Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Тож я вже написав рецепту:eek: - сторінка 3010.
     
    Last edited: Jul 12, 2015
  2. Интересные лоты

    1. Відерце вінтажне мідне виробництва Франціі Вага 620 гр.
      650 грн.
    2. Ніж великий міцний та надійний виробництва Франціі Товщина обуху 2,5 мм Люфт відсутній
      550 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Удобная, легкая "ловилка" с достаточно широким черпалом (41 мм). Материал: титановый спла...
      185 грн.
    4. Штопор відкривачка вінтажна виробництва Бельгії
      350 грн.
    5. Горіхокол вінтажний виробництва Франціі гарної якості.
      250 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тобі неможна. ти усіх корів на отую березаолу переведеш і молока масла та сиру тоді небуде
    знаю спосіб щоб сушити мНєсо, простий та майже доступний. і мухи недошкулятимуть
     
    vincenzo, Oprishok, pluton and 2 others like this.
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    заздрять мовчки:p
     
  5. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Маєте цілковиту рацію - шануючий себе коваль/платнеж кує ножі(шаблі) з доброї вуглеродистої сталі.
     
    obuch59 likes this.
  6. консерватор

    консерватор General-leutnant

    от тілько не треба мене приплитати до вашої хвірменої страви. то ви великий спець па акрошкам.
     
  7. консерватор

    консерватор General-leutnant

    то вам мабуть дуже тєжко буде. то я можу допомогти зробити ревізію щоб ви часом не переморились.
     
    Allex761, vincenzo, SOTNIC and 2 others like this.
  8. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Щиро дякую,але потім я переморюсь віддавати Вам відсотки,відсотки на відсотки,те що знадобиться у господарстві,поділимось по братськи,це не вистачає до колекції,це торік загубив...:D:D:D
     
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    я вже побачив. але покластись на тутешних спеців па акрогшкам неможна бо вони вегетаріянці тому і попросив рецепта, але виявилось що тут взагалі один поеред одного біжали щоб рецепта взнати
     
  10. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви мене мабуть з паном Р переплутали.
     
  11. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Ану бистро спосіб в студію:smile_13::smile_13::smile_13::smile_9:
     
    corbie, vincenzo, obuch59 and 2 others like this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    самовивозом:D:D:D
     
    corbie, SOTNIC, vincenzo and 3 others like this.
  13. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Я тобі дам самовивіз, лиш до мене приїдь:smile_13::smile_18::D:D:D
     
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    пРАДАЕтЕ?
     
    гринго80 likes this.
  15. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке.ще і погрожує. ховаймося всі в пшінку!
     
    vovc2301, corbie, vincenzo and 4 others like this.
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а вам нащо? чи хочете як той хагрід камизельку собі пошити з того хутра?
    до речі щоб пошити жіночу шубу то тре' 600 шкірок крота
     
    corbie, slawuta5, vincenzo and 4 others like this.
  17. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    я НАСЧЕТ лАПАТЫ.[​IMG]Клад копать буду.
     
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

  19. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Чумадан вже на мисци,а скарбы я частинами перевозитиму.:p
     
  20. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Кротів я не продаю,собачку годую ними.А бувае хазяї города забирають.А лопату буду робить для себе по типу Фискаря Єрго.
     
    obuch59 and SOTNIC like this.
  21. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А до цего чим копав? upload_2015-7-12_20-47-43.jpeg чи песека припахували,за йидло(кротов)?
     
    buldozer1974, SOTNIC, obuch59 and 2 others like this.
  22. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Оціею копав
     

    Images:

    DSC_0859.jpg
    DSC_0860.jpg
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то слухайте як прискорит сушиння мнєса.
    берете доволі місткого ящика з пластіку, кулер , дроти та деревяні чи металеві шпички. з одного боку ящика прорізаєте отвір та прикручуєте туди кулер щоб він наганяв туди повітр'я. можна ще додати звичайну лямпочку щоб нагрівала повітря. на шпичаки за допомогою гачків чи ниток підвішується мнєсо, закривається кришка та вмикається кулер. і вже тоді чекаємо на той резултат що треба чи сильніш щоб було засушено чи тілько привялене трохи. отакоєот а ви кажете.
    як знайду світлини то підвішу.
     
    vincenzo, corbie, SOTNIC and 6 others like this.
  24. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    І далі буду.А маленьку на пляжний коп брать буду.
     
    SOTNIC, obuch59, pluton and 1 other person like this.
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А эту?
     
  26. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Messages:
    4,865
    Location:
    Слобожанщина.
    Єх оце песик був,всім песикам песик...:( DSC00624.JPG