Какие у вас часы?

Discussion in 'Курилка' started by Vasia., Jun 12, 2016.

  1. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Індійці і 1000 доларів можуть поставити ціну, тут питання в тому хто на це поведеться і купить. У нас люди на ОЛХ і підробки купляють за величезні гроші. Та й знаєте, якщо чесно я б за Адріатику з індійським механізмом і 50 злотих не віддав би.
     
  2. Интересные лоты

    1. Нульц.Не ношений.
      2500 грн.
    2. Медаль Німеччина. За спасіння життя на морі. Із зображенням залізного хреста. Діаметр 35,4 мм. Вага...
      260 грн.
    3. Україна ЗСУ Знак 95 окрема аеромобільна бригада ОАЕМБр Житомир отдельная аэро мобильная бригада ВДВ...
      600 грн.
    4. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      50 грн.
    5. Медаль 65 лет Битвы За Москву
      250 грн.
  3. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    І так, чисто для порівняння. В кінці 22 року взяв собі Оsco Matic за 1068 грн, це наче меньше 140 злотих. Корпус нержавійка, я одразу його полірнув, всередині швейцарський механізм ETA на 17 каменях з автопідзаводом.
     

    Images:

    2024-03-30_22-15-14.png
  4. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Механізм змінити можна. Я на ту суму ще ремінець взяв, корпус, скло, циферблат з стрілками. В мене нема щодо механізму ніяких поганих думок, бо іде він точно. Побачу як іти буде за рік. Всі годинники в мене були в ремонті від Гюес до Оріент. Тюдор те саме би очікувало. Тому сенсу нема завідомо ганятися. Переставить механізм щоб було як треба можна. А знаєте чому? Хочу сам спробувати це зробити.
     
    Сіверянин likes this.
  5. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Але вони мають великі подряпини. Мене шрами Брайтлінг відлякали честно кажучі...
     
    Сіверянин likes this.
  6. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Та в мене взагалі мрія навчитись самому обслуговувати механізми) Тому бажаю вам успіху в такому починанні)
     
  7. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Якщо буде час сфотографую як вони виглядають сьогодні, вже ніяких шрамів немає)
     
  8. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Куплю скоріше всього в кінці року не раніше. І покажу що вийшло в темі, або не вийшло і я зламав буде... Поки тему хочу більше вивчити за цей час.
     
    Сіверянин likes this.
  9. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Та якщо просто переставити механізм, шансів все зламати обмаль
     
  10. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Хоча, треба буде знімати стрілки і циферблат і назад ставити
     
  11. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    А стрілки і циферблат схожі на оригінальні чи ні?
     
    Сіверянин likes this.
  12. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Я не зміг знайти Вашу модель годинника, бо ніде немає номера ніякого. Це треба довго передивлятись подібні моделі, може десь і знайдеться. Проте циферблат скоріше за все не оригінальний. Швейцарський бренд обовязково повинен бути з логотипом "swiss made.
     
  13. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    https://www.loombard.pl/products/zegarek-adriatica-11310-17-jewels-az5b

    Вже знайшов такий же і подібний. І теж у поляків... На такому самому лише рисочки є хвилин.

    Screenshot_20240330-223606.png
     
  14. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Ну те що за посиланням Ви скинули, особливих питань не викликає. На циферблаті є маркування swiss made, на задній кришці є номер моделі - 11310
     
  15. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Ну якщо такі є у поляків тільки я саме про такий як в мене, то здається я зрозумів хто виробник :) Скоріше за все зробив саме пан, а не раджа чи як там пан у індійців? Але їх небагато в світі на відміну від мейд ін раджа.
     
    Сіверянин likes this.
  16. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Ну ще б побачити що там за механізм, і все стане зрозумілим) Хоча у нас в Україні також таким займаються як індійці всілякі, але більше з радянськими годинниками. Тому я їх і обходжу зазвичай стороною. Механізми встановлюють в різні корпуси, цифрблати і стрілки замовляють в Китаї, навіть позолоту відновлюють, але вона швидко стирається)
     
    Schanz likes this.
  17. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Сіверянин likes this.
  18. Schanz

    Schanz Oberst

    Messages:
    3,966
    Location:
    Украина
    Це ж які для цього будуть потрібні інструменти!
    І вони мабуть не дешеві, якщо вони ''прАвільні''.
    Чесно кажучи, я б на таке не наважився. Ця робота має стільки різних нюансів....:rolleyes:
     
  19. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Це ж мрія) Я теж не наважусь)
     
  20. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Мені і так все стало зрозуміло. Але мені він подобається. Робив поляк, і досить непогано як для кімнатної роботи. Я фото показав його детально. Хороша робота за ці гроші і ремінець в мене з склом, голівкою заводу, корпусом і тд. А механізм вже сам вставити можу.
     
    Schanz likes this.
  21. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    А в годинник такого плану як я показав? Не бренд в сенсі.
     
  22. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Ну 300 злотих це перебор)
     
  23. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    Напевно. Але вони зроблені добре. Якби була фігня, то так би і сказав.
     
  24. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    В такий годинник як Ваша Адріатика я б не поліз щось ремонтувати чи обслуговувати. Чому? Тому що запчастин на ЕТА - механізми, японські механізми, чи радянські механізми - достатньо, не проблема знайти. Де знайти запчастини на індійський механізм я не знаю. Напевно тільки замовляти його повністю.
     
  25. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    4,961
    Location:
    Metropolis ☢
    То може радянський механізм і поставити? І запчастини будуть...
     
    Сіверянин likes this.
  26. Сіверянин

    Сіверянин Stabsgefreiter

    Messages:
    107
    Чесно, якщо буду вчитись щось робити з годинниками - розпочну з командирських. Десь в шухлядці у мене валяються, якщо зламаю щось, на будь якій барахольці в той же день куплю запчастини чи механізм.