Будні і побут копаря

Dieses Thema im Forum "Курилка" wurde erstellt von Oprishok, 29. Feb. 2012.

  1. помилку пише
     
  2. Интересные лоты

    1. Гамак-Сітка. 230см на 95см. матеріал-нейлон гроші підуть на погашення кредиту. дивіться уважно фото...
      200 грн.
    2. (в наличии 8 шт.)
      Несесер сумка-косметичка для банного приладдя Хакі (новий). Розмір: 23х15х7 см. Спеціальна сумка...
      290 грн.
    3. Оригінал Франція. Простий тонкий матеріал для того,щоб не замащувати спальний мішок. Легко випрати....
      335 грн.
    4. Набiр чоловiчий для подорожей виробництва Францii.
      650 грн.
    5. (в наличии 3 шт.)
      Стан нового
      1250 грн.
  3. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Тю... То тоді так подивіться раритетні лоти користувача джон сильвер)
     
    cer, slawuta5, Veniaminn und 2 anderen gefällt das.
  4. :D:D:D:D:D:D:D це не той що кацапськи лахи продаж наче вони з золота та притрушені діямантами
     
  5. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    А ввас в ставках не водються?
     
  6. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Та ж він)
     
    cer, slawuta5, Veniaminn und 3 anderen gefällt das.
  7. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    71350680_2497175837232998_4403293457901158400_n.jpg
    Запускав в свої і не раз. Але видри вилавлюють. В великих ставках ще є.
     
    cer, Боб67, Topaz81 und 7 anderen gefällt das.
  8. так тре відкривати полювання та шавурмячну. а ще кожухи та шепки шити та за грубі гроші торгувати, але подалі від шавурмячної щоб недопетрали з цього вона. от такий стартпа
     
    cer, slawuta5, georg_ und 3 anderen gefällt das.
  9. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    В нас кришу в деяких хвермерів зірвало,ставки повністю перевели на раки,риби ніц всю вичавили,позаторік було дуже цікаво,загаялись з камрадом на полі,а вертатись треба було до машини через греблю,добре що ввімкнув хвонарика,підходимо а гребля ворушиться,вийшло що з одного ставка в інший йшла міграція раків,чесно признаюсь взяли по відрі :oops:
     
    cer, Topaz81, Grifon 88 und 4 anderen gefällt das.
  10. виб ще з чуймайданами на коп ходили
     
    cer, KUNDLER, Topaz81 und 4 anderen gefällt das.
  11. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    А навіщо чумадан якщо є вещмішок:)
     
    cer, Topaz81 und Рост76 gefällt das.
  12. Veniaminn

    Veniaminn Obergefreiter

    Beiträge:
    78
    Ort:
    Украина
    Попавши на тку міграцію, я б навіть з пустими руками, а відро раків додому би приніс.
    А от якби пан Дітріх застав тке неподобство-навіть важко уявити.
    [​IMG]

    Доброго дня шановному панству. З рибним днем будьте здорові.
    Бачу всі затаілись, готуються до чогось, а в мене нема не стрічок, ні чим їх набивати, не городика щоб маслом полити, вирішив по приколу повісити оголошення про продаж жужі, а вона взяла тай продалась. Тож щойно з того дурнуватого сервісного центру, в якому база вічно не працює.
     
    cer, Topaz81, slawuta5 und 9 anderen gefällt das.
  13. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
  14. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    То вам пощастило. А тут он таке...
     

    Images:

    FB_IMG_1570653482350.jpg
    cer, KUNDLER, Topaz81 und 5 anderen gefällt das.
  15. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    Лежать купами на горищі шкури, вже виченені: овечі-22шт; боброві-6шт; ондатри-невім; видрячі-7шт. Все мертвим грузом. Колись батько хотів пошити тулуби - не сталося. Бо потрібно ще знайти умільця а ті зряджають за пошив як за норкову шубу.
    Батько хотів продавати шкури ондатри - ага.... Я питав: вичінка однієї коштувала 80грн(5років тому) а продавани на базарі купували по 20грн......
    Тому все і лежить.
    Прийде час буду мокасіни шить.
     
    cer, Боб67, Topaz81 und 5 anderen gefällt das.
  16. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    Таки осінь:
    73159110_1553061404835121_2083135421474144256_n.jpg
     
    cer, Topaz81, slawuta5 und 4 anderen gefällt das.
  17. Витт

    Витт Oberst

    Beiträge:
    3.587
    Ort:
    Украина
    З рибним днем, панове!
    Ось від херсонських добродіїв:

    зображення_viber_2019-05-31_21-35-04.jpg
     
    cer, RIHARD 77, Topaz81 und 8 anderen gefällt das.
  18. значится так панове. припиняйте дражнитись раками. бо переведу усіх на тариф святковий, тобто у тричи підвищу ставку на мої чесні, братні відсоточки. отакоєот
     
    cer, Боб67, Витт und 6 anderen gefällt das.
  19. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
    Не лайтесь, будьласочка. Ми будемо дражнитись танками:
    http://bbc-ccnn.com/hloptsi-v-lisah...5aCr4Z9Jtn3u_fYft5nMClSxxOfSzQREMrHKEsNrn8jMs
     
    cer, Topaz81, slawuta5 und 4 anderen gefällt das.
  20. moranno

    moranno General-major

    Beiträge:
    6.491
    Ort:
    Киев
  21. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Beiträge:
    10.514
    Ort:
    Украина
    Это началось с момента публикации рассказа Евгения Васильевича Максимова в газете «Правда» от 23 февраля 1971 года и продолжается до сих пор, но самих танкистов среди погибших и пропавших без вести в 1941 году не числится, а танк находят и находят в разных местах. Советская пропаганда. Сейча снимают по этой истории кинему "Сталь".
     
    Zuletzt bearbeitet: 10. Okt. 2019
    Боб67, cer, Topaz81 und 4 anderen gefällt das.
  22. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    А у Вас є ліцензія на вживання жидівського пива??????????
     
    cer und КорифеЙ gefällt das.
  23. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Beiträge:
    3.636
    Ort:
    Поділля
    Придбаю одну,пошию чохлика на сідушечку мапєтки:oops:
     
    cer, Рост76 und Veniaminn gefällt das.
  24. Allex761

    Allex761 Standartenführer

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    22
    Лоты
      на продаже:
    3
      проданные:
    34
    Beiträge:
    15.067
    Ort:
    Лісостеп
    Привітався! :beer:

    По статті лист танкіст написав 25 жовтня 1941. А на фото "Валентайн". Їх тоді іще в СРСР не було.
     
    cer, Topaz81, NIA und 4 anderen gefällt das.
  25. Малежкин

    Малежкин General-leutnant

    Beiträge:
    10.514
    Ort:
    Украина
    Там в "первоисточнике" БТ-5... а это уже дальше перекручивают, только зачем...
     
    Боб67, cer, Topaz81 und 3 anderen gefällt das.