Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    То й медовуха добре))))
     
    vovc2301 und Gromoff gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 1 шт.)
      Цветной аэрозоль (ННА/ ГДР - зеленый) ARMY FARBSPRAY NVA GRÜN MATT 400 ML - Универсальная аэрозол...
      400 грн.
    2. (в наличии 2 шт.)
      Цветной аэрозоль (койот) FARBSPRAY COYOTE MATT 400 ML - Универсальная аэрозольная краска военной...
      400 грн.
    3. (в наличии 1 шт.)
      Цветной аэрозоль (черный) FARBSPRAY SCHWARZ MATT 400 ML - Универсальная аэрозольная краска военно...
      400 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      Тактичний (польовий) всепогодний вологозахищений блокнот JASE All Weather Lined Notebook чи All Weat...
      160 грн.
    5. (в наличии 1 шт.)
      Цветной аэрозоль (оливково-зеленый) FARBSPRAY OLIV GRÜN MATT 400 ML - Универсальная аэрозольная к...
      400 грн.
  3. складне питання.дуже складне. але гадаю що впораємось.
    владою даною мені Богом та людми нарікаю сьогодня всі спиртні напої сідором.
    пийте але розуму невтрачайте!
     
    yaruk, vovc2301, Unnamed Player und 2 anderen gefällt das.
  4. пане а сьогодня ж цей. свято! то чи неможна заради свята нам внепланові цицьки. га питаю?!
     
    Unnamed Player gefällt das.
  5. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Oтже амiнь ! :beer: :D
     
  6. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    На тому і порішили!:beer::beer::beer:
     
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    Ось такі:
    3785884_84e582f3.jpg
     
  8. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    уууууууу, це ж якраз мій улюблений розмір:smile_12:
     
    руслан100 und Veter-59 gefällt das.
  9. ви дивіться щоб жінка не побачила що ви тут роздивляєтесь бо вона не подивиться що сьогодні свято та може петельнею чи скалкою почастувати.:D
     
  10. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    А хiба сьогоднi тяпниця ?
     
  11. тю! та кажуж що свято сьогодні. спас! тому і пити трохи можна сідору та цицьки позапланові.
    а пятниця буде незабаром. чи завтра чи післязавтра. десь цими днями це точно.
    а може вона вчора була. пятниця. га?
     
    Gromoff, casio und Wiking730 gefällt das.
  12. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Beiträge:
    1.459
    Ort:
    Харків
    А хiба вчора були цицьки?Чи мо у Вас сало скiнчилось?
     
    Veter-59 gefällt das.
  13. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    А , ну тади - ой !
    :oops: Тобто -дайош тяпницю ! :beer:
     
    vovc2301 und консерватор gefällt das.
  14. незнаю бо вчора мене не було майже цілий день. бо я не тілько братні відсотки збираю але і ще ходжу по людям і роблю добрі справи. от учора я ходив до парторга та дуже сильно йому допомагав лагодити парканчіка щоб сусідка не підглядувала на тильні стіни флігіля та гаража та не лякала своєю пикою його маленьку собачку.
    а ви кажете.
     
    Gromoff und сеня73 gefällt das.
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    Жінку я вчора урочисто посадив на автобуса (мусить ще два тижні доробити в районі щоб піти в декретну відпустку);)
     
  16. ви хоч лемона перед цим зїли? ну щоб вона не бачила що ви дуже радієте з того що вона відїжає і ви можете безкарно цицьки роздивлятись.
    ну то нічого. я через пана Руслана їй все докладно доповім.
     
    Veter-59 und Wiking730 gefällt das.
  17. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    До речi -що там у вас з добрими справами ? Яку зробили останню?
     
  18. сеня73

    сеня73 Leutnant

    Beiträge:
    1.459
    Ort:
    Харків
    Що допомагали,то добре.Але вчора наче й сонце не пекло,щоб днi сплутати.
     
    Wiking730 gefällt das.
  19. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    доречі жінка в мене супер, краще б вдома сиділа, а не каталась тим автобусом Чернівці - Спарта
     
  20. знов за рибу гроші! кажу ж що паркана лагодити допомагав.
    тому і погодився допомогти що спеки не було. бо була б спека то ну його до біса ті добрі справи. ліпше у прохолодній хаті сидіти та за цицьками пятничними пильнувати. щоб не пропустити.
     
    Gromoff gefällt das.
  21. ну от і добре!
    але я вас все єдно їй здам що ви несанкціановано цицьки роздивляєтесь в чужих тьотьок
     
    Gromoff gefällt das.
  22. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Вибачайте - це все через вiк:confused: недобачаю.
     
    консерватор gefällt das.
  23. vovc2301

    vovc2301 Oberst

    Beiträge:
    4.223
    Ort:
    БАНДЕРШТАДТ
    Опаньки і не попали!попахує,це коли ноги не мити ...рік))))))) а в гамериці так лікують невмотивовані спалахи люті.в нас інше-мене дістали,мовчки зібрався до лісу.<так просто,без ніхто,бо свято>.годин з 6 погуляв і нормальок.ато я би їм таких шкарпеток навязав!)))))))))
     
  24. незнаю як там в америці але якось спробував я навчитись вязати то вийшло все навпаки. поки не брав спиці то спокійний був а як почав вязати то дуже розлютився, покинув я те вязання і знов спокійним став. так що якось сумніваюсь я що вязанням лють лікують. може на початку то і нормально але коли вже сили невистачає тії спиці з петель витягти, а сили вистачає, то яришся ще більше ніж було до цього.
     
    Gromoff gefällt das.
  25. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Beiträge:
    12.080
    але ж ви дядечку каварний та підступний:eek:
     
  26. що поробиш. як то кажуть нє ми такіє-жізнь такая(с) а жізнь вона как в пєснє ніканчаєтса(с)
     
    Gromoff gefällt das.