Вибір зварювального напівавтомата.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем UnderCover, 23 жов 2025.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Вище відеоролик по темі правильних та не дуже едонів. Десь в "Село і сварка" наче був відеоролик по темі вітчизняних виробників, можливо і в Стаса. Показувало що в середині. По пам'яті : патон, ссва, атом і елсва. Два останніх на вигляд трохи кустарно всередині, як варять не знаю. Та й може щось з того часу змінилось.
     
    Ph@ntom та Blitzwinkel подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Брюки полевые ACU A-TACS® от Propper - официального поставщика униформы для армии США. ACU (Army Com...
      320 грн.
    2. Стан бв, відмінний, без зацепів, без плям, без потертостій, та без катишек. Ubacs, Shirt, Hot Weathe...
      980 грн.
    3. Сорочка бойова Нова ,54/4
      600 грн.
    4. Армейские штаны Афганской народной армии, контрактный оригинал. Выполнены по лекалам американской бо...
      900 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Оригинальные контрактные боевые рубахи под бронежилет; размер только 180/110; новые
      1200 грн.
  3. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    https://elsva.com.ua/
    Оф сайт. Я так зрозумів самий дешевий вітчизняний виробник, щось до 6-7 тисяч 180-210 модель напівавтомату. В мене оф сайт погано відкривається то не рився там, ціни бачив на свармаксі.
     
  4. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна



    За 180 найшов, за 210 самі шукайте якщо зацікавило
     
    UnderCover та Blitzwinkel подобається це.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
     
    Blitzwinkel подобається це.
  6. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Знайшов таке. Як конкретно на сьогодні хз, але було так, не виглядають одноразовими. Я ще в першому пості написав, що брати треба в спеца, бо ми без декількох пляшок оковитої навряд чи дистанційно розберемся, де яка партія та шо в середині.
    Елсва з відеороликів вище мене щось не вразила...( Подивився і лібідо в нуль її купувати. Виклав з просвітницькою метою)
     
    Blitzwinkel подобається це.
  7. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Напівавтомат інверторний MIG/MMA Dnipro-M MG-16DX
    Давайте цей розберемо?!))
     
  8. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    А шо його розбирати? В платах ми не розбираємся, їх не бачим тому відкидаєм.
    Дивимся протяжку, нормальна чи ні. Дивимся чи рукави з кабелями нормальні, чи таке собі.. Потім дивимся чи по роз'ємах можна купити заміну, якщо їх нема в продажі як в 14й моделі то на мою думку, обходим стороною. Якщо заміни нема в продажі то нащо треба такий аппарат?
    Я як брав патона інверторного, то дивився що в ньому напхано , транзистори, діоди, чи відповідає характенистикам реально по струму, чи є сенс ремонтувати раптом що, ну і які кабелі з тримачами мідь та латунь, то якби ннада брать) . Поки не розчарувався, для дому на всі 100%, більше й не треба. Щось потужніше тупо не потягне мережа 220 з лічильником, там обмеження 5кВт. Не ведіться на понти з завищеними показниками по струму, навіть якщо вони будуть реальні, ви їх дома не зможете використати. Треба лізти в ютюб, дивитись огляди тих хто шарить.
     
    Blitzwinkel та Ph@ntom подобається це.
  9. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Screenshot_2025-11-07-19-11-01-848_com.android.chrome.png Погуглив..Відки такий розбіг по цінам?:smile_9: І 14тис з копійками знаходив, але в основному 11тис. Нащо той дніпро м треба за такі гроші? Не виключаю що він "порве" уподобані мною раніше моделі, в цьому світі все можливо, але вважаю це малоймовірним, і враховуючи +- однакову ціну, я краще взяв би їх щоб не ризикувати.
     
    Blitzwinkel та Ph@ntom подобається це.
  10. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Поки ви тут вибирали, то осьо розпродаж дешевий мимо вас пролетів як хванєра, а може ше й ні. Налітай кому шо треба.
     
    Blitzwinkel та Ph@ntom подобається це.
  11. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Хто варив флюсовою ? Яку краще взяти?!
    Бо "дніпро-емовська" ше та кака!
     
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Так спіціалісти:D
    В кого які ідеї з цієї чудо каталки забацати карету для напівавтомата і маленького балона?)
    20251121_190115.jpg 20251121_104343.jpg
     
  13. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Будете хлопці відповідати за дріт, то і за електроди черканіть.
    Моноліт в коричневих пачках набрид , хочу спробувати щось інше, хто варив Піонер-46?
    Кращі?Гірші? Якщо однаково варять то є сенс брати, вдвічі дешевші і наче як хвалять їх і континентівські..:rolleyes:
    Нашо тачка? Ось можна взяти за основу, можливо трохи змінити кріплення під напівавтомат, все інше можна не міняти. 1764872736928.jpg
    ПС Щось ТС мовчить, не розказує шо купив:rolleyes:
     
    Ph@ntom та Blitzwinkel подобається це.
  14. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    :D:D:D Нічо собі основа!)
    ТС або не купив нічого або купив х-ню і скромність відразу накрила. Стісняється показати)))
    Електроди зайшли і дуже дніпровські. Інших не беру
     
    Останнє редагування: 4 гру 2025
    Cladotrix подобається це.
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Дніпровські це дніпроемовські чи шо?
    Мені якогось XY постійно моноліт привозять " екологічний" , я конкретну марку не замовляю, все одно їх беруть, можна подумати що в магазині інших нема. Патон ано36 спробувати чи шо..Моноліт зкурвлений і не дешевий. Варити можна , але...
     
    Ph@ntom та Blitzwinkel подобається це.
  16. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    ДніпроЕмовські. Я не так часто зварюю ними,але саме вони мені норм... Моноліт стартують на моєму інвенторі мляво
     
    Cladotrix подобається це.
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    ось кишки

     
    Cladotrix подобається це.
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Хлопець старається, але відео ні про що, він так розбирається в напівавтоматах як і я, тупо тицяє пальцем і каже ось я бачу це, а ось оце. Якби він перерахував з чого воно то все спаяно по деталям, розповів за двигун чи нормальний, протяжка , рукав чи є в вільній продажі, чи лише цей шо з аппаратом йде, чи проц є, бо хз хто його потім ремонтуватиме раптом що, прошивку ж ніхто не надасть ремонтникам, хіба проц прошитий по гарантії вишлють з китаю, , чи там мідь, чи фарбований алюміній і тд і пт. Є аппарати шо транси тупо алюмінієві, впаяні якось в плату, то все з часом вигорає красивими дирками. Виглядає пристойно, блистить, ну і все, ролик не додивився хоч і короткий), може він натужився на останніх секундах і все перерахував, а просто я не дотерпів:rolleyes::oops:
    На мою думку повноцінний огляд зможе зробити лише ремонтник що знає болячки подібної техніки, що може вилетіти, де слабкі місця, а де сильні.
     
    Blitzwinkel та Ph@ntom подобається це.
  19. restler09

    restler09 Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    67
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    121
    Повідомлення:
    5.372
    Адреса:
    Украина
    Постоянно беру Edon, отличная проволока без газа.
     
    Blitzwinkel подобається це.
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    10.446
    Адреса:
    Україна
    Не знаю чи едон і редбо це одна контора і штампує під різними назвами, чи редбо якась інша що косить під едон, але помітив що вони наче як ідентичні по моделям, тільки редбо дешевший трохи. В мене маска хамелеон редбо 20000, і є така сама маска в продажі едон 20000. Ціна різнилась тоді щось в пару соток на сайті 1000-1200грн наче. Ізмаїл продавав їх як одну і ту саму маску(аналог). Редбо я взяв не тому що дешевший, а тому що на той час був лише він, я не одразу і помітив що замовив його а не едон. Можливо комусь буде корисною інформація і пориється в переліку їх товарів.
     
    Ph@ntom та Blitzwinkel подобається це.
  21. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.728
    Адреса:
    Finland
    Сьогодні пробував зварювати флюсом. Напруга в дачному массиві ніяка. З 110 ампер падає під час контакту на 60...
    Дріт от такий..шлакує і все..
    20251206_120612.jpg
     
    Cladotrix подобається це.