Відгуки у продавця KS1291

Все отзывы, оставленные покупателями после завершения сделки с продавцом. Отзывы показываются от новых к старым.


kharlay
Лот получен,порядок!
RDS.DCB
Received part. Thread is damaged, was disassembled with pliers and impossible to screw a DTK, a BFA or a sound moderator. Seller is a cheater.
земеля
Все гаразд, дякую
zugar
Ок
Revenant
Все добре, дякую Рекомендую Вас до співпраці
Ansambl
Лот отримано. Рекомендую до співпраці
Imay15
Спасибо ,товар соответствует описанию!
Imay15
Спасибо ,товар соответствует описанию!
клепиков руслан
Гарний продавець Рекомендую
Haas
Лот отримав, все ок, дякую!
Ghost-13
Спасибо, получил 
mapiiha
Все швидко , надійне пакування ,дякую продавцю , лот отримав .
_Siegfried_
Отримав, дякую 
Олександр Копиця
Все как в описании, продавцу спасибо, мои самые лучшие рекомендации.
Mechanik
Лот отримано в найкращому вигляді. Дяка Камрадові, тільки найліпші рекомендації. З повагою
pilot262
рекомендую продавца, лот получен все впроядке
Pirik
Дякую продавцеві, все згідно опису та оперативно. Найкращі рекомендації.
Morgenshtern
Все чітко рекомендую
IhorK
Все добре
alexxx777
Спасибо большое продавцу, лот получил согласно фото и описания.
Danapris
Лот получен, благодарю!
DmytroFOG
якість і комфорт на висоті
qwerty3
Отримано, все супер
Mad_Max
Повний порядок! Рекомендую!
chiz
Дякую. Все ок
Gaz Gordey
ок
Betmen33
Дякую.шолом якісний.
ZarV99
Посилку забрав, відправили оперативно і швидко. Дякую!