Пряга кабан на пушках

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Opri_ori, 28 чер 2026 у 14:13.

  1. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Вітаю. Прошу допомогти Ц визначенні. Дякую за відповіді
     

    Images:

    DFA96FE1-6BAB-4931-9921-FA7DA4CAAE3D.jpeg
    3C97DD99-41A1-45F1-8170-9C772C019230.jpeg
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. 300 грн.
    3. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    4. ММГ арт. взрывателя на ПМВ
      280 грн.
    5. ММГ снарядного підривника
      600 грн.
  2. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Привіт з 90-тих. Мав схожу
     
    duke6kirill, Opri_ori, консерватор та ще 1-му подобається це.
  3. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Цікаво було б глянути на подібні. Яка країна і для яких цілей? Кабан, гармати, шестерня. Як для цивільних то таке собі…
     
  4. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Нема давно. В мене був вовк в обрамлєнії всякого пафосу.
    Хто робив не знаю, дав дохуа купонів, десь доларів 25 по теперішньому
     
    Blitzwinkel, zubrik та Opri_ori подобається це.
  5. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Просто я до того,що бронза з залишками позолоти, есблема накладна. 90 ми не пахне навіть близько. Штампанули б на бляха та й все. Якось так…
     
  6. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    На фіолєтовому таку продавали, як бляху 1946-1990 за 71 гривню. Не продали
    Забийте фото в гугл
     
    zubrik подобається це.
  7. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Єдине фото яке забивається і це вона і є. Другої не спостерігається)))
     
  8. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Приймаються відповіді тільки по факту. Ось така є і вона звідти. А десь там за пару купонів і то був вовк схожий на кабана це, якщо чесно, дитячий садочок
     
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Ваша до війни відношення не має. Не ображайтесь. Не було жодній армії тих часів кабана на пушках.
    Сувенірка 90-тих, або виріб кооперативів кінця 1980-тих. Що тоді лиш не штампували
     
    Blitzwinkel та zubrik подобається це.
  10. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Уточнюєче запитання до вас - звідти це звідки. І де ви її взяли, яка її історія?
     
    Blitzwinkel та zubrik подобається це.
  11. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Я ще раз повторюсь, що хочу факти, а не вашу особисту думку. Якби це пряжка 90х то її будь-яким пошуком можна було знайти. Тиражі мільйонні…
     
  12. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Всю ніч на коліні пиляв. Вийдіть з теми, шановний, і заберіть свою клоунську публіку. Курілка- то ваше все. Дякую за розуміння
     
  13. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Те що продаван на фіолєтовому написав, що пряжка 1946-1990 роки, це його слова без фактів.
    Де ваші факти, про те що вона має відношення до війни?
     
    Blitzwinkel подобається це.
  14. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Хамити будете своїй дружині на кухні. На рахунок клоунської публіки, зайдіть у мій профіль і подивіться, які там поважні "клоуни".
    Я був про вас кращої думки:smile_11:
    В мене рейтинг не тільки в курилці, я добре розбираюсь в склі до 1945 року та флягах і казанках по псв. Камради тут мене добре і давно знають.
    Я увас спитав про історію пряги, як вона вам попала, щоб спробувати розібратись. А ви що?
    Почали хамити. Це як мінімум, не гарно з вашої сторони.
     
    valerka, zubrik та Blitzwinkel подобається це.
  15. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Так і розбирайтесь зі своїм склом на котілках. Я відповів щодо фіолетового, що це одна й та ж сама пряга. Тещо написав продаван це напис на заборі, для порівняння. Я попросив факти і докази ваших слів, на що отримав знову що от все з 90х бо особисто я так вважаю. На секунду після 46 року було ще трохи війн, якщо не вкурсі. Тому без хамства попросив покинути тему. Нічого більше. Постійте щоб знайти докази своїх слів і тоді продовжимо. А поки чекаю на людину яка скаже, що так ось і так, пряга того періоду маю таку ж саму. Чи дасть посилання на таку ж саму. От вся математика. Бо від вас я почув лише особисту думку і все. Жодного факту чи ще чогось.
     
  16. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    213
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    439
    Повідомлення:
    2.755
    Адреса:
    Finland
    Підписуюсь під кожним словом Oprishok,- камрад поважний,і досить авторитетний знавець багатьох речей!
    ТС вже не вперше хамить! І після одної з останніх тем навіть не маю бажання з ним вести діалог! Такі рано чи пізно схоплять бан,і не на тиждень. Питання часу...
     
    valerka та Oprishok подобається це.
  17. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    Без хамства
    Без хамства??????
    А хто обізвав купу поважних камрадів форуму клоунською публікою??? При чому з них в темі відписався тільки один.
    Ви вимагаєте фактів, а де ваші аргументи щодо цієї пряги? Чи тут мають бути тільки думки, які вам подобаються?
    Перегляньте свою манеру спілкування, чи вас приспічило в БАНьку?[/QUOTE]
     
    Blitzwinkel подобається це.
  18. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Які аргументи
    [/QUOTE]
    , шановний? Це тема визначення, а не доводів. Я хочу щоб ви підтвердили свої слова фактами, от і все. Я коли щось знаю то говорю, не знаю то мовчу і йду повз. В баньку ви мене зібралися відправити? То запросіть модератора і нехай розсудить хто правий. Коли в темі «що таке?» Просиш визначення, а не вашої особистої думки
     
  19. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    58
    Повідомлення:
    11.017
    Адреса:
    Bandershtat, Urzad Galiciya, Charnogiria,Jabie
    , шановний? Це тема визначення, а не доводів. Я хочу щоб ви підтвердили свої слова фактами, от і все. Я коли щось знаю то говорю, не знаю то мовчу і йду повз. В баньку ви мене зібралися відправити? То запросіть модератора і нехай розсудить хто правий. Коли в темі «що таке?» Просиш визначення, а не вашої особистої думки[/QUOTE]
    Саме я знайшов вашу прягу на фіолєтовому.
    За хамство вибачатись будете?
     
    Blitzwinkel подобається це.
  20. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.382
    Адреса:
    Украина Киев
    Як на мене взагалі якась китайська з сучасного тряпчаного ремня
     
    Oprishok та Blitzwinkel подобається це.
  21. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Саме я знайшов вашу прягу на фіолєтовому.
    За хамство вибачатись будете?[/QUOTE]
    Я її знайшов ще до вас коли придбав сьогодні за 50 грн. Читайте вище що написав про те, що це одна і та ж пряга. За вашу некомпетентність вибачатись не збираюсь
     
  22. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.382
    Адреса:
    Украина Киев
    Opri_ori подобається це.
  23. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.382
    Адреса:
    Украина Киев
    Вона не комплектна, це частина пряжки, пише що американська і типу військова, вони всі одна на іншу не схожі, пошукайте їх там тьма. Ціна комплектної 35 євро
    https://militariasf.es/hebilla-artilleria-us-army-usa/
     
    Opri_ori подобається це.
  24. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    5.382
    Адреса:
    Украина Киев
    Opri_ori подобається це.
  25. Opri_ori

    Opri_ori Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    309
    Повідомлення:
    691
    Адреса:
    РЕЙХ
    Дуже дякую за відповідь і напрямок пошуку. З повагою
     
    Askal подобається це.