Миска с Ганс стоянки?

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Jurik184, 28 жов 2017.

  1. Jurik184

    Jurik184 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    406
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    776
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина
    Добрый вечер,сегодня копнул эту миску на немецкой стоянки,подскажите пожалуйста чья будет?
    Спасибо
     

    Images:

    IMG_1613.JPG
    IMG_1614.JPG
    IMG_1615.JPG
    IMG_1616.JPG
    UA soldier подобається це.
    1. Одним лотом,все на фото
      250 грн.
    2. 300 грн.
    3. ММГ підривника
      400 грн.
    4. ММГ французького підривника
      250 грн.
    5. Стан по фото,в одній чека витягується(по фото),інші нічого не витягувалося.
      400 грн.
  2. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    добрый вечер.а орлик на бундесверовский похож.странно,не правда ли?
     
    Сергей Александрович 55 та Jurik184 подобається це.
  3. Jamaica

    Jamaica Leutnant

    Повідомлення:
    1.753
    Адреса:
    Понаехал
    Вот птичка с бундесжировницы, не особо она.
    IMG_20171028_223113.jpg
     
  4. Airsoft

    Airsoft Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    1481
    Лоти
      на продажу:
    79
      продані:
    3.021
    Повідомлення:
    2.335
    Адреса:
    Фатерлянд
    Доброго, как по мне Веймаровский орлик..
     

    Images:

    61457790.208x208.jpg
    Piasterol, forencic та minitarn3838 подобається це.
  5. forencic

    forencic Oberst

    Повідомлення:
    5.272
    Адреса:
    краматорск
    точно [​IMG]
     
    Airsoft подобається це.
  6. Jurik184

    Jurik184 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    406
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    776
    Повідомлення:
    966
    Адреса:
    Украина