...нЄ, воно канєшно ж тАк... ...але як бути з цим ?? доречі,- на Т-64Б1 спАрений пкт - такі самі були... З.ЬІ. ...і чому то - "контейнери"?
Перепрошую уклінно за те, що не написав назви всіх видів зброї, з котрими використовувались дані "приблуди"...Каюсь і посипаю голову попелом, кара адміна мені за це в стрічку!! ...А чому не можна "контейнери", до речі?? Табу? Чи щось більш глибинне, прошу пана? З повагою.
...Вибачайте, Вельмишановний Комраде якщо (я) Вас зачепИв...? ...десь... ...нЕ, ну звісно ж - глибше : у кожній спрАві єсть "терміни та визначення"... по них складАється враження - фахівець Ви чи нІ... І військова справа не є виключенням...