, красота! Всім миру та добра!
     
  16. kran

    kran Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Beiträge:
    3.437
    Ort:
    Киев
    Станок.
     
  17. Шкода. А я вже думав, що побачу легендарного пана Консерватора вживу, а не на фотомордочці.
     
    гринго80, ASKOT1 und pluton gefällt das.
  18. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Вітаю.
    Ви впевнені, що справді того хочете? :eek:
     
  19. А що він настільки страшний?
     
    ASKOT1 und pluton gefällt das.
  20. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Коли я його вперше побачив, то він був схожий на пересічного посполитого. Але зараз змінив імідж, і виглядає справжнім бандерівцем-поїдачем руськоязичних немовлят. :eek: Але не гребує кинути до казана і молодого юнака. ;)
     
    Zuletzt bearbeitet: 16. Juli 2015
    corbie, pluton, vincenzo und 4 anderen gefällt das.
  21. Хай спочатку спробує наздогнати.
     
  22. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Ох він і здоровенний:D
     
  23. Вольф

    Вольф СД

    Beiträge:
    3.972
    Треба завжди шмат сала в кишені тримати:smile_13:
     
    corbie, гринго80, pluton und 5 anderen gefällt das.
  24. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Вітаю !
    На вулиці сонячно , температура комфортна , вітряно .
     
    гринго80, pluton, SOTNIC und 4 anderen gefällt das.
  25. Щоб відволікти пана Консерватора і, поки він їстиме сало, встигнути добігти до схрону із "убєдітільними аргумєнтами"?
     
    corbie, гринго80, pluton und 3 anderen gefällt das.
  26. casio

    casio General-major

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Тобто , кидаєш шмат сала подалі від себе , пан К кидається на сало , а сам тим часом тікаєш в інший бік ?
     
    corbie, гринго80, pluton und 5 anderen gefällt das.