Пістолет "Фромер"

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Bandera2, 14 чер 2013.

  1. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Товариш попросив щоб дали грошову оцінку Фромера калібр 6.35.Ствола немає,фото через телефон і тому не дуже якісне.Розміри 12см*7см вміщається на долоні,може був як дамський.З одноі сторони надпись що виготовлено по патенту USA/
     

    Images:

    діма 036.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
    2. остатки сабли
      500 грн.
    3. Шабля СРСР.В нормальному стані.Трохи почищена.Пружинить.Дерево ручки--новороб.Клеймо показав.На лез...
      6500 грн.
    4. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    5. Штик ніж на Маузер К 98. Стан на фото. Точений. Номер 5122. Виробник 43 fng. Alexander Coppel GmbH (...
      1650 грн.
  3. Andregans

    Andregans General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    92
    Повідомлення:
    11.666
    Адреса:
    Город-герой
    удачи
     
  4. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Фото не те що не якісне, а взагалі інформативно ніяке, а тому передайте товаришу,що коштує стільки
     

    Images:

    80.jpg
    Мигел, Maverick911, ГИМНАЗИСТ та 10 іншим подобається це.
  5. Bandera2

    Bandera2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.595
    Адреса:
    Біля лінії Арпада
    Добре,дякую за оцінку.Но хотілобся почути чуть серьозне.
     
  6. Feuerstein

    Feuerstein Фанат копа

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    2.304
    Адреса:
    Степь
    Выложите нормальные фото,тогда услышите серьезное.
     
    Rscorpion та slava2008 подобається це.
  7. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    39
    Повідомлення:
    3.025
    Адреса:
    Західна Україна , перед горбами
    Ви дуже не гнівайтесь, але самі розумієте, що тут не форум екстрасенсів. Для нормальної оцінки, треба нормально бачити що оцінюєш. А що можна побачити по ваших фото?. контури пістолета, і даже не цілого.
    Тому і вийшло як в приказці "яке їхало-таке й здибало".
    І як написали вище, поки не буде фото в нормальній якості, різних ракурсів, то реально ніхто і не оцінить.
    Приблизно це виглядає так
    http://reibert.info/threads/ммг-мг-34.384728/
    http://reibert.info/threads/ммг-револьвера-гассер.384733/
    а так на мою думку взагалі ідеально
    http://reibert.info/threads/maschinenpistole-43-ммг.386056/
    і будуть тоді серьозні оцінки.
     
    IgorSatok та Luftshtutz подобається це.