касочка

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем ШУЛЬ, 16 лис 2011.

  1. ШУЛЬ

    ШУЛЬ Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    вечер добрый Кмерады !ваше мнение какая модель ? первый раз пытаюсь востановить не судите строго. подскажите внутри каски я взял металическую сетку и посадил на шпаклёвку этим закрыл дырочки, нужно ли чемто усилить ? , зарание всем спасибо !
     

    Images:

    Фото0379.jpg
    Фото0392.jpg
    Фото0393.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Солдат Австро -Венгри. Оригинал ЦЕНА ЗА 1 шт. Не упустите свой шанс пополнить свою коллекцию. Удачи...
      400 грн.
    2. 1250 грн.
    3. Мініатюрні німецькі фото часів ПСВ.
      100 грн.
    4. сост.на фото
      180 грн.
    5. 200 грн.
  3. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
  4. Рихард

    Рихард Oberstleutnant

    Повідомлення:
    5.270
    Адреса:
    Одесса, Украина
    Модель видится М 35 с выпавшей вент.втулкой. Насчет сетки - если каска на полку то полагаю что пойдет.
     
  5. ШУЛЬ

    ШУЛЬ Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    а если носить ?
     
  6. Камерад

    Камерад Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    861
    Адреса:
    Distriсt Galizien
    може тріснути треба було епокситку брати, або як я сіточку і холодну зварку в принципі мені тримається добре:smile_12:
     
  7. ШУЛЬ

    ШУЛЬ Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    аесли сверху ещё эбаксидку ?
     
  8. урк

    урк Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    6.080
    Адреса:
    Україна
    а носити то бажано варити, але на крайній випадок -паяти , якщо зовсім туго то скловолокно з бинтом і сіткою.
     
    1 людині також подобається це.