Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    Messages:
    348
    Location:
    Західна Україна
    Не скажу що глибоко але закопав.
     
    ArtBorsuk likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Снайперський спальний мішок Англійської армії, в дуже гарному стані. Рост - 192 см.
      1000 грн.
    2. (в наличии 15 шт.)
      Вживані, стан нормальний, усе ціле та працює Компрессионный мешок предназначенный для хранения и т...
      350 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Мiцна нить виробництва Францii Окрiм того що нить мiцна та виробництва Францii нажаль бiльше не пiдс...
      99 грн.
    4. Спортивний рушник охолоджувальний з мікрофібри для фітнесу та туризму. Туристичний рушник що швидко...
      220 грн.
    5. Технічні характеристики Колір: Olive Форма: мумія Блискавка: центральна Основний матеріал: 100% полі...
      5000 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Биля росийського посольства?
     
  4. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    або як то кажуть ... нєпрєдупріждєніє аб апасності пріводіт к массовому героізму!
     
    руслан100 likes this.
  5. MykolaUA

    MykolaUA Obergefreiter

    Messages:
    348
    Location:
    Західна Україна
    Там треба метрові закопати і .....
     
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ну яки э таки и несить.Най вибачають,метрови ридко попадаються.[​IMG]
     
    Last edited: Aug 19, 2014
  7. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    нє,спарта то спарта!:D:D:D.стародавнє місто-країна.а сьдні місто.в греках.дуже горде.рахуйте сучасна сиціліяo_O
     
  8. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    ДОБРЕ,СИСИЛИЯ,ТАК СИСИЛИЯ,[​IMG]
     
  9. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    Купив шкарпеток 9 пар.і блок цігарет(одну пару продавчиня віддала за 4 грн(не віддалася.бо ви тутачки всі такі.що зразу про цицьки).Домовився за спирт*Холодний ЯР*.Зроблю помазухи на хлібчик.з горіхів.медку.(а взамість маселка коровячого.бо де його взяти)жир.лярд.тілько середовий.З доброї свинки.Бінокля і ліфчик.горілка.цігарети.помазуха.горіхи цілі.і ще не памятаю-поїхали вже давненько.А ще коптив хлопцям салко.
     

    Images:

    PC020634.JPG
  10. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А хиба цицки погано?Подивляться хлопы,яки можливо завтра у бий пидуть,улибнуться и снитися им будут дивки з пишними формами,а не бои.
     
    Gromoff, cvoy, vovc2301 and 1 other person like this.
  11. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сёдня 40вой день смерти моего кума... поехал я вчера в монастырь заказать на сёдня поминки по нему, или хз как это называется. взял с собой чё надо, т.е. фрукты, хлеб, водички минеральной + бабло. монастырь старый, моцный, с табличкой "шо тут в 16хх году Гетьман Хмельницкий был" и т.д., я ж наивный бандеровец даже чё_то не подумал шо это монастырь масквабадского патриархата...
    Все наши переговоры шли на двух языках: главмонк говорил по украински, я по русски (бо російськомовний бандеровець))) Первый вопрос главного монаха звучал примерно: кто отпевал и хоронил? говорю Украинская церковь... пару_много минут лекции по истории раскола... потом главмонк говорит, не могу дать команду на поминки, т.к. Топаз (главпотреарх масквабадский) команду не дал... На шо я главмонку говорю: перед Богом все едины, шо якут-шаман, шо главпотреарх масквабадский... нарвался ещё на лекцию по хз чему. в промежутке между лекциями главмонк выяснил, шо кум воевал в "Айдаре"... лекции увеличились по времени... меня малость подхарили эти лекции (хотя видно было, шо настоятеля монастыря, тоже), и я старцу зарядил, чё_ж вы отче, со мной укр. мовой разговариваете - он мне я украинец. так какого хера нельзя за Серёгу панихиду заказать в монастыре где все монахи по-украински разговаривают, где Богдан перед Берестечком молился, на украинской земле? Ответ: начальство сказало!
    Оставил я дары в жертву монастырю... и поехал домой... Правда помня, шо сразу после похорон я с кума вдовой поехал в Гурбенский монастырь (есть уже такой))), и там всё по людски обещал сделать настоятель.
    Так шо Парни, вспомните Воина Сергея сегодня, хуже Ему не будет.
    ЗЫ: Кстати уезжая возле монастыря, я обнаружил не хилую огромную полянку, на которую по-осени высадится десант копарей !
     
  12. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    Везде бардак, ничего святого для людей нету, даже у церкви свои расклады и понятия(((( ...
     

    Images:

    d8cd64462587749f54eb2753f46137d1-500x333.jpg
    1196221.jpg
    руслан100 likes this.
  13. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Перед Богом всі єдині!
     
    ArtBorsuk and Gromoff like this.
  14. Джони

    Джони Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    да дрянь все это Народ не ведитесь на эту чушь для Сетха вы корм(рабы)...умрете душу схавают и усе.....лучше ищите У ПРИРОДЫ СИЛЫ....у наших истинных стихий....или ходите не во что не верьте так будет лучше....атеист сильней всех!Стань наконец Человеком! Избавься от Бога!.....все религии охотятся за нашими Атмами(душа)....развивайтесь сами!!!
     
    cvoy likes this.
  15. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    І не варто ходити спеціально до монастиря.на 9,40 днів,та річниці йдете в любу церкву,любого патріархату і замовляєте заупокійну.ось і все.пс.<мп давно славиться своєю нетерпимістю до інших конфесій>
     
  16. cvoy

    cvoy Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    если бы я ещё сказал, шо после ухода попов с кладбища, был проведен языческий обряд прощания, то думаю меня там же (в монастыре) анафеме предали...
     
    Кіла2013, vovc2301 and Veter-59 like this.
  17. Андрей1912

    Андрей1912 Oberleutnant

    Messages:
    1,904
    Location:
    Николаев
  18. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    руслан100 likes this.
  19. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так! а з цього моменту докладніше! де танк, який танк і чого я про це нічого незнаю. га питаю?!
     
    vovc2301 and Gromoff like this.
  20. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    та я ж образно, так би мовити))))))
     
    руслан100 likes this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    таке! отмазка непроходе. викопали тихенько танка а я свої відсоточки так і не отримав. непорядок!
     
    vovc2301, ArtBorsuk and Gromoff like this.
  22. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    вже почистив і придав антуражного вигляду:D
     

    Images:

    Фото0136 - копия.jpg
  23. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так я ото непойняв а де мої відсотки?
     
    ArtBorsuk likes this.
  24. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    завтра з головою міськради перетру, чи можна буде вам бандєроллю башту відіслати:smile_12:
     
    vovc2301 and руслан100 like this.
  25. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Копарей вы навели?
     
  26. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    А сомика небуло?Якшо ни,то це неправильний танк.