Golden Mask 4Xtreme

Dieses Thema im Forum "Техніка для пошуку" wurde erstellt von Gordan13, 28. Sep. 2024.

  1. mk1205

    mk1205 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Beiträge:
    380
    Ort:
    Київ
    добре що ви це написали, згадав у мене була четвірка двохчастотна, так вона нормально првцювала на 8 частті не з рідними катушками, в часності з марсівською дискавері, винищувачем від маски та 5 і 7 снайперками. Правда не довго, хвилин через 15-20 зявлявся шум дуже схожий на роботу кондея (розряд тиша розряд. Так ось при приєднанні на екстрім снайперки від четвірки схожий шум кондея зявляється зразу, я писав що шумить
     
    1. (в наличии 8 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Паракорд D 4mm L100m (9 жил) сила наразрыв до 250 кг…новый..
      595 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Герметичный прямой разьем для подводных наушников Minelab CTX-3030, Nokta, Sea Ghost
      500 грн.
    4. Старательский лоток D26cm..
      279 грн.
    5. Новый чехол. Легко снимается/одевается Пересыл на покупателе Новой почтой Укрпочтой
      440 грн.
  2. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Ви супермен? 8кГц це 8000Гц, тобто 8000 разів за секунду кондер заряджається та розряджається. І Ви чуєте як він розряджається і паузи тиші між розрядами?
    Заздрю.. Скачайте генератор частот на смартфон, послухайте як звучать частоти 8кГц, 18,5ккГц. 18,5кГц взагалі можете не почути, якщо не 16рочків, бо з віком вищі частоти в більшості людей вже не доступні, хоча слух людський може вловлювати до 20000Гц, але це в юному віці, з часом добре якщо 16000Гц чутно.
     
    gans1969 gefällt das.
  3. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    В мене четвірка з завода працювала на 21.3 кГц. Була перших випусків з десяткою. Там походу з різнобрєм по частотам сильно ніхто не парився, тому і працювали внии всі по різному, і датчики глюкавили на різних блоках.
     
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Датчик мабуть +- в заданих межах мотаний, там важко промахнутись, а от кондесатор частотозадаючий не перевірили реальну ємність, втулили менше 100, частота полізла вверх. А втулили вони десь 68+-, бо така сама ситуація на редголдах. Якщо з редголдівськими датчиками рідними( перемотаними, з більшою індуктивністю) цей кондер видає масківську частоту, то з масківськими датчиками і кондером 68 частота полізе вверх, бо індуктивність масківських датчиків менша ніж редголдівських.
    По індуктивностіі треба вгадати золоту середину, щоб і чуйка на мілке була пристойна, і датчик з грунтом ще боровся. З збільшенням індуктивності отримаєте стабільніший до грунту датчик, але тупіший на мілкі та складні цілі, зникнуть переваги маски, буде монетник на вихлопі.
     
    Zuletzt bearbeitet: 24. Dez. 2025
    Volocuga gefällt das.
  5. mk1205

    mk1205 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    19
    Beiträge:
    380
    Ort:
    Київ
    Я в цьому не розбираюсь описав для розуміння що чув з навушників, для того щоб люди які в темі і розбираються могли зрозуміти як веде себе катушка, ні то ні, самі розбирайтесь професора)))) купіть екстрім і довбіть його як нравиться, а я більше інфи не дам.
     
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Мені Ви послугу не робите, розібратись з роботою екстріму треба власникам екстрімів, або потенційним покупцям, а не мені, зробили гірше)). По великому рахунку байдуже, розбирайтесь самі
     
    gans1969 und OkSamyt gefällt das.
  7. hitman

    hitman Stabsgefreiter

    Beiträge:
    476
    Ort:
    Сумщина
    Чи реально замовити напряму з Болгарії 4Extrime? Поділіться будь-ласка інформацією хто володіє.
     
  8. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Офіційно ніт. Sorry, we don't ship to Ukraine! - Вибачте, ми не здійснюємо доставку в Україну!

    Знімок екрана 2025-12-25 115844.png

    Як варіант - шукати якогось перевізника хто мотається в Болгарію і домовлятись із ним щоб привіз.
     
    fedya_valki gefällt das.
  9. Андрей Юрьев

    Андрей Юрьев Obergefreiter

    Beiträge:
    108
    Або хто може в Польшу їздить, там також мають продаватись.
     
  10. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Не обов'язково в Польшу, в будь яку країну. Але сенс? Буде дорожче ніж у болгарів. Приміром купили в тій же Польші , там воно вже дорожче бо в ціну закладено митні витрати при ввезенні+податки+накрутка магазину. Якщо перевізник везтиме в Україну легально , то знов митні збори + винагороду перевізнику.
    Ось щоб було наглядніше:

    Знімок екрана 2025-12-25 191816.png

    У поляків воно вартує приблизно 550 євріков , а у болгарів 390 євріков.
     
    Zuletzt bearbeitet: 25. Dez. 2025
  11. Андрей Юрьев

    Андрей Юрьев Obergefreiter

    Beiträge:
    108
    Точно. Якось не подумав за це.
     
    Wiking730 gefällt das.
  12. AnD1

    AnD1 Obergefreiter

    Beiträge:
    74
    Cladotrix правильно ставить питання - розібратись з роботою екстріму треба власникам екстрімів, або потенційним покупцям і вже зробив частину роботи, якщо прилад працює з примусовою накачкою контура то це не надає йому переваги, а створює додаткові проблеми із зміною датчиків.
    Ну тобто нема зовсім однакових по індуктивності датчиків, це не стала величина. Частотозадаючий конденсатор в блоці теж має не сталу ємність, тому що від зміни температури вона змінюється, в більш якісних кондерах менше, в гірших більше. Якщо хтось думає, що його маска постійно працює на одній частоті з усіма датчиками і при різних температурах то помиляється, частота плаває в невеликих межах. Покладете інший датчик, заміряєте спектроїдом, частота поміняється, винесете на мороз, знов поміряєте, поміняється ще бо зміниться ємність конденсатора.
     
    Кельт gefällt das.
  13. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Кому там дійсно цікаво що по датчикам екстрімівським, наскільки відрізняються від 4про, то нехай не жлобляться а куплять LCR метр самий дешевий за 300грн, та й порівнюють, може не суперточно, та приблизно різницю мабуть покаже, такий , діапазону наче вистачає та точності IMG_20251227_115214.jpg Бо так і буде жуватись одне і те ж по колу в темі, без конкретики рік, лише конспірологія з теоріями змови рептилоїдів що навмисно намотали інші датчики на екстрім. Якби мені було треба, мав цей мд, я б це зробив, а там кому як зручно, забийте, ходіть з рідними датчиками і не партесь.
     
    fedya_valki und Шукач. perv gefällt das.
  14. Андрей Юрьев

    Андрей Юрьев Obergefreiter

    Beiträge:
    108
    Я так і роблю))) Все працює чітко , все влаштовує)) і не парюсь шо там не так намотано)))
     
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    От через таких байдужих, як Ви, науковий прогрес райбертовської спільноти і гальмує))), сидимо і не знаємо шо там і як, не спимо... Нема шоб поміряти..:rolleyes:
     
  16. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Попалось в коментарях на ютюбі що даного типу LCRметр нормально міряє обмотки на сердечниках і погано міряє індуктивність котушок мд, тому мабуть мимо, треба шукати щось інше. Мав собі подібного брати, вже в роздумах по моделі бюджетній, на кондери ємність та індуктивність міряти в основному, якщо хтось в темі то порадьте, може й екстрімщики візьмуть))
     
  17. hitman

    hitman Stabsgefreiter

    Beiträge:
    476
    Ort:
    Сумщина
    Привіт всім. Є спосіб. Робив колись, скину фото трішки пізніше.
     
    Cladotrix gefällt das.
  18. Нормально він усе міряе
     
    Cladotrix gefällt das.
  19. hitman

    hitman Stabsgefreiter

    Beiträge:
    476
    Ort:
    Сумщина
    Колись робив такий перехідник, для котушки. Тестер цей міряє до 20 кГц, для Масок вистачало. Потрібен тільки одним щупом на 3 пін здається, якщо вірно пам'ятаю. Погрішність дуже мала.
     

    Images:

    IMG-c04a33e034ba1a28405510ec5e25afbf-V.jpg
    IMG-ff5cc1f9a84f697e68468eaeb24f5292-V.jpg
    IMG-115f7b7bd4c2a11b3ce898ed78c01b26-V.jpg
    IMG_20251228_181717.jpg
    Zuletzt bearbeitet: 28. Dez. 2025
    Cladotrix gefällt das.
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Насторожив цей комент Screenshot_2025-12-28-13-42-31-032_com.google.android.youtube.png
    Хз, їх там купа прошивок, і купа моделей, не всі вдалі.Німець придумав, китайці побачили і почали штампувати
     
  21. Вам потрібно заміряти з точністю до 0,00000....0001 мікрогенрі, чи для того, щоб підігнати свої саморобні котушки під оригінал? Ось для другого цього прилада якраз вистачає з головою, за свої гроші
     
    Cladotrix gefällt das.
  22. AnD1

    AnD1 Obergefreiter

    Beiträge:
    74
    Є дуже простий спосіб виміру частоти з допомогою тестера або частотоміра - намотуєте котушку діаметром 15-20 см з 40-50 витків ізольованого провода обмотуєте іх по кругу ізолентою, а виводи котушки підключаєте до тестера з частотоміром.
    Такий спосіб дозволяє безконтактно заміряти частоту любого металошукача просто наближенням котушки з тестером до датчика МД.
     
    Zuletzt bearbeitet: 28. Dez. 2025
    Cladotrix gefällt das.
  23. AnD1

    AnD1 Obergefreiter

    Beiträge:
    74
    Залежить від чутливості тестера і кількості витків котушки, мій прилад заміряє на відстані 0,5 - 1,5 метра, також залежить від потужності металошукача.
    Таким чином можна приблизно оцінити величину електромагнітного поля датчика МД і порівняти з іншими приладами.
     
    Cladotrix gefällt das.
  24. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Та вже замовив дорожче, нехай буде, бо щось мені поширені т4 китайські не дуже сподобались, і продавець пригальмований попався, не відповідав півтори доби, хоча читав, був посланий, то вибрав інший, в іншого продавця, (відповів одразу), виглядає брутальніше)), ну і хлоп ними щільно займається, здалось що він в темі. Плату і щупи взяв, на корпус я вже пожлобився, типу зекономив, і матиму чим зайнятись зимою. Їх на олх вистачає, т4 і подібних, ціну хто як хоче таку й кладе.
    Мій ось
     
  25. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Beiträge:
    10.421
    Ort:
    Україна
    Та маючи смартфон і прогу, навряд чи пересічному юзеру доцільно з цим заморочуватись, мотати котушку, шукати частотомір, смартфони поширеніші. Мікрофон достатньо точно вловлює коливання, просто вони обмежені його робочим діапазоном 22кГц десь максимально, не для всіх мд підійде, прога зчитує ті коливання, просто впритик треба підносити до датчика, дистанційно не вийде. Я так заміряв частоти в редголді, міняв кондер, тікав з частоти 18, 3кГц+- на 17,5+-, щоб менше перешкод ловило, ще феррітове кільце на шлейф проводків в блоці, два витка, обрізав перешкоди від смартфона. Ну а величину поля я можу і по макс дальності приблизно вирахувати, помахавши мд біля автівки наприклад, реагує чи не реагує і з якої відстані.