Зробив передплату,решту суми домовились наложкою…відправку у зазначений день не виконав,на повідомлення не відповідає.
І знову тільки слова подяки,добрій людині з щирим серцем.Тисну руку Друже.Бережи Бог Вас та родину.З повагою