Вибір хіміі для нарізноі зброі

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Malish025, 28 жов 2018.

  1. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    Що саме не зрозуміло? Ось чим доглядаю зброю різну з 2014р. Додати пасту червону ЖБ, та хадошний гель для чистки стволів.
     

    Images:

    P_20181209_092949.jpg
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  2. Цікаві лоти

    1. Пристрій для спорядження патронів з Франціі Калібр 16 Все рухається
      450 грн.
    2. Мультітул-пенал для релоадінгу.Працюе з калібрами від 22 до 45.Дозволяє знімати наружну та внутрішн...
      800 грн.
    3. (в наявності 46 шт.)
      Ціна вказана за кілограмм
      450 грн.
    4. Мінімалістичний лоток для шумових, газових та травматичних картриджів кал. 9мм. Він здатний вмістити...
      85 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Коробки для набоїв 9mm ​Материал: Корпус PLA, Внутрені соти PETG пластик. Кольори: ( чорний,...
      480 грн.
  3. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    А нафіг червону ГБ? Для чистки синя йде.
    Да, попробуйте хадо - та без пасти, думаю інший результат буде.
     
  4. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    та немає різниці яка вона за коліром - ефект однаковий. Статтю Фреда Баркера я ж не дарма викладав - там всі відповіді людини з досвідом у півсторіччя.
    ПС: як збільшити продаж пасти? Правильно - покрасити її в різні кольори і написати, що червона для полірування, а синя - для чистки... тільки не вказати, що процес заснований на одному й тому самому фізичному явищі + ціну зробить трошки різну. Вуаля - народ купує 2 сорти. )))
     
    Останнє редагування: 9 гру 2018
  5. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Хочу одна сказали,....ВСЕ,ЩО ДЛЯ ЗБРОЇ ,коштує в рази дорожче, а особливо у нас.
    Не вложивши не копійки, "змалювати" з того, що добре зарекомендувало "ТАМ" і впарювати по ціні оригіналу.
     
  6. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Все правильно, тільки ціна однакова,...а по цій пасті, ну знаєш, їй вже років 30-40випускають, і яякраще буду користуватись нею так, як написано.
    А от Хадо,....то да, стільки, скільки випустили вони різних нікчемним присадок, відновлювачів на молекулярному рівні, та з використанням нанотехнологій.......

    Жееееесть....чому Хадо ще магнітікі на ствол не випустили, для зменшення забруднення та покращення кучності бою.
    Це гімно не лив ніколи в авто, і ніколи не "пшикну" в зброю...
    ІмхО.
     
    Indeets та 50_Reichsmark подобається це.
  7. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    Та нічого воно не коштує - піди на базар та подивись скільки коштує літр гасу, або "калоші" Б70. Єдиине за що е сенс купити ХАДО - це зручна аерозольна тара. Мастило РЖ теж коштує понт, якщо не купувати його мензурками по 100мл. Купи його 2 відра і буде копійки.

    Читайте настанови для зброї - вони не змінились з часів 2СВ, так сам як не змінилось залізо, порох. Якщо хадівський гель нормально чистить танкову гармату, в котрій за 2 постріла згоряє весь ресурс порошку 308го калібру за 5-6 тис пострілів, то про що можна казати, що воно не чистить 308 мєлкашку?
    Той гель накшталт РЧСу (кращого ще не вигадали це з до 2СВ) - почитайте що воно і скільки років ним люди успішно чистять любу зброю. Але ж ЧИСТЯТЬ!!!, а не помазав і забув, а потм витирають і змащують. Так само та паста.

    Ось почистив гвинтівку після стрільби - як стріляла рік тому в півкута, так і стріляє сьогодні, а 3 тижні тому цими ж балонами чистив 12,7 кулемет, бо було під рукою. І кулемет не зіпсувався так само.
    Кожен сам собі хазяїн і сам ставить межу на скільки його можна лоханути.
     
    Лиолиа подобається це.
  8. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Вибач...але півроку назад, ви не могли куточок хвилину зробити, так що не потрібно....
    Я поважаю ваші знання по вогнепальній зброї, але честно вже з.....ли ваші абривіатури, та тикання їх, а також танків, гармат, і т.д в кожну тему.
    Да мені глибоко похер що там написано, я це пройшов в початку 90х, і я не дебіл до цього жаху вертатися.....дам вам пораду, ви тоді і шомпол девей в смітник....нах такий пережиток капіталізму.....

    Мені, як і великій більшості на цьому майданчику глибоко похер
    Тому що тут в основному цивільні стрільці і мисливці, які КУПИЛИ , А ДЕХТО ЗА ВЕЛИКІ ГРОШІ свої стволи, а не видали нашару в в/ч...армійське лахміття.
     
    50_Reichsmark подобається це.
  9. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    конкретно ця гвинтівка рік тому стріляла меньше півкута стандартним ГГГ175 ,навть фото десь є, можу дату глянути. Те, що не летів релоад - ну так на то воно і релоад, а не заводський набій, над котрим працювало багато людей і навіть не кілька тижнів.

    Я не кажу, що дебіл - ви просто нафтовий розчинник купуєте у дрібній тарі та з яскравою бірочкою, а задачу він робить таку саму - розчинити пороховий нагар та вимити його зі ствола. Я теж такий купую - 80грн за 0,5л гасу здомішками у аерозолі, бо зручно, дешев і працює нормально.
    Собі ствола я теж купив, але не за великі гроші - 1100 баксів коштував, та і сьогодні десь так коштує нова.

    2й етап - зняти мідь, так от як розчин аміаку використовували 70 років тому, так і сьогодні використовують, включаючи капіталістів... чи це капіталісти спеціальну віддушку зробили, що аміаком смердить за 5 кроків від змоченого патчу?

    До речі , так ніхто щось не показав де у мануалці по М82а1 є заборона чиски ВД-40...

    Якщо у вас достатньо знань в області вогнепальної зброї, то ви навіть розчином побутового 72% мила собі гвинтівку чудово почистите, якщо дуже буде потрібно, а результат буде не гірше, ніж самою модною хімією.

    До чого тут шомпол Девей? В мене він не 1 - є й інші, більш дешеві - просто з м"якої нержавіючї сталі і чистять не гірше.

    Просто більшість людей в нас готова платити за будь що, навіть не пробуючи розібратись за що ж саме з неї просять грошей більше, ніж би той розчинник коштував у 1,5л баклазі без яскравої бірки.
     
  10. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.636
    Адреса:
    Київ
    А я все ж таки вирішив спробувати:
    2018-12-09 15.30.56-2.jpg
     
    Yrii подобається це.
  11. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    amitnik подобається це.
  12. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Спробуй серію мМпро7.
    Дороговартісне, але якщо брати там, і галонами, то дуже дешево.
    Проти омідніння- без аміаку, і зовсім не вонюче. Убирає мідь просто на ура.

    Мосло дуже хороше,.

    Для зняття нагару- без запаху, знімає просто шикарно...на погляд мильна водичка.
    Тільки ЦЕ працює набагато краще касторок бензину і іншої дешевої лабутені.

    Тут в темі продаж є українська фігня для чистки нагара і міді...нагара"по мотивам мПро7" , те що мідь убирає - тіпа на аміаку.
    Чистить....має право на життя....
    Але довго....довго дрочить ствол потрібно.
    Тому валяється ця фігня в тумбочці.

    Ну....Ваша криворукість...в принципі виправдовує вашу фразу .
    В 99.9 процентів все навпаки, релоад летить, і летить набагато краще заводського, на то він і релоад.
     
    bezkibalniy та 50_Reichsmark подобається це.
  13. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Добрий вечір фахівцям у квестіїї догляду та консервації зброї. Одразу зазначу, що не маю наміру нав"язувати вам свій пункт зору - це раз, а два - на мою думку нема універсвльних та супер-пупер ефективних засобів. Після випробування різних засобів я зупинився на Brunox (https://www.google.com/search?clien...E8pXfAhVKJFAKHf8KCnMQBQgpKAA&biw=1338&bih=709 - це не реклама). Помаранчtвим чищу після стріляння, а зеленим консервую люфу якщо гвинтівка/карабін або пістолет відкладається до сейфу на довший час. Мало того, зброю чищу два-три рази після відвідин тиру з інтервалои 3-4 дні.
     
    50_Reichsmark подобається це.
  14. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.636
    Адреса:
    Київ
    хз,чесно кажучи.
    ще не стріляв. холодно зара на стрільбищу їздити
     
    Yrii подобається це.
  15. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    Якщо довготривале зберігання - консервувати краще хадівською консервахою - це густе мінеральне мастило. Перевірено не 1 рік в сирих приміщеннях, котрі пристосовували для зберігання зброї. Якщо чистити зброю 1 раз на 2 тижні, як то регламентується при відсутності стрільб, то це нормальний препарат. РЖ теж непогано. Все це дуже бюджетно коштує і працює. Ще консерваха хадівська є чудовою змазкою для важкої автоматичної зброї (крім зими - густа стає на морозах). Для дуууже тривалого зберігання - півроку, рік і більше, то краще ніж мастило ГОИ-54п ніхто не вигадав, але тоді має виконуватись певна процедура - зняття з консервації, причому робити це бензином, гасом, або їншим нафтовим розчинником - щоб добре вимити рештки тої змазки.
     
    slawuta5 подобається це.
  16. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.325
    Адреса:
    Украина Киев
    Влезу в тему, синяя паста с абразивом!!!! Для обкатки ствола. Для чистки есть еще белая и та согласно инструкции применяется раз на 200 выстрелов.
    Удачи всем.
     
  17. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    вони всі з абразивом, але... раджу прочитати тут і подивитись фото
    https://popgun.ru/viewtopic.php?f=166&t=38393&start=20
     
  18. Serg1968

    Serg1968 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    9
    Повідомлення:
    1.325
    Адреса:
    Украина Киев
    Та я с баночки перевод делал, белая рекомендована для чистки. Но мне все равно стремно абразив в ствол совать.

    За ссылку спасибо...интересно чисто для общего развития.
     
  19. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    абразів буває різним - це як раз той випадок. У вас ствол разгар має швидше, ніж ви його пастою тою розітрете. По суті ви цією пастою робите ствол таким, якробить його той же крігер, або бартлейн - там притирка входить в ціну бланка, а в рушниці за 1-1,5 куя не входить. Сталь там кругом однакова - якщо чорняк, то це кругом 4140, бо 4150 обробляти трошки важче, ніж 4140 + нашо вам дарувати додаткові 2-3000 пострілів ресурсу, коли ви маєте купити наступну гвинтівку.

    Вічний Мерседес закінчився на 140/124 кузові, так само зброя - маркетинг каже одне "лох має сплатити, а тому йому треба правильно рекламувати і він вигідно для нас купить"
     
    Останнє редагування: 11 гру 2018
  20. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Втирает человек, который заимел чизу, а до этого кроме свд, автоматов и прочей армейской лабудени в руках не держал.
    Хоть бы поинтересовался, сколько кригеры, бартлейн, и тд на стволы гарантию дают...и на кучность . И посмотри какие цены Там на эти стволы, 350 долларов за Кригер, готовый к установке,....у них с ихними ценами оружейная культура совсем не такая, как у нас совдеповская, с хреновыми инструкциями 100 летней давности...
    Ты вот про мерсы написал....так потому что только совку интересно что бы машина ездила вечно, .....
    Везде авто это средство передвижения! А лёгкие аварии и коцки на бампере...это типа как должно быть! А у нас.... роскошь!. А за коцку на бампере пол города в пробке стоит.

    Пока такие как Петя будут попады давать,...до тех пор и оружейная культура у нас будет 1930-1950 годов....
     
  21. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Синяя чистка,красная полировка.
     
    Jakes подобається це.
  22. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    Та, да ото я офігенну культуру бачу - когда целиком і мушкой пользоваться не могут))) У меня в пользовании і ХСки біли и М82 і что???
    Армійска лабудєнь, котру я тримав у руках, коштує як будинок в пересічного.
    Правильно засіб пересування, а тому мені не потрібно кожні 3 роки міняти сраковоза.

    Ну давай уже в той темі ,про стволи - давай напиши скільки хвалений крігер ,шмігер чи бартлейн дає ГАРАНТОВАНОГО ресурсу з гарантованою кучністю і якщо буде хоч на 1 постріл меньше - вони поміняють, чи будуть дупою жамкати і розказувати, що там не так почистив ,а ось тут не так стрельнув, а тому їхня супєрмандєц дудка зносилася швидше?

    Я тобі відкрию велику таємницю, що пік зброярства був саме у 30-50х роках, бо це був суттєвий розвиток ствольної арти і баллістики. А зробити однозарядну пукалку на 3 лінії багато розуму не треба це успішно вміли робити ще на півстоліття раніше, ніх 50ти роки минулого - ти зроби гармату, та гарантуй її параметри з ресурсом.
     
    Останнє редагування: 11 гру 2018
  23. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    наведи розмір зерна синьої та червоної, щоб дйсно бачити, що вони суттєво різні. Бо розказувати накшталт представника канадської компанії, котрий носить продає всяку всяч це одне, а геть інше - нормально довести, оперуючи фізичними розмірами і твердістю часток.
     
  24. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.636
    Адреса:
    Київ
    Є дві думки: одна - Сидора Петрова, а інша - геть невірна.
    Дядку, вибачай, снігом навіяло:)))

    Sent from my LG-K500 using Tapatalk
     
    slawuta5 подобається це.
  25. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.571
    Адреса:
    Україна
    Друже, є таблиця множення, котрій багато сотень років, а є сучасне - где-то 7, а может восєм...
    Один вивчає фундаментальні речі і каже як воно є у світі зброярському, а другий цитує рекламні постери і не може сказати по суті як одне відрізняється від іншого і чому воно не однакове в нього одна відповідь:" так написали", так на парканах теж багато пишуть і що з того.
     
  26. Yrii

    Yrii Leutnant

    Повідомлення:
    1.346
    Петя....у тебя шо мозг кипит....?
    Как ты сам писал....они работают на ТЕ рынки, а там не мы! Там судебными исками мгновенно на любого на землю опустят. найдут....


    Та ноль фундаментальный......
    Да, для меня "так написали" важнее чем пальцем в розетку проверять, или Петю слушать, который шото где-то прогуливал на парах 40 лет назад, а теперь понтуется знанием артиллерии в теме про охотничье оружие.