Про наши ножики..

Discussion in 'Курилка' started by Eagle-owl, Feb 22, 2009.

  1. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Messages:
    665
    Location:
    Одеса
    Також маю непогану «кованіну»
    IMG_1498.jpeg
     
  2. Интересные лоты

    1. Граната американська димова М83. Граната після використання зі збереженою чекою. Відмінний екземпляр...
      450 грн.
    2. Французська наступальна граната GR MA OF F1A (пуста) . Повністтю безпечна, без вибухової речовини та...
      1090 грн.
    3. 84мм выстрел от шведского Карл Густав. В отличном состоянии. Осколочный. С гильзой. Весьма не частая...
      6000 грн.
    4. Все детали пластиковые. PETG.
      400 грн.
    5. Наступальна електронна граната HGO-TA (безпечна) призначена для кидання вручну та служить для знищен...
      2180 грн.
  3. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Messages:
    186
    Location:
    Украина
    заявлено Д2. напевно правда. Покриття виконано в стилі «апокаліптик» оригіналів. Ніж лежав на столику неподалік відчиненого все літо вікна - зʼявився легкий піттінг.
    хоча на рахунок марок сталюк грін торн і не бреше.
    Ніж відносно складний у виробництві, репліку лоша вони теж недовго робили.
     
    штрафной likes this.
  4. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Messages:
    186
    Location:
    Украина
    Легендарний «тактик».
    Самий тактичний з моїх тактиків.
    Є карбід вольфрамовий склобій і стропоріз (він же різак темнів безпеки в авто).
    Мод марк 1 періоду МОД, не перехідний і тим більше не жалюгідна спрощена пародія блек хока.
    авто версія.
    IMG_0741.jpeg
     
  5. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    На диво гарний стан.
     
  6. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,718
    Я его в шкафу откопал)
     
  7. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    29
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    48
    Messages:
    4,102
    Доброго вечора ну все і я маю гарні сокири :D.З повагою

    IMG-8536482955be08424412fc066894d2b2-V.jpg IMG-fae11aa62abc50562e34c5eb734b80f4-V.jpg
     
  8. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Messages:
    665
    Location:
    Одеса
    А піхви оригінальні маєте? Ті, де ніж зберігається в розкладеному стані. Це ж той ніж?
     
  9. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    1
    Messages:
    2,017
    Location:
    Украина
    Теж такий мав.Відкоаав біля городища.Продав на віліті за грубі гроші
     
  10. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Messages:
    186
    Location:
    Украина
    Ні, не маю.
    ніж дістався б/у і без пакування і піхв. IMG_0173.jpeg
     
  11. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Messages:
    3,718
    Ааасьсси .
    ААссиметричСкий .!хароший. .не идеален , но резал после Переточки бодро.
    0-02-05-803f81cb16f891cd7d46af9a89e2800fdc395a38bc025aeab77b149902c915ac_a175f4d8ee377801.jpg
     
    Otryta and Unnamed Player like this.