Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. вітаю панство. а в нас що по середам кулінарна тема? бо щось я якось тілько про пятнічні цицьки памятаю.
    до речи сьогодні не пятниця часом. га?
     
    slawuta5 und сеня73 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Новые тактические наушники с шумоподавлением 27Дб…смотрите другие мои лоты,есть интересные поступлен...
      1335 грн.
    2. Бронежилет модульный полностью в сборе с плитами и кивлором.
      7500 грн.
    3. (в наличии 3 шт.)
      Накидка-шарф - маскировочная мелкоячеистая накидка, может быть использована как маскировочная накидк...
      350 грн.
    4. Продам ось такий простий шолом чорного кольору .Невелике Б/В,невеликі сліди порушення вимог зберіган...
      590 грн.
    5. Бронежилет скрытого ношения, класс защиты 1, кевлар, плюс дополнительная сетка в виде кольчуги, защи...
      1300 грн.
  3. yaruk

    yaruk Hauptmann

    ага. і навіть не середа ще
     
  4. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    Ні,тяпниця після-післязавтра буде)
     
  5. а ви ото так і хочете від своїх прямих обовязків відлинути.:D
    тоді що сьогодні? невже неділя?
     
  6. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    Хіба я відлинював?То якщо до війська візьмуть,чи то до "батальону",то вибачайте ніколи буде..)
     
  7. yaruk

    yaruk Hauptmann

    тоді що сьогодні? невже неділя?[/QUOTE]
    невже у Вас каляндара немає, а то скоро Маковея і Спаса, не прогавити б Вам....
     
    vovc2301 und консерватор gefällt das.
  8. ну військо то військо але ніхто вас від ваших прямих обовязків звільняти не буде. так і знайте!
    до речі ви обіцяли своїм хабарем похвалитись який ви в зайця відняли.
     
    vovc2301 gefällt das.
  9. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    То ви про бодилля яке він гриз?Вибачайте не зміг його наздогнати,занадто він швидко скаче))))
     
    vovc2301 und консерватор gefällt das.
  10. невже у Вас каляндара немає, а то скоро Маковея і Спаса, не прогавити б Вам....[/QUOTE]
    календар взагалі то є. алеє одне але! я по перше незнаю де він а по друге я все єдно в нього не дивлюсь. коли бачу тут цицьки то знаю що пятниця от і все.
     
    yaruk gefällt das.
  11. yaruk

    yaruk Hauptmann

    календар взагалі то є. алеє одне але! я по перше незнаю де він а по друге я все єдно в нього не дивлюсь. коли бачу тут цицьки то знаю що пятниця от і все.[/QUOTE]
    так і народжуються народні прикмети цицки на моніторі -значить п"ятниця і скоро осінь
     
  12. а я гадав що ви знов раритетів якихсь накопали та боїтесь що в вас ті скарби віднімуть от і не хвалитесь.
     
  13. а що і осінь незабаром?!:eek: так ось-ось тільки травень скінчився.
    оце час литить.:(
     
    vovc2301 und yaruk gefällt das.
  14. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Beiträge:
    8.849
    Ort:
    Украина
    Тільки сучасне,ось продам та викуплю те що зарезервував,у друга День Народженя незабаром.
     
    консерватор gefällt das.
  15. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    пане викиньте най того москальського календаря, та жівіть за правильним райберітівським:D.

    Вечеря з оселедцем, ковбаска з гарніром ,глечики і т.д - то є вівторок!
    Цицьки- то є пятниця,
    Про москаля і тд - то є понеділок.
    пана Крнсерватора на форумі нема- то є чистий четвер.
     
  16. yaruk

    yaruk Hauptmann

    літа минають.... скоро і реконструкцію війни в Донбасі будуть робити, не мине і яких 30-40років
     
  17. а чого це в четвер мене неповинно бути?
     
  18. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    Чанахі це чанахі, а глечики це ... таке маленьке, біленьке звірятко.
     
  19. це шиншила чи як?
     
    slawuta5 und yaruk gefällt das.
  20. yaruk

    yaruk Hauptmann

    скоріш за все чияк. бо шиншили зазвичай сірої масті
     
    консерватор gefällt das.
  21. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    Провокатор - не консерватор, а звірятко зветься пісець.
     
  22. хе! та писець приходе тоді коли нема геть що їсти, чи електрики надовго нема а у холодільнику мяса багато чи пиво кисне, або навпаки тепла нема а на дворі -30 чи ще якісь негаразди. наприклад москалі поруч отаборились і усю ніч на бабалайці грають та личаками счі голосно сьорбають.
     
    vovc2301, Oprishok, yaruk und 2 anderen gefällt das.
  23. руслан100

    руслан100 General-leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    25
    Beiträge:
    23.144
    Ort:
    Bukovina
    [​IMG]
     
  24. ArtBorsuk

    ArtBorsuk General-major

    Beiträge:
    6.351
    Ort:
    Karpatia
    Поближче до Вас білі цього року були? Бо у мене не дуже.
     
  25. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Beiträge:
    3.621
    Ort:
    Łódż, Polska
    Дозвольте, пане добродію, з Вами не погодитися. Пісець це не тільки коли він так підкрадається, що усім пісець, а також коли щось є так добре та смачне. що воно є пісець!;)
     
    vovc2301 und Oprishok gefällt das.
  26. vovc2301, Oprishok und slawuta5 gefällt das.