штык-нож

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Лёня флинт, 18 січ 2012.

  1. Лёня флинт

    Лёня флинт Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.556
    Всем по привету!!!
    попался вот такой штык нож!!не знаю в каком разделе лутше выложыть!интерисует што за нож такой??первая мировая??сколько может стоить??
    нож для личной колекцыи!!!
    взарание всем благодарен!!
    вот фото-
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  2. Цікаві лоти

    1. Чохол / гаманець на Wehrpass. Надірвана одна кнопка, на неї краще не закривати.
      400 грн.
    2. М"ясорубка німецька ALEXANDERWERK з бліндажа, чавунна, ручка - білий метал, робоча. Все на фото...
      999 грн.
    3. Лампа керосинова старовинна виробництва Франціі Ціла.
      750 грн.
    4. Военное бракосочетание , такой вид регистрации брака существовал в нацистской Германии во время ВМВ....
      13000 грн.
    5. Німецький бинт для аптечки.
      500 грн.
  3. Віталій ЛІК

    Віталій ЛІК Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    2.333
    Адреса:
    Stаnіsłаwów
    Ерзац манліхер.
     
  4. slava2008

    slava2008 General-major

    Повідомлення:
    7.884
    Адреса:
    Киянин назавжди.
    3 користувачам це сподобалось.
  5. Лёня флинт

    Лёня флинт Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    1.556
    всех благодарю!прошу закрыть ету тему!!!!