Цирк з орлами.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем toz1915, 23 чер 2026 у 19:05.

  1. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    :beer::beer::beer:
     
    Blitzwinkel та Otryta подобається це.
    1. Панама США цвет. ACU Оригинал Все лоты в единственном экземпляре. С изменением структуры армии многи...
      1300 грн.
    2. Тропическая панама с защитой для шеи ВС Великобритании HAT COMBAT TROPICAL MTP Контрактная панама б...
      650 грн.
    3. Класная качественная панама. С переди и с зали в полях вставки из проводки для придания нужной формы...
      300 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Панама Нато. Оригинал. Размер L. Новая.
      450 грн.
    5. Шляпа нова. Розмір 54-й . 540 мм по окружності. Ширина поля 70 мм висота тульї 100 мм. 100% котон. П...
      220 грн.
  2. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Нууу..і це також передбачено.
    Прогрес - цікава штука. Ніби і полегшує життя людині..але водночас і дає "ведмежу послугу".
    бо нівелює класичну освіту.
    Молоде покоління росте в гаджетах і "павутині", яка диктує "напрямок"..але розум не в силах відсікти "зерно" від "полови".
    Мудрих забагато - не потрібно.
     
    Суер*Выер, Blitzwinkel, toz1915 та ще 1-му подобається це.
  3. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Всім незламним потужного ранку!За дітей душа не болить,бо вони розумніші за нас,доки ми хотіли щось змінити у цій державі ,вони повиїзжали до Німетчині.А в цій державі вмирати не страшно,жити страшно.
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.
  4. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    62
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    119
    Повідомлення:
    5.211
    Адреса:
    Украина
    Мене більше хвилює одне,пшеки срані,а вас ї бе,що робиться в нашій державі?Ми,що вас півнів маєко кого нам вшановувати а кого ні?Іще Польска нє сгнієла та уже дала душок.Пси продажні,завалили б хавло та й сиділи б мовчки,Хуйло бачте кісточку кинув,задзявкотіли гандони.
     
    valerka, LySS, Oprishok та 2 іншим подобається це.
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Хуйла кістки назвичай поперек горла стають ,щоб вилетіла треба пєнделя дати,в то задохнуться
     
    LySS та viking38 подобається це.
  6. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Завжди потрібно дивитися комусь це вигідно. У цьому випадку вигідно лише росії. Це не сталося випадково, це продумана операція. Просто так нічого не буває.
    Те, що Україна в ситуації з орденом виявила принциповість - це правильно. Жодна країна не повинна нам вказувати яких героїв поважати, але цю ситуацію можна було б не допустити спочатку, щоб потім не сваритися з партнерами, які надають нам допомогу. Яка гостра потреба була бередити цю тему і називати підрозділ на честь УПА? У нас на цій війні вже більше Героїв. Я не проти Героїв УПА, але не треба було називати підрозділ, такою дорогою ціною – ціною сварки із сусідом та партнером. Карлик на болотах радіє цьому.
    Це успішна операція росії, наслідки якої не передбачувані.
    Нашим спецслужбам потрібно придивитися до ініціатора цієї ідеї ще на початковому етапі.
     
    serebrynay puly, Martin Wiesner та Blitzwinkel подобається це.
  7. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    То мабуть оті кацапськи мєдалькі нашим витіранам СА та ВМФ Росіі треба повернути.Я так гадаю.Я оту за службу в вооружоних сілах СССР давно викинув.
     
    иштван та Blitzwinkel подобається це.
  8. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    1.917
    Адреса:
    Харьков
    Мне никогда пшеки не нравились как и пендосы, я всегда говорил шо те шо другие гнилые по своей натуре, за что и получал бан на многих форумах.
     
    viking38 та Blitzwinkel подобається це.
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
     
    Blitzwinkel та LySS подобається це.
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Згоден! Але
    Здрасті:beer:
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  11. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Курви,пся крев,ще щось нявкають.
     
    viking38 подобається це.
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Тихіше панове! Бо знесуть кіб'єнєматєрі тему)
     
    viking38, valerka та toz1915 подобається це.
  13. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Гадаєте є ляхськи шпигуни які пожаліється модераторам?То чемодан вокзал,тцк,зсу.
     
    sergusdn та Blitzwinkel подобається це.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Тут є всі,різної масці,- і москальські,і ляшські,і жидовські,гомосяки,сцяки і фсьо такоє...
    Після наших повідомлень зазвичай показують себе,або пізніше,а поки сидять вздуті від емоцій і обурень і пукають тихенько шоб начальник не чув....
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  15. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Гадаєте приховані любітєлі лаптєй,воткі і балалайкі втіхаря гадют після отих січей?
     
    Oprishok та Blitzwinkel подобається це.
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
     
    viking38, Готіс та Blitzwinkel подобається це.
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Ці виродко як сатана не сплять ночами. Я не гадаю я знаю. Досвід мав не одне дисятиріччя.
     
    toz1915 подобається це.
  18. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    Кому выгодно чтобы сотням тысяч украинцев призывного возраста в Польше указали на дверь...

    А зачем вы служили в вооруженных силах оккупантов Украины?
     
  19. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Читайте уважно то був СрСр.альтернатіви не було.
     
    Blitzwinkel, иштван, Лорд Грегори та ще 1-му подобається це.
  20. Andy111

    Andy111 Oberschütze

    Повідомлення:
    20
    Адреса:
    Dnipro
    С чего бы это вдруг альтернатив небыло? Вы могли отказаться от службы в армии как Герой Украины Мустафа Джемилев либо в крайнем случае как Виктор Цой косить по дурке. Но не служить оккупантам.
     
  21. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Слухай херой не провакуй. Хто ти такій щоби я перед тобою відчувався?То особиста справа кожного ,он глянь вище Шевченко у москальскій формі,може і до него є питання.На себе дивись і за себе відповідай,ще можеш закосити на дуорку,або геєм зробитися.А я якось без твоїх порад вік до живу та за свої дії відповідатиму.
     
    Torvic99, Лорд Грегори, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  22. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    А я казав шо відпишуться:D
     
    Лорд Грегори, LySS та toz1915 подобається це.
  23. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    вільна Україна
    Так Ви не заводьтесь на лоха ))
    "партізан" / опозиційОнер який "бравий" ))))

    Сама ця пред''ява - смішна в перших же звуках..
    ..воно як БИ з космосу впало в цю ж хвилину..або якийсь "шнурок" малолітній, що дупля не відбиває - про ЩО йдеться і які то були тоді часи ..
     
    toz1915 та Blitzwinkel подобається це.
  24. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    Вірно! Провокує шоб тему знесли,накнопає "поскаржитись" і фсьоо...
    Саме сидять у стані вздуття,артерії повилазили,читає цьово фсьо і піниться,запиває водьку півом,гладить портрєть Хуйла, і "божкає" коко здєсь бандєр,контри, бандітскіх елємєнтов і врагов народа. Правда якого народа воно незнає,але Хуйлан сказав шо руцького знач руцького..Задача насрати в темі Правди!!!
     
    LySS та toz1915 подобається це.
  25. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.018
    Адреса:
    Украина
    Так любітєлєй кацаського міру і москальского Цоя у Дніпрі вистачає.
     
    Blitzwinkel подобається це.