Рукоять до сокири КР.

Dieses Thema im Forum "Реставрація знахідок" wurde erstellt von Prinz E, 22. Nov. 2025.

  1. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Beiträge:
    212
    Ort:
    Ukraine
    Вітаю камрадів.Хочу зробити рукоять до своєї бойової сокири КР.Ну щоб відчути "як воно було".Загадка - якої вона повинна бути довжини.На малюнках бачив і довгі і короткі.Вага 500 г.діаметр отвору 25 мм,то біш рукоять буде тонкою.На мій погляд повинно бути до 35 см.
     

    Images:

    1.jpg
    SubSailor gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Значок планериста. Німеччина.
      300 грн.
    2. WHW значок - офіцер Вермахту.
      200 грн.
    3. Польова колодка: Вислуга + Аншлюс Судет.
      1400 грн.
    4. Французький Воєнний хрест (Croix de Guerre) за закордонні театри воєнних дій.
      600 грн.
    5. Медаль за присоединение Мемеля. Латунь.Оригинал.Лента неродная.
      23000 грн.
  3. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    9
    ..... гарно звучить. Як раз інструмент грьобаним кацапам бошки рубать!!!.
    Ближче до теми, сокирка гарна. але... мож я помиляюсь, зачищена вона гарно, але НЕ достатньо (по фото) прибрані осередки іржі. Можливі прояви корозії потім. ІМНО. З пов....
     
    Prinz E gefällt das.
  4. Prinz E

    Prinz E Stabsgefreiter

    Beiträge:
    212
    Ort:
    Ukraine
    Ви праві.руки не доходили,лежала в хаті в теплі і без зайвої вологісті,але почала іржавіти такими порами як на сирі.Можу зачистити до металу.але не знищіть це ідентичність?
     
    SubSailor gefällt das.
  5. SubSailor

    SubSailor Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    9
    Знищить. Треба спочатку осередки іржі прибрати (методів 4-5 на вибір). З"являться каверни, але не знищиться Ідентичність/аутентичність. Потім обробка Таніном та консервація. Можна то все самому якщо є час, а мона віддати тому хто на цьому руку вже набив. Щасти....

    P.S... А сокирка красива...
     
    Prinz E gefällt das.