Шолом СШ 40 дивний

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Österreicher 2018, 2 чер 2024.

  1. Österreicher 2018

    Österreicher 2018 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    198
    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Linz
    Всім привіт! Шолом СШ 40, дивний підшоломник і ремінець для підборіддя.
    Клейм на шоломі не виявив, є тавро на м'якій вощеній тканині підшоломника але прочитати його немає можливості. Вперше бачу шкіряний ремінець, але це точно не польський шолом. Цікавить ідентифікація шолома на період чи після 1945 року. Питання це радянський шолом СШ40 на війну чи післявоєнній? Заздалегідь дякую за інфу!
     

    Images:

    20240602_171324.jpg
    20240602_171514.jpg
    20240602_171501.jpg
    20240602_170856.jpg
    20240602_171236.jpg
    20240602_170816.jpg
    20240602_170747.jpg
    20240602_170719.jpg
    20240602_170656.jpg
    20240602_170633.jpg
    20240602_171157.jpg
    20240602_170934.jpg
    20240602_170919.jpg
    20240602_170856.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ммг М39 рідна фарба ,ковпачок на клею.
      555 грн.
    2. Бакелитовая коробочка под 6 немецких взрывателей S. Mi. Z. 35. Внутри сохранилась этикетка.
      900 грн.
    3. Верхняя часть противотанковой мины. Лот 3 Запескоструена. Металл крепкий. Всё на фото. Для любых це...
      700 грн.
    4. З болота.Вимив через щілину.коцнув лопатою.
      400 грн.
    5. Макеты двух минометных мин СССР 50 мм. Состояние по фото. Без взрывчатых веществ. Цена за 2 шт.
      300 грн.
  3. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.292
    Адреса:
    Любая 8
    Доброго!
    Це угорський М50
     
    kripers338, Otryta, Tartar та 8 іншим подобається це.
  4. Österreicher 2018

    Österreicher 2018 Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    108
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    198
    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Linz
    Дякую! Навіть не знав що вони юзали цей шолом, тобто цей шолом був виготовлений вже після війни для угорської армії.
     
    TarASha подобається це.