За власним досвідом можу сказати, що у вас напевно такий патронник попався. Всі, кого я знаю з армсанами хвалять його якраз за дуже вільний патронник, який переварює практично всі гільзи. Схоже, раз на раз не приходиться. Стосовно впринципі необжатих гільз - це проблема явно саме необжатих гільз. Я ще додатково після релоуду набій доробляю конусною насадкою. Тоді не так сильно відчувається проблема з заминанням набоїв при тривалому зберіганні в магазині і патрони залітають як гарячий ніж в масло. Але треба добротна матриця, яка закриває зірку з товстими стінками і потім конусом і взагалі "пєсня". По довжині набій сплюскується, а на зірці геометрія лишається круглою і набій під дією затворної рами залітає в патронник і жодних проблем.
совершенно легкий напилинг.....стачиваем зуб в передней части магазина и насечки на задней после всего он нормально входит в шахту и фиксируется....причем если руки стоят то наверняка сделаете лучше....но подаватель я снял с родного 10 зарядного магазина армсан.. на подавателе нужно спилить две небольшие лапки....имеется отличие в угле подачи патрона и 76 гильза может царапаться при подаче но отстрел показал что все досылается магазин надежно зафиксирован и подача и выброс гильзы корректные....на затворную задержку правда не встает.но повторюсь это напиллинг на скорую руку
Виготовляємо для Armsan RS-S1: подовжувач ствола (довжина 150 мм, получок, різьбове з’єднання, сталь, вага 256 гр.) та ДГК (дюралюміній, різьбове з’єднання, розмір 130*40*34, вага 250 гр.).
Це дуже поверхневе уявлення. Можу запропонувати такий тест: візьміть лист паперу 1мх1м та намалюйте на ньому сілует дрона у боковій та нижній проєкціях, відійдіть на ту відстань, з якої Ви збираєтесь стріляти по дронах та вистреліть різними номерами шроту цілячись в центр сілуету. Ви будете знати як розсіюється шрот на цій дистанції і зможете обрати для себе тип шроту (розміри шротин за номером), та тип дульного звуження (чок, напівчок, циліндр). А також з'ясувати чи будуть "вбивчими" постріли. В продавні часи, мисливці (і я в тому числі) приводили до нормального бою свої рушниці таким саме чином, але на стандартній дистанції в 35 метрів по сілуету качки. Для гарантованого добуття качки потрібно три-п'ять шротин в тушку. Скільки шротин потрібно для гарантованого ураження дрону - сказати не можу......Можливо вистачить і однієї шротини, а можливо і не вистачить всього магазину, якщо зможете його прицільно відстріляти під час фронтальної атаки дрона по вам.
Я наче вказував, що досвіду володіння мисливською зброєю 12 калібру я не мав, ось і "поверхневе уявлення", вибачте за мою необізнаність. Я періодично тренуюся у вільний час однак, рушниця — це просто засіб аби відбитися від ворожих дронів які чатують на тебе як на землі так і з неба і зберегти життя та техніку. Інше мене вже не цікавить. З повагою.