штамп

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем malyk, 17 гру 2017.

  1. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    вітаю.
    цікавить що могли клеймити???кажуть конейo_O
    BAON PODCH REZ.PIECH №6А-Кадетський резервний батальйон Піхотни
    Фото-0004.jpg Фото-0005.jpg Фото-0006.jpg
     
    1. ММГ підривника
      400 грн.
    2. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    3. 300 грн.
    4. Головной стержень мины Лихонина
      100 грн.
    5. ММГ підривника
      380 грн.
  2. 646dg

    646dg General-major

    Повідомлення:
    8.085
    Адреса:
    Нью Йорк,Одесса
    На тавро не похоже...Нет ручки, да на тавре обычно нет столько информации - всё проще..

    Думаю, что просто клише для маркировки, например ящиков, краской или чернилами.
    На фото знак данного подразделения.
     

    Images:

    160_59.jpg
    Star64, Bakay та slava2008 подобається це.
  3. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    657
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1.301
    Повідомлення:
    6.196
    Адреса:
    львов
    знак я бачив,цікавить що клеймилось цим штампом.ззаді є дирка-виямка під штир.