Вітаю! Підскажіть що за кокарда була, розумію, що Польша, але що саме не знайшов. G посередині скоріш за все свідчить, що це гімназія
Тоді три найбільш ймовірні варіанти: Саме Рівне, і Володимир- Волинський - були гімназії ім. Миколая Коперніка Острог - гімназія ім. Марії Конопніцької (Gimnazjum im. Marii Konopnickiej) На фото посвята штандарту ще тоді подставової школи у Рівному. Взагалі, для панствових гімназій у 2 РП присвоєння ім'я Коперніка було одним із найбільш розповсюджених. В Тернополі теж була панствова гімназія ім. Коперника для прикладу .