Будні і побут копаря

Discussion in 'Курилка' started by Oprishok, Feb 29, 2012.

  1. Veniaminn

    Veniaminn Obergefreiter

    Messages:
    78
    Location:
    Украина
    Щось всі підозріло затаілись.
     
  2. Интересные лоты

    1. Армейские штаны Афганской народной армии, контрактный оригинал. Выполнены по лекалам американской бо...
      900 грн.
    2. (в наличии 14 шт.)
      Оригинальные контрактные боевые рубахи под бронежилет; при заказе указывайте размер ; новые
      1200 грн.
    3. Брюки полевые ACU A-TACS® от Propper - официального поставщика униформы для армии США. ACU (Army Com...
      320 грн.
    4. Прекрасный оригинальный комплект (китель, брюки, кепка) Армии Италии. Супер-качественная вещь. Доста...
      979 грн.
    5. Сорочка бойова Нова ,54/4
      600 грн.
  3. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    ого , як Буратіна підріс ...
     
  4. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
  5. Topaz81

    Topaz81 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    108
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    251
    Messages:
    5,812
    Location:
    Ненька Україна
  6. cer

    cer Oberst

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    222
    Лоты
      на продаже:
    15
      проданные:
    462
    Messages:
    4,916
    Location:
    украина.хотин
    Привітався , от це посьорбав чаю тай біжу на базар а звідти на тєжку працю ...
     
  7. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Так зайняті всі. Геолокацію на фотці визначаємо)
     
  8. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Вітаюся, товариство. Ковтнув вранішньої кави та і до праці. Мокро, вітряно, але наче потеплішало.
     

    Images:

    IMG_20191010_081259.jpg
  9. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Доброго дня:beer:
    Зробив добрий гешефт,зателефонував губителю свинячих душ,і він доставив мені додому сала та мняса,зекономив я на поїздці на ринок 15 км,та знижка постійному клієнту 25 грн:)
     
    cer, Grifon 88, Veniaminn and 5 others like this.
  10. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Економія не завжди економна. Це не до Вашого випадку відноситься, просто нагадали історію. Кілька років тому сусід в бабциному селі вирішив зекономити на совокупленії своєї корівки з бугаєм. Він там чи сторожував, чи чергував, не знаю. Ввечері, коли на фермі вже нікого не було, жінка привела корівку, а сусід пішов вивів бугая. Не знаю подробиць скотинячих відносин, але сусід на довго заліг в травматологію) Зекономив, називається)
     
    cer, slawuta5, sputnik71 and 3 others like this.
  11. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Messages:
    3,636
    Location:
    Поділля
    Мо бик того толераст:eek::oops:
     
    cer, ДВ762, Veniaminn and 2 others like this.
  12. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    Може. Подробиці тих любовних таїнств невідомі)
     
    cer, slawuta5, Veniaminn and 2 others like this.
  13. Ivan Susanin

    Ivan Susanin Obergefreiter

    Доброго Всім здоровя! А все-таки круто панове, що в Приході Св.Буратіно причащають березовим соком! Березовий сік лікує ревматизм, цингу, заживляє довго не заживаючі рани, зніма анемію після поранень, лікує ангіну... blob.jpg
    А відносно того, що в колишніх прапорщиків є цікаві речі, особливо в тих що працювали на складах... то дісно є в них речі які можуть пригодитися нам на копі. Днів через 10, зроблю покупку у такого прапорщика, і покажу в темі що купив. Раніше не можу - планова економіка, панове.
     
    cer, slawuta5, КорифеЙ and 4 others like this.
  14. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Вітаю! Хмарно, +14-17.
    71510009_475513623178420_6082583292194848768_n.jpg
     
    cer, Боб67, slawuta5 and 6 others like this.
  15. Figaro UA

    Figaro UA Feldwebel

    Messages:
    252
    Location:
    Україна
    А от не ма чого лізти до бика зі своїми порадами у такій справі!
    :D

    Доброго дня.
     
    cer, slawuta5, Grifon 88 and 8 others like this.
  16. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
  17. консерватор

    консерватор General-leutnant

    дійсно вийшло непогано
     
    cer, slawuta5, Veniaminn and 2 others like this.
  18. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    71403939_475874643142318_8721871030940860416_n.jpg Таких би пару десятків і.... мона з кимось розмову починати. Про природу про життя.....
     
    cer, Боб67, slawuta5 and 9 others like this.
  19. Рост76

    Рост76 General-major

    Привітався з усіма, кава була смачною, на вулиці було +11 і похмуро.
    Гарного всім дня.
    IMG_20191010_061001.jpg
     
    cer, Боб67, slawuta5 and 8 others like this.
  20. консерватор

    консерватор General-leutnant

    рибаки ловили рибу,
    а спіймали рака,
    цілий день вони шукал,
    де у рака срака..
    женіть мені цукерки, добру чарку горілки та шматок сала за мій гарний та красивий віршик
     
    cer, slawuta5, КорифеЙ and 5 others like this.
  21. Рост76

    Рост76 General-major

    Одна лишилася :oops: можу вислати новою поштою за Ваш рахунок і без стола і олівця :beer:
    IMG_20191010_101254.jpg
     
    cer, Боб67, ДВ762 and 7 others like this.
  22. консерватор

    консерватор General-leutnant

    що. увесь аванс що порох сплатив зжерли вже?:D
     
    cer, KUNDLER, ДВ762 and 6 others like this.
  23. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Щя намалюєм...
    71761294_423089021680578_3775328428446711808_n.jpg
     
    cer, gvv2309, Боб67 and 11 others like this.
  24. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
    Окуратно тільки в черзі там...... за авансом.....
    72375918_2533363500042691_6826044785422237696_n.jpg
     
    cer, Gogi 514, slawuta5 and 6 others like this.
  25. консерватор

    консерватор General-leutnant

    ну то вже як вийде. бо дупця ну дуже гарна
     
    cer, slawuta5, Veniaminn and 3 others like this.
  26. georg_

    georg_ Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    26
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    546
    Location:
    Прилуки, Україна
    cer, Veniaminn and Ivan Susanin like this.