Кітель на визначення

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Dron.istorik, 9 лют 2018.

  1. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Доброго вечора всім. Прошу визначити по відзнакам та гудзикам чий це кітель та на який період. Всі вишивки виконані важкою металізованою ниткою. Дякую.
     

    Images:

    IMG-534a7c240262715edf786a97e7eac587-V.jpg
    IMG-a90077ae33189bbf9df01ae29af97d21-V.jpg
    IMG-ae0489c1567e6fc7aa470ac26368f249-V.jpg
    grek68 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сш-39 "трьохклепка", піднята під Черкасами, не чищена. Розмір 2(між передом і задом 28.5 с...
      470 грн.
    2. Пропоную Вашій увазі цікавий лот. Каска не частого , доволі рідкісного розміру 42/62. .на розмір го...
      4777 грн.
    3. Красивый антуражный шлем м35 из личной коллекции с оригинальным стальным подшлемником. Размер 62/55....
      12000 грн.
    4. Есть вот такая каска парашютиста. Когда-то досталась мне по случаю. Кто, где и когда нашёл - не знаю...
      33000 грн.
    5. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
  3. grek68

    grek68 General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    25
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    35
    Повідомлення:
    7.509
    Адреса:
    Сумская обл. Конотоп
  4. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Бельгия Бельгия!На пуговицах вон "восстающий" ,фламандский лев (герб Бельгии)
    Покажите фото всего кителя .Пожалуйста.
     
    TarASha подобається це.
  5. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    а який період? Зроблено як німецький кітель, матеріал важкий, товстий, темно синього кольору, кармани зверху й знизу схожі клапанами на офіцера Вермахта.
     
  6. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Покажите фото всего кителя .Пожалуйста.
     
  7. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Він поки не в мене. Думаю чи варто його забирати у власника.
     
  8. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Попросите хозяина сделать фото со всех сторон+фото бирки(если есть) без єтого что-то вам посоветовать нереально.
     
  9. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Нарешті він у мене в руках. По матеріалам судячи та по стилю виконання мені бачиться довоєнний або часів Другої Світової війни. Прошу ознайомитись зі світлинами й підсказати на який період та який рід військ бельгійської армії.
     

    Images:

    P_20180215_123735.jpg
    P_20180215_123744.jpg
    P_20180215_123750.jpg
    P_20180215_123804.jpg
    P_20180215_123824.jpg
    P_20180215_124229.jpg
    P_20180215_124236.jpg
    P_20180215_124333.jpg
    P_20180215_124345.jpg
    Миша-Клад подобається це.
  10. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Нажаль жодної бірки чи клейма не видивився. Навіть в кишені позаглядував.
     
  11. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    На оборті гудзиків є написи: F-VANMALDEREN-BRUXEL
    Чомусь здався темно синім. Зараз розгледів - чорний.
     
  12. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Да Бельгия 30-начало50х годов .Похоже на авиацию.Сукно правда смотрю подуставшее (то ли потертое то ли молью понюханное)
    Смущает застежка на "женскую" сторону.Возможно что женский.
     
    dizaster76 та Миша-Клад подобається це.
  13. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Тобто можна вважати, що це кітель "на війну", авіація, жіночого персоналу?
     
  14. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Чому на жіночу? Ось у майора-бельгійця гудзики теж з правого боку:
    [​IMG]
     
  15. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    У льотного складу мають бути на рукаві крила з короною, у наземних служб авіації форма має бути кольору хакі. Так що наче не авіація.
     
  16. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Всё хорошо. только у бельгийцев не было пятиконечных звёзд для обозначения армейского звания.
     
  17. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Присмотритесь на какую сторону идет запах края кителя на рисунке и на какую на вашем кителе.

    Но при єтом форма петлиц и общий дизайн кителя ,а так же гербовые пуговицы с "восстающим" львом Фландрии абсолютно бельгийские.
    И кстати на рисунке у майора в петлицах тоже звезды...
     
  18. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    Хотелось бы ещё одно чёткое фото пуговицы...
     
  19. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
     

    Images:

    P_20180215_225353.jpg
    P_20180215_225416.jpg
    P_20180215_225427.jpg
    P_20180215_225441.jpg
  20. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Придивився. На малюнку у майора точнісінько там же гудзики, де й на тому кітелі, що в мене. Придивіться на фото кітеля, які виклав я, я його не застібував на гудзики й ви бачите, що гудзики на правій полі, як й в майора на малюнку.
     
  21. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Корона тут не причем.Всегда смотрите на пуговицы.Они обычно несут геральдику государства в котором изготовилась униформа.
    В данном случае у вас типичный бельгийский лев(посмотрите герб Фландрии и герб Бельгии) .И форма петлиц характерная именно для бельгийцев.
    С застегиванием я понял.)))Да я сначала не понял,что он не застегнут,так что тут вопрос снят.:beer:
     
  22. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Одне точно - гудзики бельгійського виробництва й це факт.
     
  23. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Друге точно, що й корона з бельгійського герба:
    [​IMG]
     
    Миша-Клад подобається це.
  24. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Отже кітель точно бельгійський на Другу світову війну. А от який рід військ та яке звання - це ще нам залишилось визначити.
     
  25. vanDott

    vanDott Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    838
    Адреса:
    Украина.Одесса
    Темно-синий у них это авиация была(как у англичан).Флот носил черное и крой был другой-двубортные пиджаки с лацканами.(как у англичан)
    Бельгийцы до первой мировой копировали форму у французов,а после первой мировой стали копировать у англичан).
    Сам обладаю бельгийской пехотной шинелью 40-50х годов и короткой курткой типа английского "батлдресс" .Так вот они точный копипаст с британской униформы.
     
  26. Dron.istorik

    Dron.istorik Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    23
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    61
    Повідомлення:
    1.386
    Адреса:
    Простори Приазов'я
    Я ж писав у пості №10, що кітель чорний.