Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    8,849
    Location:
    Украина
    То й медовуха добре))))
     
    vovc2301 and Gromoff like this.
  2. Интересные лоты

    1. Прекрасный оригинальный комплект (китель, брюки, кепка) Армии Италии. Супер-качественная вещь. Доста...
      979 грн.
    2. Нові штани з можливістю вставки захисних наколінників, розмір XL (наш 52-54) , ЗАМІРИ ДИВІТЬСЯ НА ФО...
      1830 грн.
    3. Стан бв, відмінний, без зацепів, без плям, без потертостій, та без катишек. Ubacs, Shirt, Hot Weathe...
      980 грн.
    4. Стан як нові, не носилися Розмір вказан М, Тканина тонка ( на літо) ріпстоп Наколінники не передбаче...
      600 грн.
    5. Брюки полевые ACU A-TACS® от Propper - официального поставщика униформы для армии США. ACU (Army Com...
      320 грн.
  3. консерватор

    консерватор General-leutnant

    складне питання.дуже складне. але гадаю що впораємось.
    владою даною мені Богом та людми нарікаю сьогодня всі спиртні напої сідором.
    пийте але розуму невтрачайте!
     
  4. консерватор

    консерватор General-leutnant

    пане а сьогодня ж цей. свято! то чи неможна заради свята нам внепланові цицьки. га питаю?!
     
    Unnamed Player likes this.
  5. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Oтже амiнь ! :beer: :D
     
  6. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    На тому і порішили!:beer::beer::beer:
     
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    8,849
    Location:
    Украина
    Ось такі:
    3785884_84e582f3.jpg
     
  8. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    уууууууу, це ж якраз мій улюблений розмір:smile_12:
     
    руслан100 and Veter-59 like this.
  9. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви дивіться щоб жінка не побачила що ви тут роздивляєтесь бо вона не подивиться що сьогодні свято та може петельнею чи скалкою почастувати.:D
     
  10. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    А хiба сьогоднi тяпниця ?
     
  11. консерватор

    консерватор General-leutnant

    тю! та кажуж що свято сьогодні. спас! тому і пити трохи можна сідору та цицьки позапланові.
    а пятниця буде незабаром. чи завтра чи післязавтра. десь цими днями це точно.
    а може вона вчора була. пятниця. га?
     
    Gromoff, casio and Wiking730 like this.
  12. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Messages:
    1,459
    Location:
    Харків
    А хiба вчора були цицьки?Чи мо у Вас сало скiнчилось?
     
    Veter-59 likes this.
  13. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    А , ну тади - ой !
    :oops: Тобто -дайош тяпницю ! :beer:
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    незнаю бо вчора мене не було майже цілий день. бо я не тілько братні відсотки збираю але і ще ходжу по людям і роблю добрі справи. от учора я ходив до парторга та дуже сильно йому допомагав лагодити парканчіка щоб сусідка не підглядувала на тильні стіни флігіля та гаража та не лякала своєю пикою його маленьку собачку.
    а ви кажете.
     
    Gromoff and сеня73 like this.
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    Жінку я вчора урочисто посадив на автобуса (мусить ще два тижні доробити в районі щоб піти в декретну відпустку);)
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ви хоч лемона перед цим зїли? ну щоб вона не бачила що ви дуже радієте з того що вона відїжає і ви можете безкарно цицьки роздивлятись.
    ну то нічого. я через пана Руслана їй все докладно доповім.
     
    Veter-59 and Wiking730 like this.
  17. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    До речi -що там у вас з добрими справами ? Яку зробили останню?
     
  18. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Messages:
    1,459
    Location:
    Харків
    Що допомагали,то добре.Але вчора наче й сонце не пекло,щоб днi сплутати.
     
    Wiking730 likes this.
  19. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    доречі жінка в мене супер, краще б вдома сиділа, а не каталась тим автобусом Чернівці - Спарта
     
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    знов за рибу гроші! кажу ж що паркана лагодити допомагав.
    тому і погодився допомогти що спеки не було. бо була б спека то ну його до біса ті добрі справи. ліпше у прохолодній хаті сидіти та за цицьками пятничними пильнувати. щоб не пропустити.
     
    Gromoff likes this.
  21. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну от і добре!
    але я вас все єдно їй здам що ви несанкціановано цицьки роздивляєтесь в чужих тьотьок
     
    Gromoff likes this.
  22. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Вибачайте - це все через вiк:confused: недобачаю.
     
  23. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Messages:
    4,223
    Location:
    БАНДЕРШТАДТ
    Опаньки і не попали!попахує,це коли ноги не мити ...рік))))))) а в гамериці так лікують невмотивовані спалахи люті.в нас інше-мене дістали,мовчки зібрався до лісу.<так просто,без ніхто,бо свято>.годин з 6 погуляв і нормальок.ато я би їм таких шкарпеток навязав!)))))))))
     
  24. консерватор

    консерватор General-leutnant

    незнаю як там в америці але якось спробував я навчитись вязати то вийшло все навпаки. поки не брав спиці то спокійний був а як почав вязати то дуже розлютився, покинув я те вязання і знов спокійним став. так що якось сумніваюсь я що вязанням лють лікують. може на початку то і нормально але коли вже сили невистачає тії спиці з петель витягти, а сили вистачає, то яришся ще більше ніж було до цього.
     
    Gromoff likes this.
  25. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    але ж ви дядечку каварний та підступний:eek:
     
  26. консерватор

    консерватор General-leutnant

    що поробиш. як то кажуть нє ми такіє-жізнь такая(с) а жізнь вона как в пєснє ніканчаєтса(с)
     
    Gromoff likes this.