Металлоискатель XP Deus

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем Чтец безымянный, 15 мар 2010.

  1. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Скажем так если бы все было так красиво, кто бы блоки те брал, по цене лайт прибора, неужели все владельцы RS такие богатые что могут позволить выбросить на ветер 13700 чтобы на экранчик посмотреть. Думайте сами решайте сами иметь или не иметь:beer:
     
    iks-, Roman_14/88 и maxskype51 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Міношукач в ідеальному стані. Повний комплект+ інструкція
      5800 грн.
    2. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      7000 грн.
    3. Оригинальная крышка батарейного отсека для Garrett ACE 150, 200, 250, 300, 350, 400 Деталь абсолютн...
      640 грн.
    4. Дістався колись по обміну, продаю через непотрібність.
      1200 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного годографа V-BOX2,для балансных металлоискателей. К...
      270 грн.
  3. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Сообщения:
    2.328
    Адрес:
    Україна
    Читайте уважно тему!
    Я вже писав про те, що починаючи з п'ятої прошивки на навушниках доступні усі основні налаштування для пошуку що раніше були доступні лише власникам блоку. За блоком залишається основна функція - зміна прошивки. Та й на ціферки з каракулями дивитись зручно.
     
    iks-, Roman_14/88, Den1029 и 4 другим нравится это.
  4. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.603
    Адрес:
    Поділля
    В блокові залишилось ще немало налаштувань,наприклад шумодав,кілька варіантів налаштування грунту,більш точна настройка грунту,розширене налаштування дискриму ну і ще деякі,але більша половина власників деусів лінуються вивчати налаштування,взагалі то потрібно конкретизувати для чого він людині потрібен,якщо дерибанити корчми та хутори то вистачить і лайт версії.
     
    Roman_14/88, Den1029, AlexeyZ и 2 другим нравится это.
  5. Tea_M

    Tea_M Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.247
    Адрес:
    Харьков
    Вот вы мне объясните , при чём здесь корчма и хутор ? Если все настройки с блока , в виде программы , можно слить в лайт версию , под каждый участок и вид поиска , и будет вам счастье , не так ли ?
     
  6. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Было бы идеально вам попробовать с блоком и без, тогда все станет ясно. Заманчиво взять лайт по цене хтерры конечно, со временем прийдёт понимание что без блока это недодеус или обрезанный деус назовите как хотите. Личное мнение, не навязываю.
     
    Porta и maxskype51 нравится это.
  7. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Сообщения:
    1.845
    Адрес:
    Україна
    Все так )) Як правило розуміння приходить ПІСЛЯ покупки блоку. Так було саме у мене.
     
    AlexeyZ нравится это.
  8. Tea_M

    Tea_M Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.247
    Адрес:
    Харьков
    Пока похожу без блока , нужно хоть хорошо его понять , а потом уже все эти усовершенствования )
     
    Porta, Search 1973 и AlexeyZ нравится это.
  9. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Мой вам совет. Перед покупкой оцените разницу в цене - лайт+ блок и комплект RS. А вообще если без блока деус, я бы присмотрелся к другому прибору в зависимости от ваших потребностей.
     
  10. Вы пишете о том,о чем не знаете
    Ну,гонка вооружений,за последний год прошивки 4.0,4.1 и 5.1и 5.2
    А меня лично 3.2 устраивает полностью,дайте только новые места для поиска,да и по старым без находок НЕ возвращаюсь.
     
    R.E.K.S. нравится это.
  11. Это вообще не сравнимо,из личной практики.
     
    R.E.K.S. нравится это.
  12. Скифский наносник -Грифон,без понятия настройки БГ,около 30-35см
    Западноевропейский денарий-около 25 см.
    И это еще без понимания всех настроек в Лайт версии.
    Это самодостаточный детектор,который найдет после большинства детекторов.
     
    iks-, R.E.K.S., Porta и 3 другим нравится это.
  13. Думаю у Вас его(Деуса) не было ни в какой версии,и судя по всему и не будет.
     
    Коваль Дмитро нравится это.
  14. Основні налаштування були доступні і раніше(чуйка+БГ),реактівіті від програми і шумодав. А що дадуть ті ціферки які міняються з глибиною викопаної цілі?
     
  15. NIA

    NIA Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    46
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    89
    Сообщения:
    3.603
    Адрес:
    Поділля
    Програми скласти та закинути можна,але оперативно редагувати ні,є велика різниця пошуку між царизмом,середньовіччям та антикою,так як і різні частоти використовуються,ну і ще є такий параметр як швидкість до якого привязаний шумодав,трохи погортайте сторінок назад там камради це описували.
    Ось знайшов,на цій сторінці https://reibert.info/threads/metalloiskatel-xp-deus.226898/page-37
     
    Последнее редактирование: 28 дек 2018
  16. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Я весь 18 год с деусом, а вы думайте дальше вам идёт)
     
    R.E.K.S. нравится это.
  17. Motohobiman

    Motohobiman Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Сообщения:
    947
    Адрес:
    Ukraine
    ;) я на третьому році деуса,зрозумів що блок не потрібен взагалі,це лишня вага на штанзі;)))
     
    лежа, loptop, pvi и 2 другим нравится это.
  18. Tea_M

    Tea_M Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    1.247
    Адрес:
    Харьков
    А смысл присматриваться , если лайт версия лучше всех мд по своей ценовой котигории )))
     
    Search 1973 и Motohobiman нравится это.
  19. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Вот ещо Максим, при покупке комплекта деус нового будь то лайт или РС у вас эта пара будет на одном номере, тоесть покупая лайт потом блок, номера будут разные, это так для информации, имеет это какое либо значение и влияет на что незнаю, чтобы вам это не было сюрпризом потом.
     
  20. Мэверик

    Мэверик Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    225
    Лоты
      на продаже:
    11
      проданные:
    427
    Сообщения:
    3.419
    Адрес:
    Украина, Слобода
    У Вас точно ДЕУС?
     
    Search 1973 нравится это.
  21. AlexeyZ

    AlexeyZ Stabsgefreiter

    Сообщения:
    186
    Для вас кто новость?
     
  22. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    1.126
    Адрес:
    Харьков
    Может для вас будет новостью , но только себе представьте , покупая дополнительную катушку на Деус , у вас будут разные серийные номера . А вообще к чему было это послание ваше ?
     
  23. Дійсно кажуть правду, перед тим як купити візьми у камрадів на день та потримай у руках. Я трохи брав і скажу що більше його у руки не візьму той деус, гроші купити є але жутко не подобається він мені. Мені нема бажання ті програми колупати коли я толком не знаю що під грунтом і чи вгадаю я. Можна ходити на готових але і тут головняк. Я люблю простоту. До того ж коли викидаєш такі гроші за цю цяцьку і копаєш не професійно та місцевість твоя порожня на знахідки то це глупота. Я розумію якщо з аською чи квазаром було жирно то з деусом буде жирніше, тоді є виправдання затрат. По друге у нас сім'я батько, син та дід копають свої знані місця років 15 тільки аськами, ми їх кличемо старі бородаті асечнікі, так вони стільки цінного знайшли що передати не можливо і по чк/кр і мо міді і по рижому особливо. А деусовод сімью оставив без хліба, купив цяцьку і понурий ходить бо не знаходить місць для копу або взагалі не розуміє нічого. По третьє, я бачив як той деус вставляли наприклад не буду казати про квазари бо це глупість бо квазару до нього як до неба пішки але макро рейсер 2 деус робив на раз-два-три по збору цілей, і не треба ля ля що деусу лайт нема рівних з приладів цієї ціни, є і не один конкурент причому не менш зручний а більш і простий до вживання. Такі мої думки.
     
    Валерий Ч нравится это.
  24. Якщо навіть на готових головняк,то тоді звісно.
    Треба кидати те хобі,тут стільки складностей:D
     
    slden и Amadeu$ нравится это.
  25. Там все розуміння приходить через декілька годин копу.
     
  26. я не сперечаюсь, воно прийде ясна річ тим більше я дуже того)) розумний але є термін ,,не ліг в руку,, щось цей термін значить, не я його видумав. Я радий що деус іменно мені не ліг, багато грошей зекономив. Хоча якщо вже купувати лайт то майбуть я дочекався би орка, обрізаний але з блоком.