Ніж (Британія)

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Parabellum_007, 4 лис 2023.

  1. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю, шановне товариство!
    Трапився мені до рук ось такий ножик. По інформації яку знайшов - схожі двопредметні ножі використовували британські солдати під час ДСВ. Але я не розбираюсь, тому буду вдячний за уточнюючу інформацію.

    Тож питання до фахівців:
    1) чи автентичний предмет чи якась сучасна творчість?
    2) яка країна-виробник і експлуатант?
    3) клеймо "1941" це має бути рік випуску чи щось інше?
    4) скільки може коштувати?

    Дякую всім хто відгукнеться!
     

    Images:

    IMG_20231104_130245148.jpg
    IMG_20231104_130233500.jpg
    IMG_20231104_130319382.jpg
    IMG_20231104_130328548.jpg
    IMG_20231104_130343386.jpg
    IMG_20231104_130419032.jpg
    IMG_20231104_130432373_HDR.jpg
    IMG_20231104_130453238_HDR.jpg
    Кайзеровский офицер та tomis42 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Знайдено у землі.Мито водою.Послуги банку за рахунок покупця.
      300 грн.
    2. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    3. Предложу жетон 3йРейх
      1300 грн.
    4. Лоз капсула ркка оригінал, не репліка. Матеріал бакеліт, клейма всередині кришки. Вкладиш чистий, к...
      500 грн.
    5. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
  3. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    Dnipro
    Доброго.
    Це репліка "Джона"
    Ось клеймо оригіналу,-
     

    Images:

    4296403.jpg
  4. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Камраде, просвітіть будь ласка, що значить "Джона"? Це якийсь конкретний майстер чи китайщина? Я до того, чи вартий цей ніж хоч якоїсь уваги, чи просто масовий ширпотреб?
    Дякую!
     
  5. tomis42

    tomis42 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    1.720
    Адреса:
    Dnipro
    У нас називають Джон, в Британії
    солдатський ніж"Джек" 2СВ, датований 1941 роком, лезо ножа, відкривачка для банок/пляшок, наконечник викрутки, відкривачка для банок позначена стрілкою WD і датою 1941 року, лезо ножа 65 мм (2 1/2") має назву виробника G Butler & Co Sheffield, чорні картаті бексоїдні накладки на руків'ї... Це якщо оригінал.
    А ваш ніж подивіться на Промі чи Аліекспрес...
     
  6. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Дякую за детальну відповідь!
     
    tomis42 подобається це.
  7. Parabellum_007

    Parabellum_007 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    89
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    187
    Повідомлення:
    378
    Адреса:
    Ukraine
    Тему прошу закрити, питання вичерпане.
     
  8. Кайзеровский офицер

    Кайзеровский офицер General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    4.961
    Адреса:
    Metropolis ☢
    Якщо буде в продажі, то дайте посилання в тему будь ласка. В мене є інтерес. Оцінюю в 300 гривень старт.
     
    ivanov1 та tomis42 подобається це.