Помпова рушниця Форт 500.

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем zztop, 4 апр 2024.

  1. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Всім доброго дня. Я власник рушниці форт 500т. Не дуже популярна рушниця, тому і вирішив зробити цю тему. Може хтось і є хто також володіє даниною зброю. Бо в інтернеті дуже мало оглядів, інформації та іншого відносно форта. А я вважаю що власникам є чим поділитися між собою.
     
  2. Интересные лоты

    1. Карабін Sig Sauer 716 TREAD у калібрі 7,62*51 NATO. Основні характеристики карабіна: Бренд - Sig Sau...
      100000 грн.
    2. Комплект на фото. Через разрешительную. Карту уточняйте.
      50000 грн.
    3. 22 LR Гвинтівка в доброму стані Настріляв до 1500 пострілів Магазин на 10 набоїв
      15000 грн.
    4. Продам Гвинтівку малокаліберну ISSC SPA Snow Camo кал. 22 WMR, ТІЛЬКИ ПІД ДОЗВІЛ, настрел 300 патрон...
      30000 грн.
    5. Продам под “зеленку” винтовку калибра .308Win с продольно-скользящим затвором и матчевым стволом HOW...
      50000 грн.
  3. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Бо навіть в ютюбі я знайшов пару трійку відеороликів, пару незрозумілих обзорів, з яких нічого не зрозуміло. Бо на моєму досвіді є переваги, є і недоліки конструктивні. Загалом є багато чого обсудити. Наприклад те що форт почав виготовляти цевье нового зразка. Правда ще десь роки три тому, але тільки зараз руки дійшли це замовити.
     
    akms1974 и Олег Грабовский нравится это.
  4. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    IMG_20240403_191020_620.jpg
     
    akms1974 и Олег Грабовский нравится это.
  5. Marty_McFly

    Marty_McFly Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    400
     
    akms1974 нравится это.
  6. Коронаминус

    Коронаминус Oberfeldwebel

    Сообщения:
    364
    Адрес:
    UA
    Она изначально разрабатывалась как спецсредство для милиции, и является клоном мос 500 (могу ошибаться). Не вижу смысла обсуждать ее, если есть Хачик, Хуглу и т.д. Тяжелое, странное неудобное ружье. Но это время такое было. Все-чистое ИМХО
     
    LySS и akms1974 нравится это.
  7. Олег Грабовский

    Олег Грабовский Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    39
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    80
    Сообщения:
    1.453
    Приветствую. Не флуда ради, камрад на заднем плане, каталог форта или что это за изображении продукции? Раньше не доводилось встречать.
     
    kripers338, akms1974 и Otryta нравится это.
  8. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Сообщения:
    1.795
    Адрес:
    Тайга
    По службе доводилось стрелять- три единицы постоянно имели косяк - проблемы с подачей... Со всех подразделений НПУ сняли с вооружения в 2021 году из-за нестабильной работы. Вместо фортов выдали Hatsan Police со складным боковым прикладом + весь в обвесе...


    С уважением, Сергей!
     
    Otryta, Prado, LySS и 3 другим нравится это.
  9. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Каталог - комерційний рекламний, але на жаль не мій. Це людина з форта на ньому робила фото для мене, але на мою пропозицію продати його мені, відповіла що це єдиний екземпляр в нього залишився. На жаль...
     
    German Stein, Олег Грабовский и akms1974 нравится это.
  10. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Моє імхо- хатсан, хуглу, атрох та інші рушниці на цивільному ринку мені не подобаються. Вони легкі , до 3 кг вага, якщо стріляти магнус навіскою то є ефект " брикання". Мій форт важить біля 4 кг, за рахунок товщини ствола. Він тупо їсть все. Були нещодавно на полігоні та випробували набої " антідрон" з посиленою навіскою дробі та пороху, хатсан та інші після першого пострілу більше не наважилися заряджати їх. Форт же стабільно відпрацював, без брикання та посиленою віддачі.
     
  11. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Форт до речи це поєднання вузлів від мосберга та ремінгтона. Усім більш схожий на ремінгтон 870. На мою думку.
     
    LySS и Олег Грабовский нравится это.
  12. Marty_McFly

    Marty_McFly Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    400
    Мені здається що це вже переходить в - "кожна жаба своє болото хвалить". Форт це спецзасіб. Якби хоч чоки можна було вкручувати, а так нічого цікавого як на мене. Якби мені треба було обирати між хуглу з чоками, хатсаном в комбо комплектації і фортом то форта точно не брав. Він своїх грошей не вартує як на мене. Ви купили бо мабуть почули десь що форт перебуває на озброєнні альфи і т.д. та й вирішили придбати для фетишу, напевно через якийсь час розчарувались в ньому і вирішили створити тему на форумі щоб знайти однодумців які б співали оди цій ружбайці. Вибачте якщо щось не так сказав. Висказав свою думку.
     
    LySS, Олег Грабовский и akms1974 нравится это.
  13. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    У вас дуже бурна фантазія))) схоже на драму з детективом. І спецпризначенці, і розчарування))))
    На самому ділі все просто і іронічно. Взяв форта аби працювати їм постійно, різні тренування, набої і умови. Навіть і погодні. Так звісно є претензії конструктивні до нього, але в плані роботи нарікань немає.
     
    Последнее редактирование: 5 апр 2024
    Олег Грабовский и akms1974 нравится это.
  14. Marty_McFly

    Marty_McFly Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    400
    Може й так
     
  15. Romych

    Romych Oberleutnant

    Сообщения:
    1.991
    Адрес:
    Київ
    А не треба магнумами стріляти.) То все дурниці. Стандартних наважок до 36 грамів достатньо для всіх задач.
    Така собі "перевага". Зайвий кілограм - це мінус 20 набоїв носимого боєкомплекту.
     
  16. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Мій зріст 188 то для меня турецькі як іграшки.
     
    Олег Грабовский и akms1974 нравится это.
  17. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    592
    Адрес:
    місто Київ
    Пустий Хатсан з коротким стволом 3,25кг, з довгим 4+кг. При повній зарядці 8 патронів - ще +0,4кг.
    Як на мене - немає сенсу володіти ненадійною зброєю саме як зброєю. Як прикольним дивним артефактом - нехай.
     
    Олег Грабовский нравится это.
  18. Romych

    Romych Oberleutnant

    Сообщения:
    1.991
    Адрес:
    Київ
    Та 3 кг він без набоїв. І не може додаткових 25 см ствола потягнути на майже кілограм додаткової ваги.:) Ті ж самі 3 кг мають практично всі помпи. І турки, і MAVERICK M88/MOSSBERG M500, і Fabarm SDASS.
     
    akms1974, Олег Грабовский и SergAF нравится это.
  19. SergAF

    SergAF Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    405
    Пустой Fabarm SDASS с 50см стволом, защитной накладкой на стволе и родным "веслом" весит 3040 грамм.
     
    akms1974, Олег Грабовский и Romych нравится это.
  20. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Я особисто не вважаю форт 500 не надійною зброєю. Не розумію звідки таке ставлення. Це я кажу як господар форта, котрий постійно його експлуатує. Надійна, бюджетна помпа.
     
    akms1974 и Олег Грабовский нравится это.
  21. Romych

    Romych Oberleutnant

    Сообщения:
    1.991
    Адрес:
    Київ
    А скільки вже настріляли з нього?
     
    akms1974 нравится это.
  22. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    За три роки десь 1000+
     
    akms1974 нравится это.
  23. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    592
    Адрес:
    місто Київ
    А чому його прибрали з нацполу? Тут вище писали що через ненадійність.
     
    akms1974 нравится это.
  24. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Сообщения:
    398
    Адрес:
    киев
    Якщо так, то хотілось би більш розгорнуту інформацію, що саме не надійно. Бо в наших реаліях за таким формулюванням може бути що завгодно, комерція, откати і багато ще чого. Але я кажу як окремо взятий володар, мені подобається. Так звісно є недоліки конструктивні і претензії, але це більш пов'язано з моментами збору та розбору. Але в плані роботи механізму, все для мене ок.
     
    LySS и Jenianov нравится это.
  25. DoublePaulus

    DoublePaulus Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    592
    Адрес:
    місто Київ
    Це не до мене, це не я стверджував. Це тут вище камрад Коронаминус сказав.
     
  26. Коронаминус

    Коронаминус Oberfeldwebel

    Сообщения:
    364
    Адрес:
    UA
    А я не писал, что оно ненадежное. Оно просто очень специфическое. Это же спецсредство. Если стреляет надежно и попадает и камараду нравиться, то тогда это нормальное обычное ружжо. Я в ружья не умею, я мало с них стрелял (сайга, форт, хачи разные, ижики). Я больше по пистолетам. Поэтому и написал свое мнение, оно далеко субьективное. Для меня оно очень тяжелое, немного странная разборка, я небольшой так сказать статуры. А для беркутов под 100 кг наверное в самый раз.
     
    Олег Грабовский и akms1974 нравится это.