Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А крим кротив ви його чимось годували?
     
  2. Интересные лоты

    1. Револьвер травматичний “Комбриг”, у гарному стані, 1918 року випуску. Останній технічний огляд та ві...
      18000 грн.
    2. (в наличии 499 шт.)
      Продам резинові кульки 9мм вага(0,5 г.) виготовленні з гуми 7-В-14 Ціна 250грн. за 100шт. Інших розм...
      250 грн.
    3. Курок +тяга+пружина, немного б/у, отличного состояния. Для моделей АЕ/ПГШ 790.
      150 грн.
    4. Рік оформлення 2005, фрезерований, дві пружини, надійний. Продаж через переоформлення в дозвільній К...
      29500 грн.
    5. Камрады к вашему вниманию моя любимая цяцька !!! У меня он с 2016, ну не знаю что может быть проще и...
      37000 грн.
  3. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Обижаешь,вона в мене їла те щой я.На фото то вже були її останні місяці...
     
    obuch59, Oprishok and руслан100 like this.
  4. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    То каго ви тоди кротами годуэте?И якшо песик йисть то шо й ви,то мабудь ви йому кистки вид кротив даэте.o_O
     
    Oprishok and гринго80 like this.
  5. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Та тепер у батьків дворняга мілка,теж кротиків лопа)))А ви знаете що кріт це суцільний мяз?
     
    Oprishok likes this.
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Пан К мьяса хотив,то за видсотки йому копчених на фени кротикив видишлить .:D
     
    casio likes this.
  8. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Маю до шановних колег отаке питання: потрібую колодку до медалі "За боевые заслуги", але першого типу, бо мендаль має номер 1458. Також може бути сучасна копія - хто, що знає?
     
  9. corbie

    corbie General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    14
    Messages:
    5,601
    Location:
    E40
    От і мені таку лопатку ще у травні МД набібікав, ніяк руки не доходять її довести до робочого стану((


    [​IMG]
    Сліпаки бульбу не жруть, вони медведку добре жеруть, а от вона вже бульбу…
     
  10. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    Молодець гарний хлопчик!!!! IMG_4000.jpg
     
  11. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    Добрий вечір!!! Походив сьогодні трошки по лісі -як виявилося ходив по маслини!!! Але зато настрій був добрий та й свіже повітря--ну і маслини такі не часто попадають-- покажу світлину!!!!
     
  12. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    а спочатку як завжди трішки природи!!! DSCN6378.JPG
     
  13. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    ну ось і самі маслини!!! DSCN6384.JPG
     
  14. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    ну і столовий набір теж попав!!! DSCN6385.JPG
     
  15. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
    доброго вечора друзі,ось звіт ночовки по мінімуму
     

    Images:

    яяяй1.jpg
    ш1.jpg
    шл2.jpg
    р1.jpg
  16. obuch59

    obuch59 General-major

    Рибку жалко:D
     
  17. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    по мінімуму!!!! :beer:-----!!!!!!--- це де ? на Таіті??? Возьмите меня с собой!!!! vozvraschenie_bludnogo_popugaya3.jpg
     
  18. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
    та де там це не улов,так на уху
     
  19. Killer_Night

    Killer_Night Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    43
    Messages:
    928
    Location:
    Україна
    візьмемо нема питаннь!!!! так таня в розвєдку ж до нас,приїде покаже фотки відио)))))))))
     
  20. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    Бідне мое дитя!!! --мабуть плаче покусане комарами!!!! спала у лісі-- аж страшно!!!
     
    гринго80 likes this.
  21. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    Ну що --замаринував на завтра мяска на шашлик---поставив оковиту до холодильника!! Домовилися завтра з побратимами десь вилазку зробити!! копнути бо в купі цікавіше--та ще обіцяв за Днюху проставитись! Хоч би погода не підвела--подивився з балкона на небо -щось так як на дощ!!! але я думаю що нам вдасьтся !!!
     
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    що спимо. гаявасуважнопитаю
     
  23. obuch59

    obuch59 General-major

    Ні, хфільму вибираю:D
     
  24. buldozer1974

    buldozer1974 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    846
    Лоты
      на продаже:
    304
      проданные:
    1,813
    Замаринував мяска на шашлик!! Поставив оковиту до холодильника!!! Домовилися завтра з побратимами зробити вилазку ну звісно і покопати !!! Бо у купі звісно цікавіше!! Та й за Днюху проставитись обіцяв!!! подивився з балкона на небо щось як на дощ--але я думаю нам повезе!! Влюбому випадку буде цікаво!!
     
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке! ану швиденько кабінєту доробляти! а я приїду та перевірю.
     
  26. obuch59

    obuch59 General-major

    ось зараз! хфільму подивлюся,щось зїм(на краваткє кращє смакує) потім за роскладом храп-храп(Спарта вже храпить):D