Стаканчик зеленый.

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Evgen55, 29 вер 2019.

Статус теми:
Закрита.
  1. Evgen55

    Evgen55 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    377
    Адреса:
    Санкт-Петербург.
    Доброго дня, подскажите по стакану пожалуйста.
     

    Images:

    20190929_172546.jpg
    20190929_172715.jpg
    20190929_174356.jpg
    skif 76 та юрчело подобається це.
    1. Оригінальний заводський стволик Walther ppk 22lr. Стан хороший. Нечаста запчастина
      13500 грн.
    2. (в наявності 6 шт.)
      Оригинал Без вмешательства
      220 грн.
    3. “Камертон” . Ресівер до P08. Зовні має сліди іржи, видно на фото. Внутрішні пази та направляючі в га...
      1070 грн.
    4. (в наявності 8 шт.)
      Оригинал, новое; Без вмешательства
      500 грн.
    5. По фото вроде на 906й размеры указал
      3000 грн.
  2. юрчело

    юрчело Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    73
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    146
    Повідомлення:
    765
    Адреса:
    Киев
    Приветствую, 50 $ стоит, если без трещин. с ув.Юрий
     
    Вованыч, -Odessa- та sergeyk2 подобається це.
  3. Bakay

    Bakay General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    94
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    169
    Повідомлення:
    7.054
    Адреса:
    У к р а ї н а
    vgvg4, Reinhard T.E. Heydrich, Поліщук та 3 іншим подобається це.
  4. Поліщук

    Поліщук General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    37
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    67
    И судя по ссылке ни о каких реальных 50 баксах не идёт и речи,как здесь пророчат.
    Моё имхо- максимум две цены хорошего чёрного стакана, гривен 700-800 для любителей нестандартных девайсов.
    С уважением
     
    vgvg4, Reinhard T.E. Heydrich, Virii та 3 іншим подобається це.
  5. Evgen55

    Evgen55 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    377
    Адреса:
    Санкт-Петербург.
    вот еще внутри цифра 1 20190929_234618.jpg
     
    юрчело подобається це.
  6. Virii

    Virii Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    35
    Повідомлення:
    2.960
    Адреса:
    Киев
    На EBAY разве что. У нас грн 600 +/-
     
    Sahabial та Поліщук подобається це.
  7. sergeyk2

    sergeyk2 General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    107
    Лоти
      на продажу:
    15
      продані:
    213
    Повідомлення:
    13.139
    Адреса:
    г. Киев
    Минимум 50 долларов, у вас может и дороже.
    А у нас за мой давали 870 грн, я не отдал. Обсуждаемый посимпатичней будет.
     
Статус теми:
Закрита.