Релоад 9ра

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Kanoann, 22 сер 2024.

  1. Kanoann

    Kanoann Schütze

    Повідомлення:
    2
    Вітаю.
    Є таке питання.
    Хочу залізти в релоад 9ра (травмат), потрібна допомога досвідчених в цьому питанні людей.
    Форт17р з нових партій.
    Дудка завод, без доробок, без розгорток, без нічого, повний сток.

    Мета релоаду - більш дешеві набої для частих тренувань з "пристроєм". Наголошую, виключно для цього. За джовулями не женуся, тренування роботи по паперовим "нападникам".
    Відповідно за наявних умов: кульки 0.7гр гумка, гільзи біметал ("сертифікат")
    Цікавить кілька питань.

    1) Гільзи зараз, судячи по моїм пошукам - біметал. Наскільки я розумію, максимальний цикл життя гільзи - 2-3 переспорядження до тріщини по стінкам? Збираюся брати напряму в тирах "з підлоги". Перерізати з 223 не збираюся.

    2) для наведених мною вхідних даних цікавить навіска пороху для 0.7гр гумки.
    Сп - спорт:
    Сп - 3 - К:
    Можливо, хтось юзав Сп - Кабан:
    Нобелі 206 серія
    Сільвер А,Б,У

    Пріоритетно використовувати СПшні порохи, дешевше буде. Знаю, що бруднять ствол, пахнуть і димлять - не проблема. Просто маю запаси СП порохів, так як займаюся релоадом 12к.
    Можливо є якісь нюанси по ним, було б цікаво послухати.

    Прохання - не розводити балаган, і не перетворювати тему в поле битви, як майже у всіх темах про травмати і патрони до них.

    Буду дуже вдячний за допомогу.
    З повагою.
     
    akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 17 шт.)
      Тубус з порохів пострілу для РПГ-7
      115 грн.
    2. Вітаю! До Вашої Уваги Цинк до набоїв калібру 5,45х39 виробництва НАТО. Набої в цинку зберігаються з...
      300 грн.
    3. Ящик з-під гранат RG-F1. Стан та розміри див на фото.
      500 грн.
    4. (в наявності 20 шт.)
      Порожній герметичний металевий ящик від набоїв НАТО дуже гарний стан Знижка від 5 шт в приватні пита...
      360 грн.
    5. Ящик деревʼяний міцний порожній Ширина -32 см Висота -19 см Довжина -90 см Відправка в пакування за...
      600 грн.
  3. Відьмачок

    Відьмачок Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Україна
    Так, дуже цікава тема, підтримую. Теж хотів би взнати рецептуру СПЗК та NS 206S під кульку 0,65 г. Може хто із знаючих поділиться.
     
    akms1974 подобається це.
  4. Wildcat.UA

    Wildcat.UA Gefreiter

    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Україна
    Gewinner подобається це.
  5. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.983
    Адреса:
    Украина
    шар резиновый 0,65 грамм порох nobel sport 206sv 0,20 грамм
     
    Игорь Марченко 2 подобається це.