Кто владеет huglu atrox или hatsan escort. Есть рациональная причина, не брать эти ружья?

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Zhenyakit, Jun 2, 2020.

  1. FUGAS_777

    FUGAS_777 Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Вінниця
    Візьмінь набої найдешевші в магазині, пару пачок,різних наважок,різних типів, на виробника взагалі не звертайти увагу. Після перших пострілюх взагалі зрозумієте чи подобається Вам стріляти чи ні, а то у мене багато знайомих які були на стрільбищі перший і останній раз.
     
  2. Интересные лоты

    1. Оригинал .в идеальном состоянии.деактив сделаю в месте где укажет покупатель .
      12000 грн.
    2. Усі питання пишіть у особисті повідомлення. Артикул 8900444 Модель P320 Длина ствола 4,6 дюйма [1...
      23940 грн.
    3. Кастомный . Чех . Нитки в идеале ,резьба 13×1L Деактив сделаю в месте где укажет покупатель .
      8000 грн.
    4. Продам ммг ,пистолета Вальтер р-22,мелкашка под 22лр,деактив в рамках законодательства показан на фо...
      40000 грн.
    5. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
  3. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Messages:
    642
    Location:
    Рівне
    Hatsan escort aimguard,на одному сайті пишуть, що вміщає 7+1 набоїв,на іншому 4+1, є різна вмісткість магазину, чи це якась помилка?
     
  4. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Все просто.
    І те і друге правильно.
    Спокійно - це не шизофренія.
    сім набоїв - це повна місткість магазину
    чотири набої - це місткість магазину з обмежувачем, згідно нашого законодавства про полювання.
    Ви його виймете в перший же день.
    Але, я вас благаю, покладіть його так, щоб ві його знайшли за 30 секунд - через три роки він вам знадобиться.
    Найкраще - це покласти його в коробку від рушниці, яку ви николи, ніколи, не викинете.
     
  5. misiurami

    misiurami Feldwebel

    Messages:
    267
    Location:
    Запоріжжя
    В магазині стоїть пластиковий обмежувач. Виймається дуже просто і замість 4+1 стає 7+1. Якщо набої закриті не зіркою, а завальцовкою, то в магазин влазить 6 набоїв.
     
  6. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    У мене і завальцованих сім влазить, і ще десь сантиметр запасу є
     
  7. Romych

    Romych Oberleutnant

    Messages:
    1,991
    Location:
    Київ
    Все вірно. Якщо мова про Hatsan escort aimguard зі стволом 51 см. Бо зараз є ще версія з 47 см стволом. Там і магазин значно коротший.
     
  8. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Messages:
    693
    Location:
    Україна
    І набої різні по довжині бувають... А "родезійських" взагалі не злічити, скільки влізе...)
     
  9. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Дякую, я не знав
     
  10. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Пробував - у мене не подаються - закороткі
     
  11. Humster

    Humster Schütze

    Messages:
    6
    Location:
    Varash
    Снаряд- це те що розганяють в стволі порохові гази; може бути кулею, картеччю чи навіть шайбами під болт. Контейнер оберігає ствол від освинцовки, бо свинець- це дуже м'який метал і від контакту зі стінкою ствола стирається як крейда. Якщо без контейнера, потім доведеться довго чистити ствол. Для звичайних тренувальних пострілух беріть навіску не більше 28 грам, щоб не було дискомфорту і збільшити ресурс зброї. Нема сенсу лупити важкими навісками по металевих тарілках чи гонгу.
     
  12. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Слушно - я забув про контейнери.
    Тут стільки змінних, що все відразу і не розкажеш.
     
  13. Miller

    Miller Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    36
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    67
    Messages:
    1,248
    Location:
    БЦ
    Чистити зброю мастилом - це дічь, вибачте. Є ж сучасні засоби - піна для ствола та сольвенти. Запшикали ще на полігоні, приїхали додому, змили, протерли все знежирювачем, а вже потім нанесіть тонкий шар мастила - ось і все. Чистка помпи - 15 хв з перекуром.
     
  14. Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    90
    Messages:
    634
    Location:
    Киев
    Треба шомпол та комплект йоршиків. За звичай 3 шт пуховка стальний (турецька голова) та нейлоновий. Мастило краще хадо взяти на балістолі у мене була іржа в стволі. По набоях краще самому робити.
     
  15. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Я піною чищу арку.
    Щоб сказати, що є якась різниці - так ні.
    І то: розорився я на піну, і іншу дорогу імпортну хімію тільки заради арки.
    А так, і помпу, і мілкашку чистив маслами від "Козаків" - дешево і сердито.

    Я люблю чистити спокійно.
    Особливо мені подобається чистка, коли ми з товаришем виходимо постріляти в угіддя - потім сидимо, чистимо, обговорюємо - релакс, і медитація :)
     
  16. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    У мене ось це все лежить без діла
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/...lia-gladkostvolnoyi-zbroyi-kal-12-latun-m5-m/
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/iorzh-spiralnii-kiyivski-shompoli-kal-12-stal-m5-m/
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/iorzh-dewey-dlia-kal-12-5-16x27-m-bronza-1/
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/iorzh-megaline-kal-12-latun-m5-m/
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/iorzh-megaline-kal-12-stal-spiral-m5-m/
    https://stvol.ua/catalog/visher-dlya-protyaguvannya-patchiv-luszczek-kal-12-16-20/p7225

    Використовую тільки турецьку голову і пуховики

    Пуховики хороші у "Київські шомполи", яв в цьому наборі
    https://ibis.net.ua/zbroia/details/...olnoyi-zbroyi-kal-12-stal-neilon-sherst-m5-m/
    треба щоб бавовна була, не синтетіка
    і пуховики використовую тільки під один вид засобу
    бо той засіб нейтральний, той - лужний - не треба переплутувати пуховики
     
  17. Denis Lunev

    Denis Lunev Gefreiter

    Messages:
    38
    Location:
    Україна/Дніпро
    Вітаю! Старі запаси?)
    Бо я останні раз чи два брав в Ібісі Zala Arms Slava Ukraini, то якийсь жах, гарі та освинцювання стільки, що можна потім зі ствола зібрати весь свинець і вилити ще одну кулю))) тому перейшов на спорядження)
     
    Miller and Labetth like this.
  18. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Так, старі запаси.
    Але ось я дивився огляд і відстріл нової модифікації цих набоїв.
    Відрізняються вони від старої модифікації помаранчевою, щамість зеленої, гільзою.
    Але це не Zala Arms Slava Ukraini - там теж помаранчева гільза.
    Спитав про ці набої в "Ібісі" - кажуть: беріть Slava Ukraini
    Ось посилання. Може якось зв'язатись з автором каналу - де він бере
     
    Denis Lunev likes this.
  19. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Messages:
    642
    Location:
    Рівне
    Автор думаю це перший пост з верху:FUGAS_777.
     
  20. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
  21. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    До, речі, ось його огляд Huglu ATROX Tactic. Бюджетна палка-стрілялка. Огляд.
     
  22. thufta

    thufta Oberschütze

    Messages:
    29
    Location:
    одесса
    Подскажет кто, буду признателен. Huglu atrox tactic цевье трет корпус при перезаряде. За любой совет спасибо!!!
     

    Images:

    20250223_204213.jpg
    20250223_204158.jpg
  23. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Я бы обратился в сервисный центр.
    1-й Аеродромний переулок, это Комарова, в районе завода Промсвязь
     
  24. thufta

    thufta Oberschütze

    Messages:
    29
    Location:
    одесса
    Спасибо....
     
  25. thufta

    thufta Oberschütze

    Messages:
    29
    Location:
    одесса
    Подскажете у меня цевье прям натерло корпус (полоса), это все исправляет синяя изолента???
     

    Images:

    20250223_204158.jpg
  26. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Я с Хатсаном в Киев ездил!
    А тут пару километров проехать.
    Не занимайтесь самолечением - потом обойдётся дороже.
    Не поняв причины, вы не исправите проблему.
    Поэтому не профессиональное вмешательство может оказаться вредным.