Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    виходячи зі знахідок по ПСВ (а це австрія, германія та росіяни) - проти росіян.
     
    руслан100 likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Лёгкая меховая шапка с хвостом енота “COONSKIN CAP” Производитель - Globecraft Inc. Сделана в Канаде...
      650 грн.
    2. (в наличии 4 шт.)
      Шапка флісова койот Mütze Fleece - Флісова шапка приємно зігріє в прохолодну погоду завдяки висок...
      300 грн.
    3. Флисовая шапка - подшлемник ВС Австрии. Производитель FECSA Контракт 2006 года. 54% полиэстер/26% хл...
      130 грн.
    4. (в наличии 3 шт.)
      Polartec Fleece Winter Hat Beanie Cap колір чорний з флісового матеріалу Polartec Classic Micro стан...
      695 грн.
    5. (в наличии 30 шт.)
      ТАКТИЧНА ШАПКА ПІД ШОЛОМ Матеріал: 93% поліестер, 7% еластан Колір: Оливковий Розмір: Універсальний...
      50 грн.
  3. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Румуни в той период тильки зароджувались як держава.Проти России -товстий пунктир-то кардон з рос.импер.И соответствующая надпись-кордон оффис.
     
  4. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    є думка що будувалось воно по принципу "лініі Сталіна" - тобто не спеціально терміново для чогось, а заздалегідь.
     
    руслан100 likes this.
  5. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    тоді яка логіка в дорогах від укррпрайону в сторону кордону?
     
  6. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Линия сталина у них была в районе Добрыновиц-в районе высоты 457,а здесь по идее стояли погранцы с огневой поддержкой и тыловыми позициями.Первая мировая внесла коррективы-линия фронта передвигалась то в одну,то в другую сторону.Короче весь лес изрыт окопами и капанирамиНе зря Буковину называли вторым Верденом.
     
  7. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Кордон посты.
     
  8. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Ну здається все знаєте... Тоді в чому суть запитання Артура? У нього інша думка?
     
  9. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Ни,але вин такий як ви-шукаэ документального пидтвердження .Просто таки сами просики э и в инших мисцях и чомусь рядом з бувшими кордонами.Та и мени будо би интересно впевнитись по обозначениям на авст. картах.
     
  10. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Messages:
    6,351
    Location:
    Karpatia
    Я від кордонів АУ відносно далеко, тому нічого схожого не зустрічав, але ... чи логічно позначати на картах укріпрайони? чи може на той час це були секретні військові карти? Чи може просіки мали якесь інше значення і тільки потім їх прилаштували до військових потреб?
     
  11. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    У вас э расшифровки австрийських виськових карт?Яка може бути секретность як з протибичной сторони укриплення видко у бинокль?Ви тильки все заплутуэте.
     
    Gromoff likes this.
  12. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панство.оце ви втнули. з вольфраму льобзіком ножа випилювати. :smile_6:
     
    Gromoff likes this.
  13. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    ну якщо бути не в курсі що то за воно, можна коротати довгі зимні вечори випилюванням надфілем ножика з вольфрамової болванки:D:D:D
     
  14. консерватор

    консерватор General-leutnant

    та ліпше вже теплі шкарпетки вязати. все більш користі. можна ще рукавички теж вязати. сидячи у креслі біля палаючої грубки в якій потріскують дрова та вязати шкарпетки. а за вікном виє вітер та сипе сніг і десь вдалині підвиває голодний москаль якого завезли та викинули зараді розваги посеред степу.
     
  15. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    ну припустимо чоловікові в"язати носочки це вже попахує гомо... ... короче погано попахує:oops: ... аот взяти халтурку на дім з роботи (працюючи у морзі) ото вже буде брутально і по нашому;):smile_12:
     
  16. консерватор

    консерватор General-leutnant

    а от якраз і ні. спочатку вязанням займались виключно чоловіки а вже після ближче до кінця ХІХ сторіча цим почали займатись жінки.
    а що у морзі можна узяти до дому? хіба що шматочок мняса та і те якщо свіже а якщо привезуть щось що пролежало з декілько днів у теплому приміщені? отож. так що ліпше вже шкарпетки вязати. ну або ножіка льобзіком пиляти.
     
    vovc2301, Arturs and Gromoff like this.
  17. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    от змоделюємо ситуацію - сижу сьогодня вдома вожуся з своїм хламом - дзонять у двері, відчиняю - а там дві Геніталіі (Свідки Єгови) і зачинають присідати на вуха! Поки ввічливо їм пояснив напрямок їхного подальшого руху - минуло хвилин 5 мого дорогоцінного часу((( ... а так, відчиняєш дверцята у брезентовому фартусі заляпаному кров"якою тримаючи в одній руці лобзика , а в іншій відпиляну кінцівку (що вказує на працелюбність і незакомплексованість господаря оселі) - і за мить на порозі вже ніяких гостей!:smile_12:
     
    vovc2301, Arturs, yaruk and 3 others like this.
  18. консерватор

    консерватор General-leutnant

    до людей терба ставитись з любовью. бо всі народ, всі богоносці(с) а з тими свідками я поступаю набагато простіше. пропоную познайомитись з своїм хомячком поближче. він дуже цікавий і постійно підходе до фіртки коли хтось приходе чи просто грюка в неї. правда вони, свідки, ще жодного разу не виявили щирого бажання познайомитись з ним(((((
     
    vovc2301, руслан100 and Gromoff like this.
  19. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    ага, в мене в сусіда на другому поверсі теж є хатня тваринка (песик Алабай) ... коли той з перепою не зачиняє вхідні двері, песик виходить на сходи, сідає і сумно сидить, і тоді в під"їзді рух людей припиняється як вгору так і вниз))))
     
  20. Veter-59

    Veter-59 General-major Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    7,061
    Location:
    Ukraine
    У хвартусі краще.і на личику чарівна посмішка і одна доброта.
     
  21. Gromoff

    Gromoff General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    89
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    155
    Messages:
    12,080
    ага, а оченята такі лагідні-лагідні))))))))
     
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    так отож і в мене такий самий хомячок. взагалі то він добрий та ласковий, дуже любе потоптатись комусь по ногах або полизати. свої всі знають і не бояться, ну а чужі то чужі.
     
    vovc2301, руслан100 and Gromoff like this.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Messages:
    23,144
    Location:
    Bukovina
    Злые вы.Люди к вам с Благой вестью,а вы их и собаками и расчлененками пугаете.Другое дело Продавцы канадской оптовой компании и прочие дестирбьютеры.
     
  24. yaruk

    yaruk Hauptmann

    коли чоловіки пропонують почитати книжку про світлу путь, я завжди говорю , що їхні краватки вказують напрям , куди і в яку путь треба їм іти
     
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    вітаю панство. зі святом вас всіх. сьогодня тре' їсти яблука та як той казав.
    так що усі бігом до крамниці по сідор. я дозволяю. сьогодня можна.
     
  26. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Biтаю шановне панство зi святом!
    :eek: А що робити якщо Сидор пiшов залишив лише медовуху ? :rolleyes:
     
    Last edited: Aug 19, 2014