Все як завжди, на найвищому рівні рекомендую відповідальна людина та дуже приємна в розмові, велике дякую вам;)) ++ Та вдалих вам торгів.
Рекомендую всім, товар вищої якості пунктуальна та комунікабельна людина. Відправка лота миттєва ще раз Дякую вам ;) ++