ремонт пнв и тепловизоров

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by vodjnoi, Feb 27, 2015.

  1. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Ремонт тепловизоров прицелов ночного видения тел. 097-600-59-84
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 узкий Italy 275х180*95мм
      420 грн.
    2. Вітаю! До Вашої Уваги Цинк до набоїв калібру 5,45х39 виробництва НАТО. Набої в цинку зберігаються з...
      300 грн.
    3. Дерев'яний ящик з мотузяними ручками від союзників. Гроші йдуть на покупку потрібного для одног...
      650 грн.
    4. Сумка в подарок
      200 грн.
    5. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
  3. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Нет нету ... Всё ушло на фронт...
     
  4. gafin_84

    gafin_84 Obergefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Messages:
    683
    Питання по пнв, після включення вимикається через 1-2 хв, треба знов клацати ричаг вкл Викл,
    Прилад ізраїльський mini n seals
     
  5. ericrose

    ericrose Schütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    72
    Messages:
    58
    Location:
    Київ
  6. Шкоут

    Шкоут Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Messages:
    242
    Location:
    Буджацький степ
    Бажаю міцного! В батарейному відсіку злизалася внутрішня гайка фіксації кришки. Чи можливо у Вас її замовити! Або сам модуль, якщо там блочна заміна? signal-2024-03-25-19-45-09-870.jpg signal-2024-03-25-19-43-39-933.jpg signal-2024-03-25-19-43-44-766.jpg signal-2024-03-25-19-43-35-321.jpg
     
  7. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Шкоут likes this.
  8. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Шкоут likes this.
  9. Volunteerkh

    Volunteerkh Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Kharkiv
    Доброго! Підкажіть будьласка - rattler agm 35 - кажуть що мертва плата та щось ще, є шанси на відновлення/ремонт?
     
  10. эквитас

    эквитас Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    43
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    111
    Messages:
    114
    Location:
    західна Україна
    доброго дня потрібна допомога по ремонту
     

    Images:

    IMG_7746.png
  11. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    На моб. 097-600-59-84
     
  12. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Ремонт тепловизоров приборов прицелов ночного видения pvs 097-600-59-84.
     

    Images:

    20240710_173925.jpg
    20240710_173918.jpg
    20240613_160251.jpg
    20240613_160311.jpg
    Шкоут and Unnamed Player like this.
  13. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Так же куплю не рабочии на запчасти.
     
  14. Sboichakov_

    Sboichakov_ Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    70
    Location:
    Миколаїв
    Монокуляр айрей ,немае зображення на екрані .хто може перевірити .можливо шлейф або екран
     
  15. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Pvs7 ремонт для фронта.
     

    Images:

    20241105_094007.jpg
    20241105_093946.jpg
    20241104_182511.jpg
    _AURUM_ likes this.
  16. Canebka

    Canebka Oberschütze

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    24
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    54
    Messages:
    28
    Location:
    Кентукки
    Ось такий приціл.При підключенні акомулятора сам вмикається, мерехтить екран декілька секунд і вимикається.Далі просто щось в середині клацає.Якщо підключити до комп‘ютера через tipe c то трохи довше працює але все одно веде себе так само.Чи можете ви подивитися такий прилад на предмет ремонту?Прилад трофейний, вироблений у Китаї.Відразу поясню, прилад уже висилали на ремонт там не знайшли проблеми.
     

    Images:

    2E8E8E8B-D431-4B54-9FF2-F9939E4254B4.jpeg
    79A5CA6D-BD7E-4588-9CCF-39E5DFAA89BF.jpeg
    DDD6E98D-E5AB-4C19-A634-36CDD7CF02BD.jpeg
    FC5358F1-632A-43DD-A813-8CDC1006D1E2.jpeg
  17. tomastm

    tomastm Obergefreiter

    Messages:
    61
    Location:
    Полтава
    Доброго ! ATN x-sight берете в ремонт ? інколи стає білий дисплей на пару секунд і потім повільно починає сніжити і зображення приходить в норму
     
  18. petrik0209

    petrik0209 Schütze

    Messages:
    2
    Підкажіть чи це критично? IMG_4755.jpeg
     
    pulsar n550 likes this.
  19. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Какой прибор?
     
  20. petrik0209

    petrik0209 Schütze

    Messages:
    2
    AGM COMANCHE-40ER 3AL1
     
  21. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    Ну это точно не засвет.
     
  22. Misha Smakov

    Misha Smakov Schütze

    Messages:
    1
    Доброго вечора шановні, зʼявилась така полоска Шо це може бути
     

    Images:

    IMG_1971.jpeg
  23. pulsar n550

    pulsar n550 Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,321
    Location:
    Украина
    На эоп что то попало. Нужно почистить.
     
  24. Web Aggressive

    Web Aggressive Oberschütze

    Messages:
    24
    Отчетливый след от движущегося медленно источника света, на который смотрел прибор причем длительное время, отчего и прожгло этот след на фосфорном экране. Ничего там уже не почистишь.
     
  25. north0

    north0 Gefreiter

    Messages:
    32
    Location:
    ua
    Доброго дня.
    1ПН58.
    Живлення від "Крони".
    Підсвітка сітки не працює, якщо підсвічувати зовнішнім світлодіодом сітка видна досить чітко.
    Але не у цьому основна проблема, а у тому, що після увімкнення з закритою діафрагмою у темряві (ледь освітлене приміщення) не видно нічого.
    З відкритою діафрагмою у темряві (ледь освітлене приміщення) зернистий фон видно, чорно-білого кольору, який поступово зникає до повної відсутності.
    У приміщенні, де предмети можна роздивитися оком, при повністю відкритій діафрагмі при ввімкненні прибора зображення з'являється, але тут же починає плавно зникати до повної його відсутності. При вимкненні та повторному включенні тут же повторюється все у такому ж порядку.
    Багаторазове вимкнення-увімкнення на характер поведінки не впливає.
    Спробую зараз викласти відео цього.

    Які прогнози по такому апарату?

    Залив відео на sendspace:

    https://www.sendspace.com/file/sr2lp3
     
    Last edited: Sep 4, 2025
  26. Sboichakov_

    Sboichakov_ Oberschütze

    Рейтинг:
    -1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    70
    Location:
    Миколаїв
    Може е в кого чи знають де придбати кнопку ввімкнення пвс14