М-35 а чи варто..?

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Rudolf Ribbentrop, 10 лип 2013.

  1. АСИРИС 1984

    АСИРИС 1984 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    3.930
    Адреса:
    Белая Церковь
    Самый лучший вариант-дочистить и оставить как есть,или чтобы посмотреть есть ли там декали нужно пошкрябать наждачкой, но это уже конкретное вмешательство.
     
    Rudolf Ribbentrop подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Книга старовинна літургійна Missel виробництва Франціі Сторінки чисті. Кімнатне зберігання.
      380 грн.
    2. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    3. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    4. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
    5. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
  3. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.517
    Адреса:
    Україна
    Гадаю найкращим варіантом буде краще так залишити як є.
     
    АСИРИС 1984 подобається це.
  4. АСИРИС 1984

    АСИРИС 1984 Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    3.930
    Адреса:
    Белая Церковь
    Мудрое решение,мне почемуто кажется что декалей там нет,я вообще сторонник максимально сохранять шлем уж если декали скрыты перекрасом-так и должно быть,зачем менять исторический облик;),хотя любопытство очень часто берет верх:D
     
    Rudolf Ribbentrop подобається це.
  5. Rudolf Ribbentrop

    Rudolf Ribbentrop Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    21
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.517
    Адреса:
    Україна
    Повністю згоден,навіщо міняти первозданний облік,хай залишається такою,як донесла мені її історія,та й усе,це уже остаточно!Сперечатись не буду,можливо дійсно декалей там і не має,адже ще раз пояснюю на тому відео,що у темі в нім. кінохроніці боїв за Ковель лише одинічні солдати маю декалі на каска,а СС так взагалі мало.Тому вірогідніще,що там справді нічого не має,але попри це шолом мені і так дуже подобається:smile_12: !
     
    АСИРИС 1984 подобається це.