Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. KVP

    KVP Oberleutnant

    Beiträge:
    1.951
    Ort:
    ...
    Главное - живой! Выздоравливай!
     
  2. Интересные лоты

    1. Берет ВС Австрии. Производитель - R. Pichler. Контракт 1985 года. Шерсть, хлопок, кожа. Цвет зелёный...
      100 грн.
    2. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - BMI Контракт 1997 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет чёр...
      300 грн.
    3. Берет ВС Швейцарии с кокардой. Производитель - CIMA Контракт 1994/95 г. Шерсть, хлопок, кожзам. Цвет...
      300 грн.
    4. Берет ВС Германии. Производитель - BAMBERGER MÜTZEN - INDUSTRIE Контракт VII 1989 г. Шерсть, хлопок,...
      200 грн.
    5. Чорний швейцарський берет ймовірна приналежність до прикордонної охорони (зустрічав такі з кокардами...
      99 грн.
  3. KVP

    KVP Oberleutnant

    Beiträge:
    1.951
    Ort:
    ...
    Ну, в пятницу хоть не заходи в тему! Опять жене доказываю, что я на "Райберте", а не на сайте "18+..." :D:D:D
    П.С. Сижу за компом спиной к двери, а монитор большООй!... Фото на постах выше - почти в натуральную величину!:smile_6:
     
  4. Що цицьки побачила?
     
  5. Ось вам внагрузку))))))
    0GCRh4a6h4I.jpg
     
  6. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.053
    Ort:
    Лісостеп
    Закину і я пару картинок: ;)

    13367917107656.jpg

    b4e78188ef586ce7f5e05c49b0c0056d.jpg
     
  7. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Якщо тіпає, то замість кон"яку краще до такого (або подібного) тіла притулися - напевно попустить та перестане тіпати. Бажаю здоров"я та 100 років життя - тримайся!
     
  8. Дякую тезка! Якось воно буде.. Що зробиш!
     
    obuch59 und KVP gefällt das.
  9. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Буде не якось , а добре, бо інакше наше життя не має сенсу - треба робити усе, щоб так і було.
     
  10. !
    Згоден, був час коли здавалось що сенс втрачений але зара все добре!
     
  11. KVP

    KVP Oberleutnant

    Beiträge:
    1.951
    Ort:
    ...
    "Якось" - не надо! Будет всё хорошо! Ты радость в свой дом принёс - сам живой вернулся. Так поддержи радость своей семьи! Радуйся сам жизни!
    П.С. Мдяяя, с сиськами в тяпницу всё в порядке, как я погляжу! Спасибо от жены за разнообразие форм!:eek::D:D:D
     
  12. Та яка там радість, щоб би усі повернулись, то була би радість, а так воно не дуже радісно!
     
  13. KVP

    KVP Oberleutnant

    Beiträge:
    1.951
    Ort:
    ...
    Верю. Знаю. Держитесь!
     
    obuch59 und Мурад аль-Шах gefällt das.
  14. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Маєш щастя, колего, маючі таку дружину. Моя теж не має нічого проти якщо я подивлюсь на якесь гарне тіло - бо дивитись це не і...!
    У житті бувають дуже паскудні моменти, коли вдається що це вже ..., нічого не хочеш та мислиш, що сенсу у нашому житті немає. На мою думку це все тимчасове та швидко минає. Я теж маю зараз кілька менших та більших проблемів, але впевненний, що я і моя родина це зборе та далі буде усе гаразд.
    От зараз доробив собі спиртика, почистив біздолета (завтра стріляємо меморіал нашого друга), борщу наварив - чим не життя!?:D:beer:
     
  15. Що за спиртик? Світлину маєш?
     
    obuch59 gefällt das.
  16. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Спиртик не простиий, а золотий;). Маю доброго приятеля, котрий у свою чергу має колегу, котрий працює у лабораторії наукового закладу. Так от той знайомий мого кумпля дистилює в праці дуже смачний рактіфікат 97%, котрий використовуєть тільки у наукових цілях:D - настоянок вже трішки наставив. А світлина це таке - і так вже за дужо набазікав.
     
  17. Ги, то його тре приймати перроально?
     
  18. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Приймаю двома способами: традиційний - хех, спирт, вода - дихаємо, але це зимою якщо перемерз, другий метод - спирт, трішки води плюс сік та споживаємо по троху яко "дрінк",що власне зараз і роблю:).
     
  19. А я дуже люблю смажену картоплю, та взимку люблю під квашеного помідора чарку навернути! Ото вещ!
     
    vovc2301, obuch59 und slawuta5 gefällt das.
  20. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Смажену картоплю також дуже полюбляю та часто смажу для цілої родини. Завтра-ж після заводів їду на базар по помідори та огірки. Огірочки підуть на салат (дружина буде родити), а помідори буду солити - мняяям.
     
  21. А, зараз смажу! Зараз під конь'як піде як теща під лід!
     
    slawuta5 gefällt das.
  22. А де Опришок? Щось не видно.. І Консерватора десь нема...
     
  23. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Цьго ще на чув - гладко під лід:D.
    Смачного, тезко!
     
    Мурад аль-Шах gefällt das.
  24. Данке майн лібер камераден!
     
    slawuta5 gefällt das.
  25. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.612
    Ort:
    Łódż, Polska
    Консерватор, певно, по братні відсотки поїхав або до цицьок притуляється, а Опрішок можливо нові світлини нам шикує, щоб ми слиною знову вдавилися.