достатньо одного та й то я не горю наприклад бажанням возити за 30 грн. тим паче доказано що це часто розвідка бо на вдалий коп кожен сам собі їздить в одиночку чи удвох. А хором рідко коп вдалий проте чому не покататись задурно. Я повністю підтримую пов. пана Zemb і для себе висновки зробив бо ще трохи суммнівався але тепер ні. Ясно що розум має бути і в тарифі на поїздку але чим гробити колеса краще тоді їхати самому то хоч буде накладно але не так обідно.
Звичайно можна і самому, але самі чудово знаєте, що це накладніше. За 30-ні, а от за 100-150 час від часу будете. Зараз нажаль такі реалії сьогодення, люди з лопатою і прибором в більшості не багатії.
Ну з людини можливо 150 але то не далеко, а от у цьому я сумніваюсь, слава Богу якщо людина знайшла гроші на деус та маску 5 то просто не вірю що людина бідна на колеса, якщо чесно то у мене платить по совісті одна людина з квазаром допотопним дуже не багата а камради з крутими клюшками скупляться і за 30 грн. просто не їздять, ну і прапор їм у руки, є електрички та маршрутки. Але це таке, успільнювати не можна, кожному своє.
Камради, підв'язуємо обговорювати тут жлобів з крутими приладами, яким шкода 30 гривень. Тут говоримо про пошук напарника. Якщо є бажання обговорити витрати на поїздки, зробіть окрему тему, та і говоріть собі, можливо іншим теж цікаво буде. Але не тут. Дякую за розуміння.
Всім привіт. Придбав я Асю 250. Хочу кудись сходити (живу у Рівненській обл). Де можна хоча б гільз накопати, щоб не розчаруватися у покупці?))
Ок, я в приват напишу тел. Зідзвонимось але будем чекати погоди, де раніше ходили чи новачок? Я сам з цьоого міста)) сезон ніби закінчено але морози спадуть можна лісами ходити, поле болото не походиш та й машина не пройде.
Альо!! Рівне і Рівненська обл.відгукніться.може хтось хоче сходити чи з" їздити на коп.давайте кооперуватись.після Пасхи.
На Пасху саме коп, після свят люди повилазять роєм у поля городи впорядковувати, ці кілька днів пьянки нам на руку. Я Здолбунів, якщо є ідеї куди махнути, пиши в л.с. зкооперуємось.
Є перспективна точка по антиці, але не зовсім зручна для пошуку і трохи далеко (Володимирецький р-н) + місцина толком не досліджена, потребує розвідки і локалізації.
ну км. 150 думаю буде, на бенз піде чимало грошей, треба їхати бригадою аби дешевше і можливо з ночівлею бо одна дорога займе годин до 2-3 у одну сторону та ще розвідка не факт що буде вдача.
короче.підведем підсумки.напишіть хто може завести в володимирицький районі скільки оріентовно піде грошей на бензин чи соляру..тоді поставте + хто згоден іхати.я згоден заплатити скільки скажуть.маю авто але воно в ремонті.якщо надумаєте то організовуєм виїзд ближче до вихі\дних.було б добре з субота-неділя.жду відповідей.
Доброго дня! Всіх зі святом, Христос воскрес!) Рівне. Теж маю бажання приєднатись до гарної компанії)
Через пів години виїжджаю зі Здолбунова в сторону близких сіл. Хто Здолбунівський пишіть у приват, скинемось на питво машині та поїдемо. Знахідок не обіцяю само собою.
Доброго часу суток.У кого на ці вихідні є місце в машині.Куди їхати не має значення.Хочу випробувати новий-старий прилад.Буду вдячний за пропозицію в лічку. Не сспонсор,але і не халявщик.Живу в Рівному,до копу відношусь як до активного відпочинку.,,Доктор сказав ходить -Вот я і ходю"