Safari hg 105

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем MARKGRU, 26 чер 2025.

  1. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    Доброго дня. Дані рушниці почали видавати в якості антидронів. Цікаво як себе зарекомендували. В самого є така особиста. Комплектація військового варіанту краща ніж з магазину. Можливо в когось виникли якісь нюанси на які потрібно звернути увагу.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Приціл в стані нового на зброї не стояв
      1150 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Новий маленький відкритий коліматор на вівер Sig Sauer Romeo - X RMR 1x24 Red Circle Dot (РЕПЛІКА)...
      3550 грн.
    3. крепление для прицела все на фото
      2300 грн.
    4. Новий. У користуванні не був.
      1 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Нова Антіблікова решітка до прицелу ( Д-65 мм).Виготовлена з алюмінію товщиною 3мм , пропускання сві...
      400 грн.
  3. Broduaga

    Broduaga Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    486
    Адреса:
    Киев
    Доброго.
    По якості ну повний треш.Ресурс заявлений виробником до 2000 пострілів.
    Розібрати ,зібрати те ще випробування.
    Одним словом шматок пластика який нав'язали хлопцям.
    Краще щось подібне до Бенелі М4.
     
    _AURUM_ подобається це.
  4. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    А в чому проблема розібрати, зібрати? Розбирається без зайвих інструментів до 5 хв. Без мілких деталей, які можна загубити ( товариш якось в польових розбирав БТС і одного стопорного півмісяця полюбив в траві. Шукали хвилин 15).
    Пів автомат в класичній формі гарно коли є простір, як на мене.
     
  5. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев


    Розібрати і зібрати загалом до 3 хв. Настільки елементарно, що простіше не придумаєш. Як в цьому можуть бути в когось проблеми?

    По гарантії в 2000 пострілів вперше чую. Вам це озвучували, цікаво почитати. В мене з магазину 36 місяців. В порівнянні з БТС в якого 12 місяців. Але про гастріл я ні де не знайшов.
     
    Останнє редагування: 1 лип 2025
  6. Broduaga

    Broduaga Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    486
    Адреса:
    Киев
    Гладко было на бумаге но забыли про овраги.
    Щоб віділити ствольну коробку,потрібно віділити потиличник.,плюс два болти.На БТС там штифти.Якість обробки ну таке собі.10 містний магазин на повному обьємі не працюює.% набоїв ще так сяк.Все інше є у виробника.
    https://stvol.ua/catalog/rushnicya-mislivska-benelli-m4-s90-kal-12-18-5/p16297 А по компактності я думаю ну не вєлика різниця.Да ціна мінус,хоча є перевірені турецьки аналоги.Там бюджет приємніше,тай розбірка навіть зручніше.
    Думка не повинна співпадати з іншими.Як по мені чікавий розпил бюджету на ЗСУ.Без випробувань,без досвіду і вжик держ замовлення
     
  7. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    В мене така 8 місяців. Проблем з магазинами немає взагалі. У Вас не подає набої магазин?
    На наважці в 28 працює безвідмовно , хочу спробувати 26 заради цікавості. Я вибирав між БТС та 105. Не сподобалися постійні дитячі болячки БТС. Не завжди є час бавитися з ними, хоч сама по собі рушниця непогана. Плюс до цього у товариша він бувало не перезаряджав коли набої були леві. Да і носити постійно ключі, щоб почистити то така справа. Вибір і впав на 105. За 8 місяців і настріл в районі 1000 без нарікань. У напарника також, але там настріл менший він собі пізніше купив.
     
  8. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    Мені в техніці з нею комфортно.
    Ви порівнюєте зброю з 30. 000 і 170 000. Повірте за такі гроші є цікавіше ніж benelli, тим паче в неї свої болячки дитячі.
    Тому так в кожного своя думка, але цікавий досвід хто з ними працював.
     

    Images:

    IMG_20250630_212612.jpg
    rumun подобається це.
  9. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.991
    Адреса:
    Київ
    Можна ще подивитись закордонні огляди на турецький оригінал цієї рушниці. Їх там більше має бути, ніж у нас.
     
    rumun та MARKGRU подобається це.
  10. Broduaga

    Broduaga Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    486
    Адреса:
    Киев
    Якість виготовлення окремих деталюх викликає повагу.Чиста порошкова металургія за дурні кошти.А з українського тільки напис.Одним словом знов попиляли
     

    Images:

    Зображення WhatsApp, дата_ 2025-07-15 о 13.47.31_2c1e70c3.jpg
    Зображення WhatsApp, дата_ 2025-07-15 о 13.47.32_c1467b1c.jpg
  11. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    Ого. Це у Вас який настріл?
     
  12. Broduaga

    Broduaga Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    486
    Адреса:
    Киев
    Нова з коробки
     
  13. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    Це видавали? Бо моя я сам купував в магазині. Настріл буде порядка 1000 і все ок. Хочу змінити деякі деталі але це сугубо своє рішення, в не через брак.
     
  14. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    У Вас 12/76 чи 12/73. Бо чув і оба варіанти запустили. Хоча навіщо ??
     
  15. Empty Vision

    Empty Vision Schütze

    Повідомлення:
    1
    У мене така ж сама проблема, настріл 30 патронів. З кожним разом тріщина ця більше і більше
     
  16. MARKGRU

    MARKGRU Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    309
    Адреса:
    киев
    В мене такого немає. Я собі на всякий випадок тількі запасні пружини на ручку затвора купив і другий магазин на 5 набоїв. Якщо потрібно можу скинути в особисті контакти людини в якої брав. Можливо Ви в нього щось дізнаєтеся. Тим паче якщо особиста то вона на гарантії повинна бути.
     
  17. Chuparas

    Chuparas Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Україна
    Доброго вечора шановні хтось працював 105 з подовженим стволом +20см і які патри використовуєте
     
  18. Вячеслав Лубенець

    Вячеслав Лубенець Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2
    В якості інстуктора ознайомлював новоприбулих у підрозділ. Магазин не працював коректно при повному завантажені в 10 набоїв відразу . Як додаток час від часу утикання патрону при ручному досилані у новобранців та тих хто тримав її в перше. На швидку руку лікується примусовою постановкою на затворну затримку. Веселоші почалися після 400 пострілів один зі штивтів усм провалився в середину . Як результат отримали цікавий баг що перетворив самозазядну рушницю в автоматичну. Після кількох черг стрільби зупинили . Виявилась ще одна проблема почалась розкручуватись гайка ствола , крім того зявився зазор між пластиковою та алюмінієвою частиною ствольної коробки . Після польового загалом за пів дня 500+ пострілів 36г. Rio. Відчуття були змішані , я розумію що рушниця за свої гроші і у своїй категорії далеко не найгірша. Та всеж 3/5 , виробнику є що допилювати . Сподіваюсь він це зробе .
     
    akms1974 подобається це.