Нууу..і це також передбачено. Прогрес - цікава штука. Ніби і полегшує життя людині..але водночас і дає "ведмежу послугу". бо нівелює класичну освіту. Молоде покоління росте в гаджетах і "павутині", яка диктує "напрямок"..але розум не в силах відсікти "зерно" від "полови". Мудрих забагато - не потрібно.
Всім незламним потужного ранку!За дітей душа не болить,бо вони розумніші за нас,доки ми хотіли щось змінити у цій державі ,вони повиїзжали до Німетчині.А в цій державі вмирати не страшно,жити страшно.
Мене більше хвилює одне,пшеки срані,а вас ї бе,що робиться в нашій державі?Ми,що вас півнів маєко кого нам вшановувати а кого ні?Іще Польска нє сгнієла та уже дала душок.Пси продажні,завалили б хавло та й сиділи б мовчки,Хуйло бачте кісточку кинув,задзявкотіли гандони.
Завжди потрібно дивитися комусь це вигідно. У цьому випадку вигідно лише росії. Це не сталося випадково, це продумана операція. Просто так нічого не буває. Те, що Україна в ситуації з орденом виявила принциповість - це правильно. Жодна країна не повинна нам вказувати яких героїв поважати, але цю ситуацію можна було б не допустити спочатку, щоб потім не сваритися з партнерами, які надають нам допомогу. Яка гостра потреба була бередити цю тему і називати підрозділ на честь УПА? У нас на цій війні вже більше Героїв. Я не проти Героїв УПА, але не треба було називати підрозділ, такою дорогою ціною – ціною сварки із сусідом та партнером. Карлик на болотах радіє цьому. Це успішна операція росії, наслідки якої не передбачувані. Нашим спецслужбам потрібно придивитися до ініціатора цієї ідеї ще на початковому етапі.
То мабуть оті кацапськи мєдалькі нашим витіранам СА та ВМФ Росіі треба повернути.Я так гадаю.Я оту за службу в вооружоних сілах СССР давно викинув.
Мне никогда пшеки не нравились как и пендосы, я всегда говорил шо те шо другие гнилые по своей натуре, за что и получал бан на многих форумах.
Тут є всі,різної масці,- і москальські,і ляшські,і жидовські,гомосяки,сцяки і фсьо такоє... Після наших повідомлень зазвичай показують себе,або пізніше,а поки сидять вздуті від емоцій і обурень і пукають тихенько шоб начальник не чув....
Кому выгодно чтобы сотням тысяч украинцев призывного возраста в Польше указали на дверь... А зачем вы служили в вооруженных силах оккупантов Украины?
С чего бы это вдруг альтернатив небыло? Вы могли отказаться от службы в армии как Герой Украины Мустафа Джемилев либо в крайнем случае как Виктор Цой косить по дурке. Но не служить оккупантам.
Слухай херой не провакуй. Хто ти такій щоби я перед тобою відчувався?То особиста справа кожного ,он глянь вище Шевченко у москальскій формі,може і до него є питання.На себе дивись і за себе відповідай,ще можеш закосити на дуорку,або геєм зробитися.А я якось без твоїх порад вік до живу та за свої дії відповідатиму.
Так Ви не заводьтесь на лоха )) "партізан" / опозиційОнер який "бравий" )))) Сама ця пред''ява - смішна в перших же звуках.. ..воно як БИ з космосу впало в цю ж хвилину..або якийсь "шнурок" малолітній, що дупля не відбиває - про ЩО йдеться і які то були тоді часи ..
Вірно! Провокує шоб тему знесли,накнопає "поскаржитись" і фсьоо... Саме сидять у стані вздуття,артерії повилазили,читає цьово фсьо і піниться,запиває водьку півом,гладить портрєть Хуйла, і "божкає" коко здєсь бандєр,контри, бандітскіх елємєнтов і врагов народа. Правда якого народа воно незнає,але Хуйлан сказав шо руцького знач руцького..Задача насрати в темі Правди!!!