Кельма чи щось інше?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем toz1915, 21 чер 2026 у 21:33.

  1. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    Знайшов торічь ,смутило отвір круглий як на давніх сокирах.Рукоять то вже я зробив.Дякую на перед. IMG_20260621_112144.jpg IMG_20260621_112129.jpg IMG_20260621_112111.jpg
     
  2. Цікаві лоти

    1. Штик ніж на Маузер К 98. Стан на фото. Точений. Номер 5122. Виробник 43 fng. Alexander Coppel GmbH (...
      1700 грн.
    2. остатки сабли
      500 грн.
    3. тесак.в такому стані куплений.відкисав у солярі і змащений маслом.сліди реставрації.все по фото.
      3000 грн.
    4. Реквізити для оплати уточнюйте в приватних повідомленнях
      25000 грн.
    5. Кортик морской (Kriegsmarine) офицерский обр. 1938 г., производитель - Карл Айкхорн Золинген (Carl E...
      74800 грн.
  3. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    229
    Лоти
      на продажу:
    33
      продані:
    355
    Повідомлення:
    3.094
    Адреса:
    Галичина
    gheka, valerka та turist1967 подобається це.
  4. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    Ще напишіть фото на вагах.У нас в селах це називають кельмою.Як є що сказати по справі то кажіть.Нема проходіть мимо.Збетежило провушина під ручку ,була би еліпсна,питань не було би.якшо молоток муляра ,то далі буду цеглини колоти,якщо щось давнє ,то інша справа.
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 23:17
  5. studentgr53

    studentgr53 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    421
    Адреса:
    Кропивницький
    В нас кельмою в селах називають те, що й інтернет говорить. Люди живуть родом від Закарпаття до татар і всі однаково називають кельмою. https://uk.wikipedia.org/wiki/Кельма
     
    toz1915, A10A та valerka подобається це.
  6. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    По предмету є що сказати?яких років ?нащо воду в ступі товкти?Молоток каменаря,кірка,кірочка так добре?Більше не пишіть про кельми бо до предмета стосунку не мають.Цей інструмент не змінювався віки,ось і цікаво до якого періоду відноситься.
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 08:18
    studentgr53 подобається це.