Немец

Тема у розділі 'Реставрація знахідок', створена користувачем Шукач_2010, 27 чер 2010.

  1. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Чим можна залатати, щоб не було видно?
     

    Images:

    Зобр020.jpg
    Зобр021.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Ножиці вінтажні старовинні для гасіння свічки
      450 грн.
    2. Трубка люлька для паління виробництва Франціі
      380 грн.
    3. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
    4. Копаний рідкісний оригінал із серії видатних людей України: І. Мазепа, А. Шептицький, Л. Українка та...
      4500 грн.
    5. Німецькі сонцезахисні окуляри.
      1000 грн.
  3. Shpagin

    Shpagin Leutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    2.724
    Адреса:
    Крым, Украина
    Если аутентичностью пренебречь - тонкое металлическое кольцо (муфту) внутрь вставить, углекислоткой поварить и зашпаклевать - оно и удобно, и "куски" стянет, бо так отвалится.
     
    2 користувачам це сподобалось.
  4. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Подивіться кріплення нормальні усе так як має бути?
     

    Images:

    Зобр022.jpg
    Зобр023.jpg
  5. Temu4

    Temu4 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    561
    Адреса:
    Миколаїв. Україна.
    С креплениями всё ок,ток крышка где?А залатать можно решетка+олово,или же стекловолокно+эпоксидка...
     
    1 людині також подобається це.
  6. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Кришки на превилики жаль немає, але думаю придбати (може у когось є).
     
  7. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Камради підкажіть як правильно називається і для чого використовувавсь. Якщо можливо то хотілосяб подивитись фото з ним.
    З повагою ...
     
  8. Sonder S

    Sonder S Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Запоріжжя.
    ;) Десь так!!!
     

    Images:

    406.jpg
    1 людині також подобається це.
  9. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Якого реально має бути кольору?
     
  10. Sonder S

    Sonder S Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    862
    Адреса:
    Запоріжжя.
    Зустрічав тільки фельдграу.

    З повагою Сергій.
     
  11. Шукач_2010

    Шукач_2010 Obergefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    301
    Адреса:
    Київ
    Просвітіть :oops:
    З повагою Владислав.
     
  12. юрок-сахарок

    юрок-сахарок Gefreiter

    Повідомлення:
    66
    Адреса:
    Україна
    тубус для переноски 75 мм снарядов на РАК-40.
     
    1 людині також подобається це.
  13. W. Zeiss

    W. Zeiss Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    166
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    337
    Повідомлення:
    2.243
    Адреса:
    Ukraine
    встречал темно-серые(панцерграу), как таких, так и других размеров.
     
    1 людині також подобається це.
  14. DerFaust

    DerFaust Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    72
    Повідомлення:
    2.320
    Адреса:
    Украина
    В магазине красок,где есть колеровка по системе RAL,номер краски или 7009 или думаю больше подойдет 6006.Правда дорого.....на один тубус...а они меньше литра не продают-примерно 100грн. за 0.9л.
    Можно еще почудить черную с желтой мешать,глядя на образец(по темам в реставрации касок полно примеров).....
    А-не,вспомнил,находил крышку от такого тубуса,там темнее была краска..не 6006....,а 7009 наверное оно.
     
    1 людині також подобається це.
  15. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    191
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    449
    Повідомлення:
    7.944
    Адреса:
    Харків
    Не выгодно его красить, на базаре видел за 30 гр такой почти весь в краске. Собственно даже и не пойму зачем это нужно дома держать? На рекон ведь не пригодится..
     
    1 людині також подобається це.
  16. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.982
    Адреса:
    Київ, Україна
    Укупорка скорее для патронов танковой пушки 7,5 см Кwk 40 (РАК-40 - гораздо длинее и потоньше!).
    Встречелись в окрасе фельдграу (темно-зеленые), дюнкельгельб (грязно-желтые), охра (бордово-красные)...
     
    1 людині також подобається це.