Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    А так.зняли з язика))))))))).приєднуюсь до побажань іменинникам.алє хтось в свято і хробаків копає на рибі.а п. Опришок образився ,певно думає шо я точно пішов косити.ну то таке.зі знахідок-<чортів палець>,шмурдяк-конина,бімба-шрапнель по псв,монето польша.і.......рій лісових джемелів)))))),яких комрад забрав в картонку і поселить в себе на пасіці.<фото джмелів не буде по зрозумілих причинах)))))))))))))))>
     
  2. Интересные лоты

    1. Шорты МТП, MTP - Британских ВС Shorts Combat МТР Оригинальные шорты Британских Вооруженных сил. Лег...
      1100 грн.
    2. Стан бв, відмінний, Розмір вказан XL/Regular По бирці на пояс 89-99см Камуфляж Мультікам (MTP) Замір...
      500 грн.
    3. Штатні бойові шорти британської армії — та сама тканина і конструкція що в PCS бойових штанах, але д...
      400 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Шорти — бермуди BDU (Battles Dress Uniform) DESERT. Оригінальна назва: US BERMUDA R/S CO PREWASH. Л...
      1250 грн.
    5. Бриджи производства американской компании Rothco. Размер: длина 68 см., талия 70 см.
      220 грн.
  3. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    Оуєть можна - не нажерешся. Я борща варю тіки з яловичини - беру або карчек, або пренгу, часами антрикот. Дуже любимо полички, але вони бувають у різника рідко - найкраший гуляш з них або замаринувати та запекти у фользі - мммням!
     
  4. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Особисто пробував в"ялити м"ясо по різним рецептам(брав з тирнета)-все смачнюче!!!:smile_12:
     
  5. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    А у мене ні дружина ні доньки конини їсти не хочють з моральних сображеній, кажуть шо кінь то тварина благородна тому її їсти нізя, я так раніше теж навіть куштувати не хотів з тих самих сображеній, а сусід мій мене на то дєло підсадив, у нього мясна лавка поряд з моїм домом, а трохи далі його ресторан, то він мене постійно обідати кличе, коли клієнтів нема то він сам готує особисто приносить на стіл і сідаємо разом з ним та їмо, так ото він спочатку обманом шо мол то яловичина мене і пристрастіл к етому дєлу. Так раніше я мнєсо прожарював так, шо воно ставало як підошва від черевика, а тепер на протвані тіко шоб коркою вялося перевертаю, і потім ну хвилину з іншої сторони і все, на тарілку і тіко за вухами лящить!
     
  6. vincenzo

    vincenzo Leutnant

    Beiträge:
    1.172
    Ort:
    Sardegna IT
    А шо джмілі були в нефотогінічному стані? їм шо на похмілля було? чи вони просто так фоткатися відмовилися?:D:D:D
     
  7. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Садюги!йду сала вмну кицик,ато дістану атак шлунковий.<попер на коп зраня навіть кохве не жрамши>,а ви тут слюньку ганяєте))))))))))))))
     
  8. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Садюги потрійно,ще й мазохи)))))))).один апетит наганяє,другий-хвото бомбусів хоче.до речі,якби вам хату розвалили<нехотя>,а потім-прошу пана до хвотографії?ви б шо зробили?кусялися!во!а джмелики теж були не в настрої до хвото.та то ніц-вже мають нову хатку.теплу,а не якесь лисття в лісі.
     
  9. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Зара на мега-ножі з снарядів.вже кому інтересно!
     
  10. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    У мене є формула для мняса: один - два - три - чотири - п"ять та перевертаємо на другу сторону і знову до п"яти.
    Моя сестра так сам хтіла мене обдурити, кажучи, що шмат червоного мняса на тарілце це кролик, а я знав, що то була нутрія - дуже смачна тваринка.
     
  11. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    ви б шо зробили?
    Вбив-би курву.
     
  12. obuch59

    obuch59 General-major

    Все! ледь не вдавився слинею. Пішов копчену ковбаску з смаженими кабачатами ковтать! Спарта ко мне! разом нас двоє:D
     
  13. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Попельничку кому подарувати?
     

    Images:

    WIN_20150712_175629.JPG
    WIN_20150712_175627.JPG
    WIN_20150712_175622.JPG
  14. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    Пану К одну на окрошку залишить,за видсотки звисно.:)
     
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Ми ж не навмисне.просто зачепили мдшкою.но не кинули бідаків на так.
     
    консерватор und slawuta5 gefällt das.
  16. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
    Багнет для калаша э універсальним бойовим ножем, це скоріш підходить до класіфікаціі "ножик для виживаня".
    Я мав на увазі сучасні ножики.
    Чисто бойові ножи це щось на кштал "смерша".
    [​IMG]

    http://fishki.net/1295459-takticheskie-boevye-nozhi.html

    Нож разведчика специальный (НРС)
    [​IMG][​IMG]
     
    buldozer1974, corbie, vincenzo und 4 anderen gefällt das.
  17. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    Мова була про те, що нержавійка не надається до продукції ножів (а чим багнет не ніж?), то й відповів Вам, що я на цю тему мишлю.
     
  18. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Доброго всім дня,як ся маете?Вчора був у батьків на селі,прибирав у кухні знайшов ось таке)))
     

    Images:

    DSC_0941.jpg
    DSC_0942.jpg
    ASKOT1, buldozer1974, vincenzo und 7 anderen gefällt das.
  19. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    А сьогодні попрохали впіймати крота на городі,і в якості плати взяв ось таку лопатку.
     

    Images:

    DSC_0943.jpg
    DSC_0944.jpg
    vovc2301, ASKOT1, buldozer1974 und 8 anderen gefällt das.
  20. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    А я вчора прибираючі в гаражі знайшов такі :D правда побиті життям
     

    Images:

    Фото1584.jpg
    Фото1591.jpg
    ASKOT1, buldozer1974, corbie und 6 anderen gefällt das.
  21. pluton

    pluton Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Взавтра буду "робити ревізію" на горищі бабусі майбутньої дружини :)
     
    ASKOT1, buldozer1974, vincenzo und 3 anderen gefällt das.
  22. мо пан поділятися рецептом в'яленої яловичини. гаявасуважнопитаю
     
    vincenzo, slawuta5, SOTNIC und 2 anderen gefällt das.
  23. obuch59

    obuch59 General-major

    Свободу сліпому!:D а я і не знав що їх їдять:)
     
  24. гринго80

    гринго80 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    22
    Я не в курсі що з ним потім зробили:D:D:D,я віддавав живим.А бульбу жре тіки так,не поспіеш і викопать...
     
  25. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
    Ясно. Я мав на увазі що ножи з чорного металу мають тведість до 65 НРС, а нержавіючі тікі до 50 НРС - звідси понятно що клінок з доброі чорної сталі краще аніж нержавіючий.
     
  26. Tayfun_U

    Tayfun_U General-major

    Beiträge:
    9.328
    Ort:
    Сектор_М
    - Люди, пожалуйста, не закапывайте меня...
    - Мужики, всё, перекур - со мной картошка разговаривает!